» »

(po)hvala slo-techa

(po)hvala slo-techa

element ::

Morem priznat, da odkar sem prvič zajadral na slo-tech, sem na njem vsaj 5ur dnevno (minimum). Vedno sveže novice, daleč najboljši forum, zanimivi članki in testi, dosti trikov, DVD recenzije... in še bi lahko našteval. Dejstvo je, da ste ena najboljših slovenskih in tudi ena boljših (če ne najboljših) strani. Pohvalit moram tud vse admine, in vse, ki so prijavljeni na slo-tech. Kar tako naprej. Lahko bi le bila še kakšna novica ali dve in malo več testov/trikov/člankov. Svaka vam čast! :D


Aja še to: Kaj je zdej s temi zvezdicami lokalno/globalno, dejte to mal razložit.
  • spremenil: element ()

Sergio ::

ja hvala ane :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Huey P ::

To pa je res, da ste NAJBOLJŠA stran V Sloveniji in meni ena najljubših e-strani nasploh, saj sem cele dneve gor --- razen, ko sem v šoli (pa še med informatiko v šoli).
Tudi meni razložit kaj so te zvezdice -- globalno...

http://www.slo-tech.com freakin rules...




..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

Enako. Vam bom poslal racun za internet!>:D>:D

Huey P ::

Samo to me zanima;

Kje vi, moderatorji delate, če na reviji (luni) potem mi napišite na keri.

P.S.
Binji meni ga ni treba, ker oča plača:D
..::DOOM III: The Legacy::..

Sergio ::

Huey: jazst delam na Gimnaziji Bežigrad v tretjem letniku :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

element ::

Ej sergio: kaj pa če bi ti mal razložu, kaj to zdej pomenjo te nove bele zvezdice lokalno/globalno.

P.S.
A račun za celodnevno visenje na slo-techu krijete vi? >:D (štos)

Huey P ::

Potem sta že dva na Slo-Techu iz tretjega letnika gimnazije Bežigrad in oba imata ime Sergej in oba nick name SERGIO...
Samo naključje ali pa slučajno :D:D nekaj čudnega...
..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

huey: sej meni tudi sam kaj ku tud tu ne bo vec dolgu:D

Huey P ::

Sergio prosim razloži to stvar z zvezdicami. Lokalno and stuff...
..::DOOM III: The Legacy::..

PaJo ::

Zvezdice dobis na osnovi tvojih aktivnosti, se pravi kolko pises postov in tako dalje.
Mas pa dve vrsti in iscer globlan in lokalno, globlano se gleda tvoja dejavnost po celem forumu, lokalno pa samo v doloceni skupini(recimo samo v Lozi).
Upam da sem bil dovlj jasen:D

Drugace pa vsi admini se hodimo v solo in sicer ali studiramo ali pa so se dijaki in vse kar pocnemo je trenutno iz ljubega veselja.
Luni pa ni zaposen na PC-Gamerju, ampak sodeluje kod zunanji sodelavec in te pa te napise kaksen clanek:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

whatson ::

lokalne zvezdice: aktivnost na posameznem forumu.. (npr v loži,..)

globalne zvezdice: aktivnost v forumu kot celoti... (vseeno kje)


uff me je PaJo za nekaj sekund prehitel... :)

element ::

QL. Zakaj se ne pojavljajo bele zvezdice v vseh kategorijah ampak samo v nekaterih?:\

PaJo ::

Zato ker se nismo nasli primarnih nazivov za dolocene skupine na forumu. Tako da pac je tako da ma vsaka skupina na forumo drugacne nazive in nam je zal zmanjkalo idej, ker ti nazivi se ticejo posamezne skupine za katero blezimo loklne aktivnosti, tako da ce maste kake ideje na plan z njimi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

element ::

Zelo zaminivo:D: Naj začnejo deževati ideje!:D;)

Tomi ::

