» »

Prodaja avtov na črno, preprodajalci

Prodaja avtov na črno, preprodajalci

«
1
2

jalovec09 ::

Slučajno zahajam na avto.net pogosteje in že nekaj časa opazujem enega preprodajalca, letno pomojem proda kakšnih 400 avtov, seveda na črno, prej je imel celo firmo s.p. prodaja vozil a jo je zapru.
Kako to da država dopušča tako početje in ne stopi na rep takemu, sicer pa predvidevam, da je teh preprodajalcev polno.
Avto je ponavadi spucan v nulo, namazane gume, kilometri itak ne klapajo, slikan nek tak kot tale spodaj.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=750...
  • predlagalo izbris: miraldi ()

Aston_11 ::

Država tega ne dopušča, zagotovo pa tudi ne opazi vsega. Po drugi strani pa zgolj iz oglasov na avto netu težko sklepaš, da nima prijavljene kakšne dejavnosti. Ok, verjetno sicer nima. Omeni dursu, pa bo veselica. Ker ko opazijo, sledijo takoj pozivi in podobno.

Castiel ::

kako veš da ima ta prodajalec več avtov objavljenih?


Sem mislil kak preprodajalec bo samo s tole Cordobo veliko ne more zaslužit, če sploh kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

St235 ::

in kako točno veš, da nima firme?

jalovec09 ::

Saj pravim spremljam avto.net dlje časa, to vam vse pove.

Nima samo tega avta, še več jih ima.

b00mer ::

Mal bl podrobno jalovec

St235 ::

jalovec09 je izjavil:

Saj pravim spremljam avto.net dlje časa, to vam vse pove.

Nima samo tega avta, še več jih ima.


in nič od tega ne pove, da nima firme in da goljuga.

mihec87 ::


Castiel ::

mihec87 je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=750...


omg, dejansko tako pozorno spremljaš avto.net, da spremljaš telefonske številke prodajalcev in si tako ugotovil da tip prodaja več avtov?

lol, sweet:D Zdaj te prosim še za dokaz da tip nima prijavljene dejavnosti? Kako si to ugotovil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

francek1 ::

Castiel je izjavil:

mihec87 je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=750...


omg, dejansko tako pozorno spremljaš avto.net, da spremljaš telefonske številke prodajalcev in si tako ugotovil da tip prodaja več avtov?

lol, sweet:D Zdaj te prosim še za dokaz da tip nima prijavljene dejavnosti? Kako si to ugotovil?

Konkurenca je danes huda, ja....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Utk ::

Če ima firmo, goljufa avto.net. Če poguglaš to številko dobiš še kak avto, ki ga je prodajal. In itak da boš poguglal številko, da vidiš če se gre za švercarja.

Castiel ::

francek1 je izjavil:

Castiel je izjavil:

mihec87 je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=750...


omg, dejansko tako pozorno spremljaš avto.net, da spremljaš telefonske številke prodajalcev in si tako ugotovil da tip prodaja več avtov?

lol, sweet:D Zdaj te prosim še za dokaz da tip nima prijavljene dejavnosti? Kako si to ugotovil?

Konkurenca je danes huda, ja....


pač tako malo me firbec matra, ker je prilepil povsem različna avta in me zanima kako je prišel do tega da je švercar. Meni se ne bi dalo tako natančno brskat in spremljat avto.net. Pač če gledam, gledam točno določen avto, ne pa kar vse po vrsti.

Sicer pa..kaj naj država stori? ti si recimo ugotovil da je švercar in o tem pišeš po forumu, država pa o njem še vedno ne ve ničesar. če ga nihče ne prijavi država ne more ugotoviti da je švercar, razen če misliš da iam zaposlene ljudi, ki nonstop nadzirajo avto.net...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

mihec87 ::

Castiel je izjavil:

mihec87 je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=750...


omg, dejansko tako pozorno spremljaš avto.net, da spremljaš telefonske številke prodajalcev in si tako ugotovil da tip prodaja več avtov?

lol, sweet:D Zdaj te prosim še za dokaz da tip nima prijavljene dejavnosti? Kako si to ugotovil?


na avto.net sem bil lani ko se je iskalo avto..Niam druga za delat pa sem zard firbca sam stevilko vrzes v google pa ti vrze ven oglase(nobena znanost)....Da nima dejavnosti nisem nikjer napisal, me tudi ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Castiel ::

aha potem pa ok, nisem pomislil na številko. Vedno ko sem številko dal v google, ni našlo popolnoma ničesar tako da sem to nehal delat.

kako to, da ga države ne najde pa sem napisal.

