» »

Tipkovnica Corsair Vengeance K95

Tipkovnica Corsair Vengeance K95

Xrysis3 ::

Pozdravljei,

zanima me kje bi lahko dobil omenjeno tipkovnico s slovensko abecedo, kar je največji problem.
Na dinokomp sem pisal vendar imajo samo nemško abecedo, tako da vas sprašujem če morda veste kje bi jo lahko našel

Še link: http://www.corsair.com/k95

Heisenberg ::

kupiš nalepke za šumnike če te res tako zelo moti

Xrysis3 ::

Hmm, ne se mi smejta vandar ali lahko imam sumnike na obicajnih mestih na tisti tipkovnici? Drugace povedano, bo tipkovnica napisala sumnik cetudi ga na tipkovnici ni? in kako je zamenjavo znakov y in z. hvala vendar nimam izkusenj

Leprechaun ::

Če imaš tipkovnico nastavljeno na EN - potem je z=y , če pa na SL potem pa je z=z. Sama tipkovnica pri tem ne igra velike vloge. To te ne rabi skrbet.

Xrysis3 ::

kajpa š? ce ima tam tipkovnica nek nemski znak? hvala

xxurban ::

Da, seveda lahko. Š bo na istem mestu kot na slo. tipkovnici, vendar moraš jezik na računalniku nastaviti na slo.

Heisenberg ::

imel sem več tujih tipkovnic, odvisno je smamo katero tipkovnico izbereš v sistemu (windows...) potem imaŠ tudi Šumnike...so pa včasih malce razmetani, recimo ponavadi ž ni vedno na istem mestu ali pa Š Č sta male zamenjana ... nič hujšega...
sicer pa jaz se sem se vedno bolj navajen pisati brez sumnikov po netu,...ne vem tocno vec zakaj, samo pomojem IRC ni pravilno prikazoval sumnikov ali kako je ze bilo in tako je potem tudi ostalo pri meni :)

Xrysis3 ::

http://www.dinokomp.si/produkt/razer-bl...

Vse je privedlo do tele tipkovnice, im Slo nabor znakov vendar nevem ce ima velik ENTER tipko.
No nemoti me veliko vendar uprasam iz radovednosti.

Han ::

Piše, da je USA tipkovnica s SLO gravuro. Torej ima USA (enovrstični) ENTER...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Končno jim je prišlo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7213392 (7502) jype
»

SLO znaki na tipkovnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112336 (10974) rokp
»

Potrjen nov standard slovenske tipkovnice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Diski
17628926 (17327) Phantomeye
»

Se obetajo spremembe na slovenski tipkovnici? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
19624164 (19552) madmitch
»

EU zahteva deamerikanizacijo ICANN-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
638867 (6933) MrStein

Več podobnih tem