» »

Nekdo kliče vsak dan

Nekdo kliče vsak dan

simnov ::

059096900 le kdo bi bil to.

ziga1990 ::

na hišnega ali mobitel?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

wolf123 ::

A pa nisi dvignu.
Kako naj pol veš kaj hoče.
Mogoče je kaka huda bejba, al pa kaka nigerijska fora :D

EdoK ::

Tako ponavadi kličejo ko delajo ankete. Vsak dan, dokler te ne dobijo.

tiran2000 ::

verjetno kasni t2, si bil v kasnem fletu pa si sel ven in dal prej t2 kontaktno, oni pa verjetno niso plačal računa?

Zgodovina sprememb…

wolf123 ::

Al pa te nateguni hočejo prijavit na kakšno brezvezno revijo.
Zadnjič me je ena klicala in me je vprašala če sem upokojen.
Iščejo prav take ljudi ki ne znajo reči ne, 80 letnga dedka ni težko nategnt da se bo prvavil na nekaj.

simnov ::

ziga1990 je izjavil:

na hišnega ali mobitel?

Na mobitel.

Iluvatar ::

Glede na to, da ima t2 enakih prvih par stevilk bo kar t2 pomoje.
www.t-2.net/kontakti

kixs ::

Iluvatar je izjavil:

Glede na to, da ima t2 enakih prvih par stevilk bo kar t2 pomoje.
www.t-2.net/kontakti


Na tem 0590-XX-XXX imajo verjetno cisto vsi narocniki prvih nekaj cifer (0590) istih - ker jih pac ni tako veliko, da bi se porabile - ceprav klicoca stevilka je ze blizu...

lp

Yacked2 ::

Zakaj se pa ne javiš ? Če te želijo nategniti še vedno lahko prekineš.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

wolf123 ::

@ x800xt
Ma nevem kaj je tak težko, ti dam točna navodila:

1.ko zasližiš zvonenje priteci do telefona (pa ne tko k en pes)
2.Z desno roko dvigneš slušalko, če si levičar pač z levo in prisloniš na uho
3.Potem rečeš HALOOO, al pa živjo
4.Počakaš da ti bitje na drugi strani da nek signal in reče neki podobega
5.Če je huda bejba se seveda zmeniš za zmenek,
6.Če pa je ena navadna ki hoče neke ankete zabiješ slušalko, ki je iz poceni kitajske plastike da jo razsuješ.

[D]emon ::

059 skupina spada pod IP telefonijo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

simnov ::

wolf123 je izjavil:

@ x800xt
Ma nevem kaj je tak težko, ti dam točna navodila:

1.ko zasližiš zvonenje priteci do telefona (pa ne tko k en pes)
2.Z desno roko dvigneš slušalko, če si levičar pač z levo in prisloniš na uho
3.Potem rečeš HALOOO, al pa živjo
4.Počakaš da ti bitje na drugi strani da nek signal in reče neki podobega
5.Če je huda bejba se seveda zmeniš za zmenek,
6.Če pa je ena navadna ki hoče neke ankete zabiješ slušalko, ki je iz poceni kitajske plastike da jo razsuješ.


Ja saj dvigneš slušalko potem jih hitro še ene par tvojo številko.

illion ::

simnov je izjavil:


Ja saj dvigneš slušalko potem jih hitro še ene par tvojo številko.


Potem jih hitro ene par še njegovo številko kaj?

simnov ::

illion je izjavil:

simnov je izjavil:


Ja saj dvigneš slušalko potem jih hitro še ene par tvojo številko.


Potem jih hitro ene par še njegovo številko kaj?


:) Sploh ne vem kaj sem hotu povedat.

MarcPazz ::

Klical sem na T2, kjer so potrdili, da je to njihova številka, vendar niso želeli povedati čigava je. Povedal sem, da nadlegujejo s klici, a ni pomagalo, so pa priznali, da se je nekaj ljudi že pritožilo z istim razlogom. Operater na T2 je predlagal, da se obrnem na policijo.

