» »

Titanfall

Titanfall

mateii ::

Pezdicek je izjavil:

No clan rentable servers
No server browser - Match making party system
No private servers UPDATE - There will be post-launch
No First person spectator mode or demo recorder
No support for ESports or Competitive gaming
No in game console
No mod support
No editable configuration files


>:D

Zaradi tega bo velik fail

Pesimist ::

Igra je easy ko pasul napram battlefildu. Zdaj me malo mika da bi se cod sprobo samo ne za 60 dolars. XboxOne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kr?en ::

Sej ne, da je cist drug tip FPSja kot BF4 ... Daj se kako bolj debilno izjavo ...

Tisti, ki ste pa mislili, da boste dobili mod/console/progaming/demo support, se vam pa samo v glavo rezim, ker noben ne bo vrgel takega FPSja ven v 2014, ko prevladujejo casual 15letni consolefagi.

Pro (FPS) scena je zal dead, deal with it.

Ali pa pojdite nazaj drkat [insert_oldschool_fps].

Aramis ::

Sam gameplay je kar fajn. Motijo me edino boti. Zakaj so že v sami igri?

tale match making sistem pa je kar fail no. Tole je že bilo v enem cod in ni vredno kozarca mrzle vode

Tr0n ::

Boti so pac za dodatne tocke not (tip: Sentinele lahko hacknes), podobno, kot kaksni creepi v Doti. :)

Tr0n ::

ShinseiYama ::

Igra je super, mislim je trenutno edini FPS ki me je notri potegnil tako hitro.
Ta trenutno prinaša res nekaj edinstvenega ki ga mogoče druge igre nimajo.

Ne samo da je to streljačina, v njej imaš titane, ki jih lahko seveda upravljaš ali jih daš v AI način ter jim daješ ukaze. Potem je tu še parkour kjer lahko resnično počneš kar želiš.
Počel sem zanimive vragolije ko sem lovil sovražnike ali pa bežal.
Potem so tu še karte ki jih dobivaš po končanih bitkah, katere imajo različno vrsto zanimivih učinkov.

Grunti so AI vojaki in roboti v igri katere pobijaš ne samo zaradi točk, ampak so uporabni tudi za ostalo, kot je naprimer dodatni XP , hekanje le teh ali za zmanjševanje časa za priklic titanov, ter tako dalje.

Meni se dopade, je zelo odzivna igra, kaj ne bo saj uporablja source pogon, in igram non stop res.

Nekako me spominja na old scool COD CS .. samo da tu imaš veliko več dodatnih opcij pri bitki.

Gdor namerava kupiti FPS igro naj kupi TitanFall saj ne bo razočaran.

Tr0n ::

Yup, mene so tudi prepricali.

Parkour in na splosno svoboda pri gibanju zna bit se vecji faktor, kot titani sami, saj konkretno spremeni tempo igre. Ce si dovolj spreten in lahko wall rune kombiniras, bos pridobival na hitrosti in tako postal se tezji za sestrelit. Interakcijo med titani ter soldier/titan balance so tudi dobro zadeli.

Torej dovolj svezega v tej igri, da po dolgem casu spet uzivam v FPSu. :)

matija14 ::

Titanfall je sedaj "Open Beta", tako da jo imate verjetno na Originu. :)

oo7 ::

Titanfall to launch with 14 maps

Angel City (beta map)
Fracture (beta map)
Colony
Relic
Airbase
Boneyard
Corporate
Outpost 207
Lagoon
Rise
Smugglers Cove
Overlook
Nexus
O2
Training Ground

Tr0n ::

M-XXXX ::

Način kako prideš do bete: pošlješ na EA support sporočilo, da bi rad sprobal preden bi preordal pa nisi ziher če bo delalo. In baaam, dobiš beto :) Pri meni je cca 2h trajalo.