#000000 ::

Jest sem poleg teh švercarjev opazil da ima tudi vsake firma oz. avtohiša, par svojih GSM cifer in imen preko katerih prodajajo vozila tam zaposleni, zdej ne vem al na svojo roko ali so to taka jajca da se jih bojijo prodat preko firme, ker lahko kdo pride nazaj, pomojem je ta druga varijanta bolj verjetna.

-valvoline- ::

Letno 400 avtov? Hehe, a se ti je meša?
No ja, to je dejansko šverc komerc, še jaz razmišljam da bi službo zapustil in šel po tej poti. Občasno tudi jaz kupim kšnega malo porihtam in prodam, pa zaslužim 100-300 evrov. Če resno razmislim se mi bl splača tole kot pa se jebat na šihtu, če bi se samo s preprodajo ukvarjal je več časa in možnosti za zaslužek. Pa še državi pokažeš sredinec. Slaba stran delovna doba, ne moreš sam plačevat če nisi uradno zaposlen ali prijavljen kot sp.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Castiel ::

#000000 je izjavil:

Jest sem poleg teh švercarjev opazil da ima tudi vsake firma oz. avtohiša, par svojih GSM cifer in imen preko katerih prodajajo vozila tam zaposleni, zdej ne vem al na svojo roko ali so to taka jajca da se jih bojijo prodat preko firme, ker lahko kdo pride nazaj, pomojem je ta druga varijanta bolj verjetna.



pol je najbolš da za vsak avto kupiš svojo predplačniško sim kartico in ko je avto prodan, jo uničiš... :P

(za tiste, ki vam je dolgčas, je lahko preverjanje številk podjetij na avto.net dober način kratkočasenja. :) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

#000000 ::

Ja se to bi jest naredu, oni pa so tako škrti da je škoda dat za kartico :)

Hayabusa ::

#000000 je izjavil:

Jest sem poleg teh švercarjev opazil da ima tudi vsake firma oz. avtohiša, par svojih GSM cifer in imen preko katerih prodajajo vozila tam zaposleni, zdej ne vem al na svojo roko ali so to taka jajca da se jih bojijo prodat preko firme, ker lahko kdo pride nazaj, pomojem je ta druga varijanta bolj verjetna.

Službene številke oz telefoni.
Tudi Auto Delta jih ima.

#000000 ::

Mism ne vem kako moram povedat da boste zastopli, ne vem kake cifre imajo ipd. ampak vem da to delajo, lahko bi tud dokazal ampak sem od takrat zgubil voljo, ko sem kupoval vozilo ne tako dolgo nazaj, sem ugotovil da čim je cifra 070 je ene 90% za tem švercar, ker so bile te kartice takrat nekje 5-6 evrov pa še prepolnjene so bile za 5 EUR, drugo ugotovil sem da jih je precej ki imajo ogled v bližini katerega uradnega trgovca z vozili, keri so pa res veliki nateguni pa se za ogled vedno zmenijo v mraku, ker kako prej nimajo cajta ker delaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

leiito ::

Postajamo družba denunciantov. Tip prodaja, po oglasu sodeč, stare kripo po €500, ampak nima prijavljene dejavnosti, prej "je imel pa celo firmo s.p.".

Temu se reče siva ekonomija, del trgovanja vedno poteka tam, jbg, a ni bolj racionalno, da se davčni inšpektorji ukvarjajo z večjimi plejerji kot so taki, ki prodajajo Cordobe l. 98?

neskoncno ::

Kolegi so nekaj let nazaj počeli podobno kot se tukaj omenja. Končalo se je tako, da jih je davčna poklicala na zagovor in utemeljitev kaj počnejo.

Preračunali so jim koliko prometa, koliko dobička so naredil in dobili številko katero bi morali plačati davčnemu organu (kazen + davek). Na koncu so se pogodili, priznali krivdo in plačali nižji znesek.

St235 ::

leiito je izjavil:

Postajamo družba denunciantov. Tip prodaja, po oglasu sodeč, stare kripo po €500, ampak nima prijavljene dejavnosti, prej "je imel pa celo firmo s.p.".