Poklical sem na policijo, kjer pa so dejali, da se s tem ne želijo ukvarjati. Policistka v klicnem centru 113 je predlagala, da se obrnem na mobilnega operaterja, pri katerem imam registrirano številko, na katero me kličejo.

Na Si.Mobilu so dejali, naj se javim vsaj petkrat, potem pa zadevo prijavim na njihov e-mail: prijave@Simobil.si. Oni so v tem primeru potem dolžni, da raziščejo kaj se dogaja in številko tudi blokirajo, če ne gre drugače.

Seveda je klicatelj dovolj prebrisan, da prekine še preden se človek lahko javi. Sicer pa skoraj zanesljivo kliče avtomat. Telefon sem imel ves čas ob sebi, pa se nisem uspel pravočasno javiti niti enkrat. Predvidevam, da takoj, ko bi ga ujel in se javil prvič, ne bi poklicali nikoli več, saj najbrž ne želijo, da jih po svoji dolžnosti razkrinka Si.Mobil.
KLICATELJ PREPROSTO ŽELI, DA GA POKLIČEŠ NAZAJ ! !!

S kakšnimi STROŠKI je to povezano in koliko pri tem zaslužita Si.Mobil in T2 je najbrž vprašanje za 1000EUR. Seveda kak % davka od tega pade tudi v policijsko blagajno, srečen pa je tudi sveti oče, saj je T2 božji poslanec na zemlji.

__________________________________
0590 96 900, 0590/96900, 0590-96-900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MarcPazz ()

Engineer_ ::

VSAK moderen mobitel ima opcijo da telefonsko številko shraniš v imenik in jo blokiraš tako da te enostavno ne more poklicati.
Problem se na ta način reši zelo hitro in enostavno, mi pa se lahko posvetimo zanimivejšim problemom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Yacked2 ::

Kaj pa tiste fore, ko računalik kliče številke da išče nezaščitene modeme, še tiste tastare
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Lonsarg ::

A mi zaupaš številko? Bom poklical iz Google Voice z 10 centov kredita gor:)

Goran's Blog ::

Lonsarg je izjavil:

A mi zaupaš številko? Bom poklical iz Google Voice z 10 centov kredita gor:)

Saj jo je na začetku navedel:
059096900

floyd1 ::

Kaka telefonska kurbarija ali pa kaki "jasnovidci" verjetno.

mojca ::

Če je ta številka pri T-2-ju, jo lahko kdorkoli s T-2 telefonijo kliče brezplačno in preveri, kdo je na drugi strani (če se ne bo oglasila tajnica). Jaz klice iz 059* dobivam pretežno iz klicnih centrov - anketiranja, telefonska prodaja ali akcije, da lahko npr. en mesec brezplačno prejemam revijo/časopis. Neka časopisna hiša s sumljivo podobno številko (morda celo isto, vendar si tega ne upam trditi) je bila še kar vztrajna s klici po več dni zapored, vendar takrat, ko se nisem oglasila - nikoli niso prekinili preden bi utegnila dvigniti slušalko.

(Imajo pa seveda tudi domači uporabniki lahko številko 0590-xx-xxx.) Klici T-2 -> drugi stacionarni operaterji so bili svoje čase cca. 15 centov na minuto, kar je verjetno tudi blizu zgornji meji, koliko bi te lahko vračilo klica stalo. Ne verjamem, da bi te z vračanjem klica na to številko lahko pretirano oskubili, kvečjemu za minutažo v stacionarna omrežja po ceniku tvojega operaterja. Problematične so predvsem številke 090-* in klici v tujino.

tumare ::

Engineer_ je izjavil:

VSAK moderen mobitel ima opcijo da telefonsko številko shraniš v imenik in jo blokiraš tako da te enostavno ne more poklicati.


Jaz pa bi dal da to številko avtomatsko preusmeri v glasovni predal. Če je fora, da nazaj kličeš, bodo hitro nehali klicati. Če pa ni, se da zgoditi da celo povejo zakaj kličejo.