Tr0n ::

Heh, ne rabis vec. Je sedaj open.

oo7 ::



v videu pri 1,54 - 1,58 minute je huda fora, ko mora ven z titana in ubit vojaka, da mu ne uniči titana:)

Bolf3nk ::

Igra res naredi "boom" effect prvih par matchev. pol pa lame dalje. Folk je lvl 14 v par urah.

v tej igri bunny jumping dobi nov nivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Trupl0 ::

UT v preobleki?
If you are going through Hell, keep going !

Klemzz ::

A ma še kdo problem pognat špil, stvar pride do iskanja matcha in pol zmrzne, grem u task managerja in stvar spet začne delat in napiše da je povezava do serverja zgublena, učasih pride do izbire like to je to. Probu FW/AV ugasnt nč bolš.

vaščan ::

Meni samo serverje išče v nedogled pa potem napiše na koncu no servers found matchmaking je fail.

def0r ::

Vsecn spil + dela mi cisto gladko na moji zastareli masini.. lepo optimiziran source engine.

Pezdicek ::

kako nebi bil optimiziran, če je 10 let star>:D

abyssus ::

Igra je OK, sem kar padel not, čeprav mi ne deluje najlepše (prenosnik). Škoda, da ni single player-ja. Bi se po moje kar dala kakšna fajna zgodba ustvarit. Ne vem pa, če bom zadevo nabavil.

Tistim, katerim se noče povezati na strežnik pa zamenjajte data center, meni najlepše dela na eu north. Ping okoli 50ms.

ShinseiYama ::

Če imate problem z "connecting to server" k non stop odšteva, spodaj desno v kotu kjer pravi data center kliknite in izberite drug server, North eu zame dela medtem ko west pa ne.

def0r ::

Pezdicek je izjavil:

kako nebi bil optimiziran, če je 10 let star>:D

Glede na grafiko je optimiziran izjemno :P Samo bi raje videl Source 2.
Vsaj ne igram z 10-20fps kakor v BF3:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Guzzy ::

Ma nevem, je manj optimizirano kot bf3 definitivno, kar se tiče fps dropov(bf3-high/ultra, titanfall - max)

vaščan ::

Špil dela u piko brez fps dropov. Še snemam lahko na 1080p60 pa mi špil teče na 60fps grafični load je pa na max 4XGlajenje še daleč od 100% komot bi lahko glajenje še več vklopil.
Sem prišel noter ter na hitro sprobal eno igro in koj prvo minuto sem že posnel pa res blage veze kaj moram delat bom jutri malo igral pa da malo poštudiram kako se sploh igra drugač na začetku všečen špil.

Terminathor ::

Sprobal špil... nič posebnega. Osebno mi je prehiter špil. Raje igram kaj bolj počasnega. Ala Arma :) Sicer pa tole z roboteki nič novega. Nekaj podobnega je že imel stari bf

DarwiN ::

Zakaj so vključeni boti, you say?

Iz preprostega razloga.. Sej veste, kako je človeku lepše igrat, kadar je dominanten, povsem nasprotno pa, kadar je topovska hrana... Tako imamo dobre, povprečne in slabe igralce... In z boti so dosegli ravno to, da slabega igralca ni, ampak so le dobri in povprečni, saj namreč boti okupirajo tisto "slabo" kategorijo.. Tisti slabši igralci pa še vedno dobijo soliden občutek, saj radirajo bote in občasno še kakšnega human playerja :)

Posledično so vsi zadovoljni in manj ljudi ragequita ter preneha z igranjem...

Kar pa je še toliko bolj učinkovito pri igri kot je tale, kjer se zdi, da je razkorak med profiji in n00bi zelo velik..

To je to.. Odgovor za obstoj botov... Ali krajše: Ker je igra ciljana na COD demografijo. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tr0n ::

Igra cilja na cimvecjo publiko, ne samo CoD. More players = more moneyz. :)

AI creeps so nekaj obicajnega v MOBA igrah, zato je zanimivo ta koncept opazovat v FPS zanru. Omogocajo ti hitrejse levelanje, hitrejsi dostop do Titana, dodatne stvari za pocet (ie. hackanje) ipd. Igro oz. mapo naredijo tudi bolj "polno", saj nimas skoraj nic pavze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ShinseiYama ::

He he darwin pol sem jaz izjemno slab igralec ker radiram bote vse povprek al kaj? Malo čudna izjava.

