» »

<b>Ali SLO-TECH izgublja na kakovosti?</b>

<b>Ali SLO-TECH izgublja na kakovosti?</b>

1
2
»

Tomi ::

Kritizirati je ponavadi lahko..
Naj vsi tisti, ki so tako glasni, da ni novic, sami recimo en teden prispevajo le-te, pa mislim, da bodo kmalu utihnili....
metrodusa.blogspot.com

dynamite ::


Malo tezko je namrec skrbeti, da je vsak dan vse super, vse polno novic in vsak teden vse polno testov. Se posebno, ce to delas *ZASTONJ* in ce ti trgovine ne gredo ravno na roko pri posojanju opreme. To, da si s tem delajo reklamo jim se ni prispelo na pamet. :) Kupovati pa jo tudi ne mores, samo zaradi enega testa, eh?



Torej ostane samo se to, da dobis nekaj prostovoljcev, ki bodo namesto tebe se kaj napisali in kaj testirali, seveda zastonj. Vsaj zaenkrat. Pri nas je namrec zelo tezko zasluziti s stranjo, saj nimas niti ene postene oglasevalske agencije. HTTPOOL ti da vedeti, da je namernjen samo najvecjim stranem, ki jih imajo kaksna podjetja, pri IPROM pa imas tako smesno nizke profite, da ne ves ali bi se jokal ali smejal.



To je realnost v nerazvitem slo-spletu in dokler bodo taki pogoji za uspeh, bodite raje zacudeni, da sploh obstajajo strani kot je Slo-Tech.

Mate ::

Uf... zdej sm se "pretolku" skoz tole gmoto pritozb a pohval. Nekateri (Nemej pa še kdo) mislite,

da je pomanjkanje časa izgovor. No pomoje... (vem kako je novice pisat) je to ZELO tehten razlog.
Morda se slisi veliko, a za eno novico se porabi vec casa kot si marsikdo tukaj misli. Ce je kvalitetna nekje 15 minut.
Potem pa je ene 8 novic in po stari matematki to znese dve uri. In dve uri na dan je VELIKO!


Ce komu moje novice niso vsec naj to jasno in glasno pove. Se strinjam da so bile vcerajsnje novice bolj "svoh",
samo jebat ga, bil sem zelo zaspan in sm komi gledu, mislm pa da je boljs da je vsaj nekaj namesto nič.



kar se tice testov... dobivanje opreme niti ni tako problematicno, seveda ti je ne posodijo kar tako, hej jest bi pa en proc
rad, ampak da se zment. Ze spet je problem cajt. En test ni stvar enga popoldneva, ampak se za to porabi mal vec casa. Brez
skrbi, da rabis za dober test dveh graficnih narest en vikend, da testa CD-Rov, ki ga dela sergio niti NE omenjam.



Glede foruma se strinjam, da ni več tako prijeten kot je bil nekoč... s tem mislim pred enim letom
in več. Mene osebno moti tudi neke vrste neurejenost. A za to zopet ni slo-tech team nic kriv. Zato so krivi uporabniki, ki pisejo naslove Z VELIKIMI CRKAMI ali pa Poudarjene in podobno sranje.
Prav tako so za "preobseznost" krivi uporabniki, ki odpirajo nek nov thread, pa ceprav je bila ta

tema ze vec kot desetkrat premleta.

Pa se nekaj glede Moderatorjev. A je kdo poskusil prebrat kaksen cel pododelek foruma, recimo Zvok in Slika.
Mislim da ne. Zakaj... za to ker za to nima casa... no to pa delajo moderatorji...


Upam da sm odgovoru na zgoraj zastavljena vprasanja. Ce ma pa kdo se kej za povedat ali uprasat pa naj to
napise in sigurno se bo nasel kdo, ki bo na to odgorvoril.

Huey P ::

O.K. Jaz mislim, da je novic dovolj, mogoče le malo premalo (kak gda), kar se pa tiče testov, trikov in člankov pa bi lahko dali nekaj občasno, da bi bilo zanimivo. Dober je slišat da prihaja test CD-R (zahvala gre Sergiu), zdaj je popularno DVD, bi lahko malo o tem...

Nemenej ::

Morda ste razumeli moje izjave zelo negativno. Slo-tech mi je zelo vsec, predvsem dinamika strani. Po tolikem casu uspesnega dela in v zadnjem casu nekoliko slabsi kakovosti bi si jaz kljub vsemu obetal za vse delo tudi nekaj dobicka. Nekaj ste ga ze dobili, to je sponzoriran server s strani telemacha in racunalniskih podjetij sploh glede na to, da server hosting ni ravno poceni.

Zdi se mi, da se bo prej ko slej tudi v sloveniji prebudilo pravo e-poslovanje in zato bi bilo skoda, da bi ze dosezeno kvaliteto postopoma zmanjsevali do stopnje zaprtja strani. Tezava je namrec, ko se glavnim ne da vec pisat novic, zacnejo te iskati nove pisce novic, s tem pa se kvaliteta teh poslabsa. Tako je bilo s slovensko quake stranjo in upam da ne bo se s to.

Freak ::

Novic je dovolj, samo testi so stari!>:D

whatson ::

ja.. zdaj v kratkem bo nek test Cd-r jev... se mi zdi... :\
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novice-resen problem Slo-techa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585131 (3999) Gandalfar
»

Slo-Tech postaja nezanimiv!

Oddelek: Slo-Tech
481890 (1133) tejo
»

(po)hvala slo-techa

Oddelek: Slo-Tech
311992 (1624) jRk0
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645120 (3998) OZZY
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605863 (5863) Sergio

Več podobnih tem