Temu se reče siva ekonomija, del trgovanja vedno poteka tam, jbg, a ni bolj racionalno, da se davčni inšpektorji ukvarjajo z večjimi plejerji kot so taki, ki prodajajo Cordobe l. 98?


temu se predvsem reče obrekovanje in blatenje, ker razen trditve avtorja nismo vidli še nič konkretnega o domnevni preprodaji mimo firme, davčni utaji in še ne vem čemu.

PaX_MaN ::

Na koncu so se pogodili, priznali krivdo in plačali nižji znesek.

O nice. Tajkunom nižje kazni, davčnim utajevalcem nižje kazni, kaj bo naslednje, priznanja bivšim udbovcem? Aja, saj res...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

leiito ::

St235 je izjavil:

leiito je izjavil:

Postajamo družba denunciantov. Tip prodaja, po oglasu sodeč, stare kripo po €500, ampak nima prijavljene dejavnosti, prej "je imel pa celo firmo s.p.".

Temu se reče siva ekonomija, del trgovanja vedno poteka tam, jbg, a ni bolj racionalno, da se davčni inšpektorji ukvarjajo z večjimi plejerji kot so taki, ki prodajajo Cordobe l. 98?


temu se predvsem reče obrekovanje in blatenje, ker razen trditve avtorja nismo vidli še nič konkretnega o domnevni preprodaji mimo firme, davčni utaji in še ne vem čemu.


Absolutno, ampak tudi če bi tip res preprodajal te stare kripe brez pravne osebe, da fcuk? Bo pa, ob tem trendu, DURS, podobno kot KPK, postal priročno orodje, če se ti kdo zameri, če si fouš, ali pa ti preprosto ni všeč. Samo nagrade mora še ponuditi DURS, 20% od izterjane vsote in bo pol Slovenije honorarni davčni denuncianti.

Castiel ::

leiito je izjavil:

St235 je izjavil:

leiito je izjavil:

Postajamo družba denunciantov. Tip prodaja, po oglasu sodeč, stare kripo po EUR500, ampak nima prijavljene dejavnosti, prej "je imel pa celo firmo s.p.".

Temu se reče siva ekonomija, del trgovanja vedno poteka tam, jbg, a ni bolj racionalno, da se davčni inšpektorji ukvarjajo z večjimi plejerji kot so taki, ki prodajajo Cordobe l. 98?


temu se predvsem reče obrekovanje in blatenje, ker razen trditve avtorja nismo vidli še nič konkretnega o domnevni preprodaji mimo firme, davčni utaji in še ne vem čemu.


Absolutno, ampak tudi če bi tip res preprodajal te stare kripe brez pravne osebe, da fcuk? Bo pa, ob tem trendu, DURS, podobno kot KPK, postal priročno orodje, če se ti kdo zameri, če si fouš, ali pa ti preprosto ni všeč. Samo nagrade mora še ponuditi DURS, 20% od izterjane vsote in bo pol Slovenije honorarni davčni denuncianti.



nekako dvomim da pri preprodaji 15 let starih krip zasluži toliko, da bi se splačalo dursu mučit. Odvisno od tega kako zagnan je zaposlen na dursu. Če pa preprodaja še kaj novejšega pa mogoče se že splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

Blinder ::

slaba stvar teh preprodajalcov je da so nateguni
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

leiito ::

Itak. Tko k uni, ki kršijo zakon gravitacije pa ga nimaš komu prjaut, ker je vse kao legalno.

mzakelj ::

Fovšija na kvadrat. Me samo zanima kdaj boste začel ovajat vse kateri sosedom popravijo računalnik pa nimajo s.p -ja. Bolno do konca. Država lupi državljane po vse koncih, vi bi ji pa še pomagali. Spomagajte si sami ker država vam 10000000000000000000% ne bo. Obrala vas bo 99999999999999999999% !!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tlozej ()

#000000 ::

Ti si bolnik, večini nam se ne gre ali ta ki prodaja pobaše nek zaslužek, ampak predvsem meni, se gre za to da ti švercarji prodajajo KRIPE ki so samo spolirane in velokokrat tudi ne čuden način tehnično izpravne, s tem početjem kvarijo ponudbo, pač v pehanju za tistih 300 evrov po vozilu pa raje celo več, zbijajo ceno tistim ki prodajajo vzdrževana in BP vozila, ne samo spucana ki crknejo v 1000 prevoženih Km

RookY ::

mzakelj je izjavil:

Fovšija na kvadrat. Me samo zanima kdaj boste začel ovajat vse kateri sosedom popravijo računalnik pa nimajo s.p -ja. Bolno do konca. Država lupi državljane po vse koncih, vi bi ji pa še pomagali. Spomagajte si sami ker država vam 10000000000000000000% ne bo. Obrala vas bo 99999999999999999999% !!!