Jaz ko igram pobijem vse kar vidim , seveda so igralci prioriteta, drugače pa bot-e tudi, in večino časa sem top 3. trunutni KD proti igralcem 2.3 kar pa ne pomen nič če igraš timsko.

Bot-i so zelo učinkoviti kot zavajanje igralcev ker morajo biti vsaj malo pozorni ali je to bot ali igralec, drugače pa se igralce hitro da ločiti med ostalim he he.

Drugače pa ja ,vidim kar malce velik razkorak med profiji in casual igralci.

No če hoče gdo timsko zaigrati naj skoči na moj TS3 : 62.67.42.172:9148 sem vsak dan gor.

mjolnir ::

He he darwin pol sem jaz izjemno slab igralec ker radiram bote vse povprek al kaj? Malo čudna izjava.

Še enkrat si preberi. Boti so ravno zato, da se počutiš superioren ko jih zlahka radiraš.

Tr0n ::

Ne, niso samo zaradi tega v igri. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ShinseiYama ::

mjolnir je izjavil:

He he darwin pol sem jaz izjemno slab igralec ker radiram bote vse povprek al kaj? Malo čudna izjava.

Še enkrat si preberi. Boti so ravno zato, da se počutiš superioren ko jih zlahka radiraš.


In ja preber še enkrat kaj je napisu...

Um kaj takega mi sploh ne pride na pamet, jaz jih zato da dobim zmanjšanje časa za titane, ka misljo drugi pa...
In ne vem gdo se počut superioren ko jih radira lol, They are means to an end.

abyssus ::

Se kar strinjam s tem, kar je napisal @DarwiN. Sem dal punci za igrat, ki sicer tega ne igra (tu pa tam cod, vendar nič posebnega). Spwnala par botekov in sedaj bi neprestano igrala. Bo po moje kar držalo. Malo so morda ti boti preveč butasti, vendar me osebno ne motijo :)

ShinseiYama ::

he he abyssus glavno da ji je všeč
www.bushi.si

Pesimist ::

glavno je da imas fun z igro. Ce ti boti dajo to prav. Jaz bi reje vido grunte bol odzivne kot one druge robote. So pa se bol švoh. Sej pa menda ni nemogoče naret hard AI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Aramis ::

Še ima kdo probleme s fps dropi? Igra teče načeloma lepo. vedno 60 fps. Pol pa kar naenkrat padejo na 0. Včasih se to dogaja celi match. Včasih pa lepo dela.

Imam gtx 560ti 8gb ram in i5 2500...

BF4 mi dela bp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

vaščan ::

Mogoče zarad rama pri meni poglej v videu špil žre grafični ram kar ga vidi 3gb na grafični pa pomoje bi ga še če bi bil na voljo. Tudi sistemski ram kr dost žre 5.5gb.

Tr0n ::

No more beta. :'(

Klemzz ::

se usposobt mi jo ni ratal...

oo7 ::

Titanfall: all 15 top-down multiplayer map images leaked

http://www.vg247.com/2014/03/03/titanfa...

Tr0n ::

No spoilers!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Tr0n ::

kr?en ::

Lol, ko sta si ful podobna gameplaya ane.

Tr0n ::

NVIDIA Titanfall drivers ahoj.

http://www.geforce.com/whats-new/articl...

Tr0n ::

oo7 ::

Dobre ocene:)

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Titanfall: Free the Frontier live-action teaser.

ShinseiYama ::

Špilamo ko norci.
www.bushi.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116967 (687) Ijus
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323716 (6030) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653944 (18583) Machete
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538875 (20196) opeter
»

Evolve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013984 (9486) ahac

Več podobnih tem