Engineer_ ::

morda se motim vendar mislim da preusmeritev plača uporabnik ki jo je ustvaril. Tako da takšno početje bi ti znalo naredit račun?

Morda se motim, nevem kako je s plačevanjem impulzov pri preusmeritvah.

tumare ::

Plačaš ti preusmeritev na predal (ki je v domačem omrežju navadno brezplačna), klicatelj pa plača kot da bi ti odgovoril.

Zna postati fajn dragi če si v tujini, in preusmerjaš mnogo klicev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tumare ()

superdarjo ::

Tudi mene je včeraj nekajkrat klicala ta številka, a sem imela telefon na tiho, tako da sem kasneje šele videla neodgovorjene klice. Ko me je proti večeru spet klicala, se mi je uspelo javiti, na drugi strani je bil ženski glas, ki me je pozdravil z dober večer, nato je nekaj hreščalo in kmalu prekinilo. Večkrat sem klicala nazaj, pa je bilo non stop zasedeno. Potem pa sem iz zanesljivih virov izvedela, da gre za podjetje, ki to številko (ki je res od T2) uporablja v namene telefonskih anket in raziskav. Čudno mi je edino, zakaj je prekinla, ko me je končno dobila... Mogoče pa ta teden samo izvajajo ankete, kako je nekdo odziven :P

Hevidi ::

Tuki je treba poudart, da operater, ki nudi telefonijo podjetju, ki izvaja te klice, nima nobene veze (lahko je siol, T-2, al pa ker drug). Številke so prenosljive, tako da ponudnik A številke nima nobene povezave.
PER ASPERA AD ASTRA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hevidi ()

avtomat ::

Tudi jaz sem dobila včeraj klic s te številke in to dvakrat. Prvič so prekinili preden sem se javila in drugič nisem slišala. Danes zjutraj sem poklicala nazaj in imajo ves čas zasedeno telefonsko linijo.
Sem se pa že prestrašila, ker imam izpred enega leta slabo izkušnjo, ko me je nekdo nadlegoval po telefonu tudi iz vidne telefonske številke in mi pošiljal sporočila kaj mi bo vse naredil, se samozadovoljeval... Klicala na policijo in dokler ti nič ne naredi pač ni to njihov problem, šele po treh prijavah operaterju so mu izklopili telefonsko številko.... Uf, kako sem se prestrašila, da ni ponovno ta psihič!!!!!

reeves ::

Jest imam 059 stacionarca pri Telemachu

broken/link ::

http://npch.si/

pri katerem operaterju je številka. če koga to zanima.

dj_pucko ::

Mene tud ta številka kliče! Se ne javim!
ZASTONJENERGIJA.weebly.com

Zaphod_B75 ::

blacklistaš cifro. problem rešen. ;)

MatVZ ::

ravnokar dobil klic s te stevilke. Imel sem telefon na tiho zato ga nisem slisal ampak imam neodgorovjen klic

IL_DIAVOLO ::

Mene so tudi klicali...pa sem lepo pokasiral 50 evrov, vi loleki pa se niste oglasli :))

Zgodovina sprememb…

MatVZ ::

So me se 1x klicali zdaj, anketa je

rajc123 ::

mene samo zanima iz kje je ta stevilka ker me je zadnjic klicala 049230296

einstein :P ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mene so tudi klicali...pa sem lepo pokasiral 50 evrov, vi loleki pa se niste oglasli :))


Lahko, da trolaš, lahko da ne.

V vsakem primeru bil lahko tudi IZGUBIL 50€ ali več...

tomaz- ::

daj nas razsvetli, kako?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
576480372 (4295) GupeM
»

Tel. št. nateg?

Oddelek: Loža
396191 (5086) Phantomeye
»

Irce nadleguje slovenska telefonska prevara (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5030364 (27088) AndrejO
»

Paket Siol Trio in monopolni Telekom

Oddelek: Omrežja in internet
133884 (2050) Reycis
»

T-2 telefonija krši zasebnost uporabnikov ?! In pravni vidik ?

Oddelek: Omrežja in internet
426757 (5361) ales85

Več podobnih tem