Vsekakor se strinjam s Pelcijanom, ampak to, da je Slo-tech najboljša slovenska stran, čivkajo že vrabci na drevju :D... Sedaj bodo še žabe začele Slo-tech, Slo-tech..
Kar pa se tiče vprašanj, dnevno na Slo-tech cca. 1 uro, ko sem v Ljubljani, ker delam to z NUK-a, doma na tudi ne kaj več, pač delal malo bolj off-line.
Samo enkrat na dan pa je treba obvezno pregledati forum..
Sedaj pa sem se spomnil še nekaj glede lokalnih nazivov, recimo v Prenovi.. Takšni bi bili kot politični.. Kandidat, Poslanec, Mandatar ali kaj podobnega.. Pa še Gobezdalo:D
metrodusa.blogspot.com

Paramedic ::

Vsa čast Slo-Techu, da je nastal iz nič to, kar je. Js sm ga lani enkrat, še čist v zarodku najdu, ko sem v matkurjo, mislim da, vpisu neki kot "celeron" in dobil ven to stran. Prve cajte, kak tedn, sem ga hodu gledat le kake dvakrat na tedn, pol dolgo po enkrat, dvakrat na dan, zdej pa včasih tut večkrat po malem.Zakaj Slo-Tech? Ker se cenim.8-)
End transmission.

luni ::

ma slo-tecj je zadnje case slabsi... to vem in to priznam

pocakajte kaki mesec, da se vrne stari luni (da pridem spet k sebi), pa bomo naredili en totalni raztur na slovenski internet sceni
Artificial Intelligentia

element ::

glej spodaj

Tjulenj ::

luni: kaj pa je razlog za "odsotnost"? kaj te je tako vrglo? prekleta pijaca, solske obveznosti, sluzba, ...?

element ::

Ql! Zadnje čase res primanjkuje testov/trikov/člankov. Predlog: supreme overclocker, java-man, software freak... >:D

luni ::

Tjuljen zenske tezave... or so they say
Artificial Intelligentia

Koci ::

se pridružujem pohvalam

PsiHO ::

luni sej bo bol

se tud jest prdruzm pohvalam
ma da razturamo
i fell the need, the need for mhz speed

Tomi ::

Luni, tolaži se s tem, da nisi edini na tem forumu, ki ima težave. Zadnjih nekaj mesecev so čisto vse dobre, s katerimi sem se spoznal, bile zasedene. Sicer pa glej spodnji podpis...
metrodusa.blogspot.com

luni ::

mah, mene cist mece... sem pred kratkim koncal eno dooooooooolgo razmerje (2.5 leti) pa sem cist out
Artificial Intelligentia

whatson ::

luni: as they say: don't worry .. be happy ;)

Tomi ::

Poleg tega pravijo: Klin se s klinom izbija..
Ampak pri tako dolgih zvezah to ne gre tako lahko..
Vedno upaj, da bo že nekako
:D
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Luni: Vsi sočustvujemo s tabo. Ampak raj glej naprej kot nazaj. Je težko pozabit vem . :'(samo gre-verjem.

Tjulenj ::

je lazje pozabiti ce se totalno zakopljes v delo.

OZZY ::

Če se zakoplje v delo je bolj, kot da bi se obrnu na ,,pomoč``pijači-tle sploh ne mislim, da je tak tip, da bi se zapil zaradi tega. Samo kot vsi boš tud tI Luni prebolu. Je samo vprašanje časa.

jRk0 ::

Slo-tech je postal nekakšna odvisnost.Račun za net se neizbežno veča. Forum je NAJBOLJŠI v vsej sloveniji, ostali si lahko vzamejo za zgled. Na dan pridem od 2-6 krat na slo-tech. in sem tu najmanj eno uro. Skratka, svaka vam čast!Tako naprej.
P.S.: v zadnjem času ni nekega naval trikov, člankov, testov..
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prvi komentar (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
649593 (5648) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech postaja nezanimiv!

Oddelek: Slo-Tech
481892 (1135) tejo

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947505 (5493) Sergio
»

slo-tech...

Oddelek: Slo-Tech
261281 (954) R0K
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645122 (4000) OZZY

Več podobnih tem