Pa kaj primerjaš nekoga, ki nekaj naredi za svoj zaslužek in tele švercerje, ki samo dražje naprej prodajo in razliko poberejo...večino na račun tega, da napake skrijejo in previjejo kilometre. Zame so ti preprodajalci(večinoma južnjaki) med največjimi izmečki družbe. Za parazite jih imam. No vsaj večino, ki seveda brez kančka morale nategnejo tudi svojo mat za EUR. Plačevali davka pa ne bi. Bi pa sprejeli vse socialne transferje.

+kar je napisal #000000
Juhu juhu spet bom bruhu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RookY ()

-valvoline- ::

#000000 je izjavil:

Ti si bolnik, večini nam se ne gre ali ta ki prodaja pobaše nek zaslužek, ampak predvsem meni, se gre za to da ti švercarji prodajajo KRIPE ki so samo spolirane in velokokrat tudi ne čuden način tehnično izpravne, s tem početjem kvarijo ponudbo, pač v pehanju za tistih 300 evrov po vozilu pa raje celo več, zbijajo ceno tistim ki prodajajo vzdrževana in BP vozila, ne samo spucana ki crknejo v 1000 prevoženih Km

Nekateri lastniki prodajajo avte z zelo majhnimi napakami in okvarami. Npr en mi je šenkal cliota ku je mel sklopko proti koncu oz je že drsela. Drugače je avto biv brezhiben,jaz sem porihtal sklopko in bremze ter ga prodal za 300 evrov,tolk al pa več bi stalo popravilo pr uradnem servisu. Kaj je tu narobe? Pa kaj mislite da avti od lastnikov so v boljšem stanju? Lastnikom se ne da zajebavat z papirologijo,čiščenjem in marsikaj drugega,zato avto prodajo z mal nižjo ceno,sploh pa ko je zamenjava že pr hiši. Trgovci kupijo,spučejop,malo porihtajo in prodajo dražje pa normalno da nekaj zaslužijo. To da se zbija kilometre je res in je to svinjarija,jaz tega nisem in tega ne bi nikoli počel. Ter tehnično neizpraven avto -kripo nikoli ne bi prodal. Konc koncev je kupec tisti ko bo ocenil ali je avto v redu ali ne ter kolk je primerna cena zajga.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Tuki ni nič narobe, narobe bi bilo če bi sklopko samo naštelu da mal prime, al pa nekateri celo zamenjajo z rabljeno ki je bila preventivno menjana, in so jo pobrel v kontejnerju na renault servisu :) To bi bilo narobe, če si avto usposobil in vložil nekaj vanj tud ni problem dat 300 evrov več.

Kilometre pa zbijajo vsi to je dejstvo, ker tukaj se da z nič največ zaslužit, to kar ri naredi ti, ne dela skor noben, in te so problem :) LP

Vzdevek ::

Ja, da nebo kdo misli, da to počnejo samo privat prodajalci. Veliko avtohiš po Sloveniji se drži te prakse.

duque ::

Vzdevek je izjavil:

Ja, da nebo kdo misli, da to počnejo samo privat prodajalci. Veliko avtohiš po Sloveniji se drži te prakse.

lahko kakšno konkretno omeniš ...

