» »

Odstranitev DLCja na Steamu

Odstranitev DLCja na Steamu

GabrieLeo ::

Torej,

odkar je MW2 zgolj še ena zapuščina Activisiona, ki je imela nekoč 50-60 tisoč igralcev na steamu in sem v tistem obdobju nakupil vse DLCje se mi je to zdaj vrnilo. Ko bi rad spet zaigral kakšno dobro rundo (FFA, TDM, DOMINATION) mi preprosto ne najde igralcev. Samo team deathmatch je tam pa tam še kakšen igralec sicer pa samevajo lobiji Free for all, da ne omenjam vedno polni Search and Destroy. Malo sem pobrskal po spletu pa so sicer neke rešitve, da se lahko brska po dadotekah igre in celo najti DLCje ter jih kar izbrisati, a bi raje najprej vprašal če bi to res delovalo? Kakšne izkušnje?

Kontaktiral sem tudi steam support a tu je še en majhen problem za Freshmana kar se tega tiče. Sem kliknil Contact Steam support na desni strani in lepo vse kategoriziral ter napisal a ko sem poslal sporočilo, mi ga je vrglo v moj lasten nabiralnik in celo lahko reply-jam na moje LASTNO vprašanje. Sem mogoče kje zamočil ali sem hkrati poslal tudi pravemu osebju, ki mi bo pomagalo? Ker naj bi celo lahko videl čez koliko časa mi bodo lahko odgovorili ampak nisem to še nikjer zasledil?
  • spremenilo: GabrieLeo ()

Seljak ::

Ne vem,moj sin pravi da mu vedno vrže polno igralcev na MW2.

GabrieLeo ::

ker nima DLCjev in veliko ljudi nima nobenega DLCja (dodatne mape) ter tako tudi več ljudi najde lobi

Sriple Tix ::

Moja sinova imata vse DLC-je in sta danes do 10.00 prav veselo nabijala MW2 (ne 1:1, temveč skupaj v eni ekipi proti ostalim, kajti nekaj časa sem ju opazoval, kaj počneta). Se pa spomnim, da sta nekaj časa nazaj tarnala, da ne najdeta nikogar več za igranje. Kako imata zdaj urejene zadeve in kaj sta storila, da jima zadeva spet špila, pa se mi žal ne sanja.

GabrieLeo ::

pa špilata na steamu? Da ni morda to kaka konzola?

Sriple Tix ::

No ja. Toliko sem pa že pismen, da ne bi v tako močno falil smisla topica.

Seljak ::

Moj sin ima vse DLC-je in ravnokar nabija mw2 prek steama seveda.

GabrieLeo ::

Vem igralcev je sicer polno ampak samo v Team Deathmatchu (močno dvomim da igrajo preko lobijev kakšen Search and Destroy)

hojnikb ::

veliko igralcov ima tudi moddana verzija mw2, ki podpira tudi serverje ;)
#brezpodpisa

GabrieLeo ::

Prosim, kako naj si to poštimam? Mi lahko kdo pove?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127768 (4729) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159073 (3571) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131937 (17183) Bantani
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768936 (36701) oo7
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838137 (27542) Clubraider

Več podobnih tem