» »

ta nesrecni hoooover VHD 616 ZIlep pozdrav vsem.

ta nesrecni hoooover VHD 616 ZIlep pozdrav vsem.

giorgia ::

lep pozdrav vsem.posedujem pralni stroj hoover vhd 616 zi kupljen v kopru bigbangu 23.04.2008,cena 671.90€ kateri se pokvari tocno enkrat na leto in to vedno v poletni sezoni koje servis na dopustu.do zdaj je bil servisiran ze 4x.ze prvic je rekel serviser da bi bilo treba zamenjati maticno plosco.ta gospod je takrat nadomescal seriserja z obale kateri je za to pooblascen.odpeljal je stroj v gorico (on je bil od tam) ces da nima s sabo nekega orodja.(za resetiranje)pripelje ga cez dva dni in stroj deluje in seveda 40€.zadovoljni 1 leto.spet sezona ampak preden je sel serviser na dopust hoover mrtev.pride ,hoce nekaj menjati (ne maticno plosco)prej mu omenim prvi primer in on to ponovi.resetira in spet programira elektroniko?stroj ozivi.spet 40€.gre in spet pride tokrat novemra naredi isto stroj dela ampak ne placam ker sem pred tem klical gospoda Urbanijo IZ HOOVERJA kateri je rekel da naj ga serviser poklice ko opravi.pozabil sem povedati da sem ze enkrad prej seznanil gospoda Urbanijo o problemu.takrat mi je rekel da ce bom kdaj kupil hoover ali candy bil oproscen nekih rabatov ali nekaj podobnega.no stvar ni koncana, stroj gre spet v tilt v sredini julija pred tremi tedni.klicem gospoda urbanijo ,rece da naj serviser menja maticno plosco in da naj placam samo prihod in delo,(menda drugace to stane 280€.haloo ste normalni. omeni se da bi bilo prav da nosimo vsak pol stroska.vi mislite da je to posteno?jaz sem moj polovicni strosek ze izplacal prejsnim prihodom serviserjev ,se vam ne zdi.prav zaprav ne bi smel imeti nobenega stroska ce bi oni ze na zacetku opravili dolznosti do kupca.toda se vedno ni konec, napaka je spet tu,danes 17.08.2013.vsi so na dopustu.kaj mi je storiti?prosim za nasvet.
  • predlagal izbris: connel ()

dzinks63 ::

Napiši še enkrat post v bolj razumljivi obliki:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
832198321 (1414) al1976
»

Pralni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7320217 (2878) darkolord
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23475486 (16472) scipascapa
»

Kateri sušini stroj

Oddelek: Loža
304597 (2844) Dajarra
»

Pralni stroj Hoover(Candy)- DO NOT BUY

Oddelek: Loža
4726012 (22834) STU-III

Več podobnih tem