-valvoline- ::

Heh, pr avtohišah je pa tako, prpelje lastnik svoj avto in ga da v menjavo staro za novo ali staro za staro, avta noben ne gleda ksen je, malo se ga sproba sem pa tja pa se ga parkira spuče in to je to. Z vsemi napakami ku so na njem.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Robi :P ::

duque je izjavil:

Vzdevek je izjavil:

Ja, da nebo kdo misli, da to počnejo samo privat prodajalci. Veliko avtohiš po Sloveniji se drži te prakse.

lahko kakšno konkretno omeniš ...

kar nekaj let nazaj je bla dobro "znana" avto center koroška, ki danes lepo služi na novih Kia-h in mislim da me sučejo več nazaj ko smo mi dal cordobo not je mela realne oz. enake kilometre kot takrat ko smo jo mi nehal vozit oz. prpelal tja :D tko da ne vem al je bla to faušija določenih drugih al je blo res tako...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

leiito ::

-valvoline- je izjavil:

#000000 je izjavil:

Ti si bolnik, večini nam se ne gre ali ta ki prodaja pobaše nek zaslužek, ampak predvsem meni, se gre za to da ti švercarji prodajajo KRIPE ki so samo spolirane in velokokrat tudi ne čuden način tehnično izpravne, s tem početjem kvarijo ponudbo, pač v pehanju za tistih 300 evrov po vozilu pa raje celo več, zbijajo ceno tistim ki prodajajo vzdrževana in BP vozila, ne samo spucana ki crknejo v 1000 prevoženih Km

Nekateri lastniki prodajajo avte z zelo majhnimi napakami in okvarami. Npr en mi je šenkal cliota ku je mel sklopko proti koncu oz je že drsela. Drugače je avto biv brezhiben,jaz sem porihtal sklopko in bremze ter ga prodal za 300 evrov,tolk al pa več bi stalo popravilo pr uradnem servisu. Kaj je tu narobe? Pa kaj mislite da avti od lastnikov so v boljšem stanju? Lastnikom se ne da zajebavat z papirologijo,čiščenjem in marsikaj drugega,zato avto prodajo z mal nižjo ceno,sploh pa ko je zamenjava že pr hiši. Trgovci kupijo,spučejop,malo porihtajo in prodajo dražje pa normalno da nekaj zaslužijo. To da se zbija kilometre je res in je to svinjarija,jaz tega nisem in tega ne bi nikoli počel. Ter tehnično neizpraven avto -kripo nikoli ne bi prodal. Konc koncev je kupec tisti ko bo ocenil ali je avto v redu ali ne ter kolk je primerna cena zajga.


In to si naredil brez ustrezne licence, pravne osebe in plačila davka?

#000000 ::

Jest ne, valvoline je, in zakaj nebi smel na svojmu vozilu menjat sklopke ? DDV je plačal ob nabavi materijala kaj bi še naj plačal ?

jalovec09 ::

Ste se razpisal, je tud tist BMW od njega, pa predkratkim je imel Civic, na vsakem avtu sigurno dobi 200 evrov in več. Ampak zaslužek ja, siva ekonomija.
Dejstvo je, da švercat avte dons ne moreš, ker se na davčni vse vidi, razen če to on dela tako da ni lastnik nobenega avta, ampak se naknadno potem med novim kupcem in starim prodajalcem zmenijo za prepis on pa vse uredi, tk da ga davčna nč ne more lovit, ker ni bil lastnik vozila.

Imam pa celo nekje med pogodbami njegovo balkansko ime in priimek, pred kakšnimi 7-8 leti sem ravno pri njem kupil avto, čudno se mi je zdelo, da je tako ime za tak mladega človeka, šteje tam okol 35 let, zato sem potem klical bivšega lastnika in šele takrat poštudiral, da je bil preprodajalec.

Švercarjev je pa danes kar dost, le da eni majo spet drug patent, avto slika kot normalni prodajalec avta, ki naj bi bil dlje časa lastnik.

Tu mora bit ime firme, to z oglasi je delo na črno.

Isotropic ::

prijavi ga.
takih je drugace dost, majo avte lepo po okoliskih parkplacih parkirane pa jih preprodajajo.

LeQuack ::

Torej kako kupiti avto, da se izogneš raznim takim nategom? Kupiti avto samo od fizičnih oseb, ki so bili lastniki avti več let? Še kakšen nasvet?
Quack !

Castiel ::

LeQuack je izjavil:

Torej kako kupiti avto, da se izogneš raznim takim nategom? Kupiti avto samo od fizičnih oseb, ki so bili lastniki avti več let? Še kakšen nasvet?


kupiš pri avto hiši, ki ti da nekaj tisoč kilometrov ali vsaj nekaj mesecev garancije.

