» »

Obrez sim kartice

Obrez sim kartice

Scrat ::

Pozdravljeni,

zanima me samo, če mi lahko kdo pove ali operaterji(zanima me sicer za simobil) obrezujo navadne sim kartice v micro sim brezplačno al za to slučajno računajo?

Saj vem da bi sim kartico lahko obrezal tudi doma ampak če imajo na zalogi clipper za te zadeve in ne nategujejo naroda z računanjem bi raje stvar rešil po tej plati.

Že vnaprej hvala za odgovore.

feryz ::

Včasih, ko sem še to počel, je bilo jasno gratis.
Luknjač stane 5 evrov, vzame ti cca. 5 sekund, da jo preluknjaš. Valjda ne boš tega računal. Čeprav je šef...

Ti pa poslovalnice rajši kot obrez, zaračunajo oz. poturijo novo simko.
Tiste poslovalnice, ki imajo možnost brezplačne menjave, jo naprtijo Simobilu, tiste ki te možnosti nimajo, pa stranki.

Lonsarg ::

Tušmobil mi je ponudil brezplačno obrezovanje, sicer pa, malo pogooglat in škarje v roke, ni tako težko, tvegaš tistih nekaj€.

Osebno pa mi je žal da zadnjič, ko sem izgubil SIM kartico nisem vzel micro ali nano, namreč obstajajo poceni adapterčki(dobrih 1€), iz nano ali micro v večje verzije. Torej nano z temi adapterčki in lahko menjaš mobitele po mili volji:)

http://www.ebay.com/itm/161176389269?ss...

JanezC ::

V Supernovi pri LeClercu v Ljubljani je Mobitelova poslovalnica,
kjer so mi brez težav zastonj obrezali kartico (imajo posebne klešče).
20 sekund dela in tudi prodajalec je bil zelo uslužen.

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezC ()

moat ::

Če še nisi zamenjal SIM kartice, je prva menjava zastonj. Zamenjaš jo lahko pri vseh pogodbenih prodajalcih Simobil-a. Tako je bilo tudi pri meni. Lahko ti jo sicer obrežejo, toda če imaš SIM karico prve generacije (tako o tem pravijo sami) ti jo kar brezplačno zamenjajo, saj lahko pričakuješ tudi kakšne težave v delovanju v pametnih telefonih. No, tako so mi raložili.
LP, moat.

Scrat ::

Hvala vsem za odgovore.

V simobilovi poslovalnici sem povprašal če je res možna brezplačna menjava za novo micro sim vendar mi je gospodična odgovorila, da baje o tem neve nič in da na njihovi strani tudi nič ne piše o tem.

Zato sva kartico kar obrezala (ob obrazložitvi da jo to lahko poškoduje itd.) in vsaj zaenkrat dela brez problemov. Obrezava je bila zastonj. Ob tem mi je še sicer dodala, da če kartica po obrezu ne bi delovala bi poskusila najti brezplačno možnost menjave kartice.

feryz ::

"Bi poizkusila najti..."
Če hoče, jo da gratis, če noče, jo pač ne da!!!
To je rekla zato, da bi se ji ti potem klanjal, češ kakšna faca je in kako od vseh naročnikov ravno tebe tako ljubi.

Prva brezplačna menjava, ki si jo lahko sam zahteval, je bila v sklopu 10 evrskega doplačila za upravljanje z računom pri Simobilu, vendar so ta obvezen prispevek, na podlagi masovnega pritiska, kasneje opustili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54661274319 (5697) MrStein
»

SIM kartica v telefonu

Oddelek: Mobilne tehnologije
4810293 (3761) UganiKdo
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628660 (18282) Sami
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
477366 (5802) dirkac71
»

Govori BOB zahtevajo geslo

Oddelek: Informacijska varnost
3915823 (14461) ...:TOMI:...

Več podobnih tem