LeQuack ::

Ne vem te garancije koliko potem res oni to spoštujejo in kaj vse je v drobnem tisku. Jaz bi bil vseeno v dvomih navkljub garanciji.
Quack !

Castiel ::

LeQuack je izjavil:

Ne vem te garancije koliko potem res oni to spoštujejo in kaj vse je v drobnem tisku. Jaz bi bil vseeno v dvomih navkljub garanciji.


še nisem imel težav, le takoj je treba vse pregledat. Torej vsaj prvi mesec, če ne prvi teden. Žal pa te vseeno lahko nategnejo in napako tako skrijejo da je ne najdeš dokler ni že prepozno. Ampak to ti lahko stori tudi prvi lastnik vozila, samo da on ti garancije 100% ne bo dal.

V končni fazi je vseeno kje kupiš in kaj kupiš. Če je brezhibno ko ga res temeljito pregledaš (pač reskiraš do 100 eur, odvisno od vrednosti avta, da mehanik res temeljito, vse vse vse pregleda) potem je ok. Če tega ne storiš pa jebiga, si kupil mačka v žaklju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

-valvoline- ::

Preprodaja se tudi telefone,racunalnike,prenosnike,tehnika,pohištvo. Avto ni nobena posebnost. Enkrat je plačan davek in fertik. To je to.
Avtohiša? Hihi,grow up. Enako sranje drugo pakovanje,edina razlika plačani prispevki in nič drugega. To boš dobil zravn nekaj % na ceni.
Danes je skoraj nemogoče kupit avto od lastnika,če je poceni ga preprodajalci kupijo v 5ih minutah in ga ni več,če pa je predrag ga seveda noben ne povoha. Tako je to.

Mislim da ni nobene omejitve kolk avtov lahko preprodaš na črno. Tudi davčna ti nič ne more. Omejitev je le za uvoz tudi če je iz EU in to največ 3 avta na leto. Če se greš pametnega in prpelješ več takoj dobiš davčno prijavo.

Zgodovina sprememb…

zuz3k ::

Castiel je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Torej kako kupiti avto, da se izogneš raznim takim nategom? Kupiti avto samo od fizičnih oseb, ki so bili lastniki avti več let? Še kakšen nasvet?


kupiš pri avto hiši, ki ti da nekaj tisoč kilometrov ali vsaj nekaj mesecev garancije.


haha, ja sej pri avtohiši kupi ker oni so legalni preprodajalci [:))] pri jih pa
res kupiš mačka v žaklu!
ne veš kaj se je dogajalo z njim ne ti, ne avtohiša oz. za njih je itak ODLIČEN [;((]

garancija? vse pri garanciji je potrošni materjal, krkol ti gre, za kako elektroniko, izredne
napake, se bo pa avtohiša sklicevala na prejšnega prodajalca, češ da oni niso tega opazili, in maš
Life is a psychological game.

jalovec09 ::

-valvoline- je izjavil:


Mislim da ni nobene omejitve kolk avtov lahko preprodaš na črno. Tudi davčna ti nič ne more.


Tole pa ne bo držalo.

Sem že napisal ta prodajalec je posrednik, torej ni lastnik avta, temveč samo kupi poceni se zmeni s prodajalcem, da bo kasneje naredil prepis, poišče novega kupca in ko ga ima ureja te zadeve med novim kupcem in starim prodajalcem, tak primer sem jaz imel pred davnimi leti, kot sem zgoraj napisal.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Tut čeb un naredo prepis nase ne bo nobenih problemov,le stroškov bo več,sploh če se avto odjavi. Za vsak primer se lahko naštima nakupna pogodba in prodajna pogodba tako da je cena enaka pa nobena davkarija ti nič ne more ker ni osnove za obdavčitev. Seveda se prej zmenis z kupcem.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

No mislm da je omejitev na 4 vozila letno, ki jih lahko prepišeš nase, več ne, pravim baje ker nisem 100%
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avtomobila pri avto hiši. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8932399 (15143) Nvuko
»

Kupovanje rabljenega avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12727254 (19162) TheJack
»

Dam ugoden oglas za prodajo avtomobila, vendar večino klicev dobim v prvih par urah

Oddelek: Na cesti
369055 (5957) MIHAc27
»

Nakup prvega rabljenga avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10020424 (16398) vorantz
»

Nakup avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12417647 (13953) antonija

Več podobnih tem