» »

Forum poln debilov in smeti

Forum poln debilov in smeti

«
1
2

hatch ::

Ce ne boste kaj ukrenili, mislim da nas bo precej recimo temu advanced userjev zapustilo forum.

V cem je problem?
Oglejte si forum "overclockanje"
V zadnjem mesecu je bilo vsaj 10 forumov odprtih, ker folku se vedno ni jasno da pac KT133 chipset ne sfolga vec kot tolkintolk MHz...
Pa to se ni vse.. potem pa se debli odgovarjajo tako: "Na 107 fsb maš verjetn probleme, ker ti sam procesor ne sfolga tega takta. "

Dejansko folk nima pojma in odgovarja za to da dobi zvezdice, kot je rekel nekdo v sosednjem threadu. Vse skupi me vsebolj spominja na kak gnil joker forum.

Resnicno si zelim, da se to nekako uredi.. magari z ukinitvijo zvezdic in nazivov. (nimajo nikakrsne informativne vrednosti)

Sergio ::

Mah ja... ampak nek rating pa vseeno more bit... Hm hm...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PeTe13 ::

Se popolnoma strinjam!
Zvezdice bi se morale ukint!
Potem bi tudi odnehali tisti nabiralci zvezdic, ter bi tako ostali na forumi le še tisti, ki imajo konkretna vprašanja za svoj probelem, ter tisti ki bi ti bili resnično pripravljeni pomagati! Ukinile bi se nepomembne (neumne) teme!
Capitalism stole my virginity!

Tiger ::

Dobro bi bilo naredit tudi iskanje po forumu - zato, da se ne bi teme ponavljale, ker folk sprašuje vedno eno in isto.

Zvezdice in nazivi so takoalitako brezvezni. Magari naj bi moderatorji sami določili kdo je vreden kakšne zvezdice ali naziva.

rookie ::

Jaz se strinja z Tigrem.Folku se neda vsak forum pogledat za tist kar rabjo.On bo pac napisu vprasanje ali karkoli ze pa tud ce je to vprasanje ze bilo zastavljeno ! Vsaj predvidevam tako.Ce bi biu iskalnik bi bilo pomojem veliko manj ponovljenih threadov ! I hope so !:\Aja glede zvezdic ima pa Sergio cist prou neki more bit.Pa sej itak tist k pise bedarije pride slej kot prej v GnojTM !!!
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

||_^_|| ::

hatch pa glih ti si ta gnoj k ponavlja teme, ker tale tema je bla že x krat na tapeti!

whatson ::

Če bi zvezdice ukinili, bi pa nastal problem, da bi se pojavljala večinoma le vprašanja... odgovori bi bili bolj redki :\

JLP ::

Tud jest sm za ukinitev zvezdic. Če je kdo tukej sam zarad zvezdic pač ne bo več pisov. Itak verjetn nč pametnga ni hotu povedat.
Live long and prosper!

Tomi ::

Spet se pogovarjate o že prediskutiranih temah..
Zvezdice so bile na tapeti že najmanj trikrat, kar jaz pomnim, prav tako sta bili že dve temi o iskanju v zadnjem mesece, ena opd njih je bila prejšnji teden..
Pa dovolj o tem..
Kar pa se tiče zvezdic.. Bolje je, da so, ker drugače bi ne imel motivacije, ker bi "itak bi vseeno".. Ne vem, če veste, da obstajajo tudi negativne točke, ki ljudem dajo malo misliti, ali bodo napisali kaj pametnega ali ne.. Ker neumni posti ali ti dajo negativne točke, ali pa ti ne dajo točk, kar je pač malo bolj blaga oblika..
Kam pa bi prišli, če ne bi imeli nazivov.. Posebej negativnih.. Kar sem na forumu, je bilo recimo 3-5 gnojev, kar znaša <0,5%.. Še vedno mislite, da se splaša svinjati forum? Večina ljudi misli drugače..
Problem je v ljudeh, ne v zvezdicah :\..
Menim, da večina ljudi pogleda, kaj je pod 24 ur, potem pa odgovori mogoče na tiste teme, celega foruma pa niti ne pogleda..
metrodusa.blogspot.com

Tjulenj ::

tomi: ce je tebi edina motivacija za odgovarjanje to, da dobis zvezdice... nevem no... meni je fino ko vidm da lahko nekomu pomagam, ki se zanima za iste stvari kot jaz. mu pomagas zaobiti tezave ki si jih ti moral resevati sam in bi bil se kako hvalezen kaksne pomoci. poleg tega se pa se postavis, pokazes da imas doloceno znanje.8-) negativni nazivi pa... ne vem kako imajo to urejeno ampak predvidevam, da se vsak odgovor po defaultu tockuje s + tockami. tako da minus tocke dajejo res samo v izrednih primerih. komu se bo pa ljubilo par ur na dan samo prebirati forum in ocenjevati nepotreben odgovore in odbijati tocke. no ja, lahko da imajo moderatorji cisto drugace urejen pregled foruma.. ze kar kaksen -zvezdica gumbek zraven vsakega nicka. potem pa vse vzamem nazaj :D

OrlyTM ::

Pa kaj je z vami folk ... stvar niti približno ni tak slaba kot pravite ... pa kaj če so brezvezne teme ... sej maš naslov teme, če ti je pač brezvezna jo ne beri. Veliko je newbiev ... pride na forum ker kupuje nov comp, želi zvedet kera plata je naj .... pa kaj ti je problem, če fant praša kero plato naj kupi, če češ mu odgovori, v nasprotnem primeru ignore ... a je tak problem. Če enega zanima koliko grozdnih jagod je pojedel povprečen slovenec ki ima številko noge med 42 in 45 naj vpraša, verjamem da mu bo nekaj ljudi odgovorilo , ostali, ki se nam zdi to brezveze bomo post pač ignorirali.

Jaz tu ne vidim nobenega problema. Še vedno ko sem kaj vprašal na tem forumu, sem v zelo kratkem času dobil uporaben odgovor. Prav tako pa po svojih najboljših močeh in v zmožnostih časa poizkušam pomagat ljudem, ki tu gori iščejo pomoč. Kot sem razumel s prvim dnem, ko sem začel obiskovat slo-tech, je to smisel celotne strani. Če ne znam pomagat sem pač tiho.

Prav tako kar se tiče novic: tudi mene marsikatera novica na slo-tech popolnoma nič ne zanima, pa zaradi tega še ne tulim, da je stran brezvezna ... skoraj vsak dan pa med novicami najdem tudi nekaj, kar me zanima. 100 ljudi 100 čudi pač. Nemogoče je zadovoljiti vse hkrati. Pravi pristop je pač to, da poizkušaš iz strani izluščiti kar je zate potrebno in zanimivo. Meni to vsekakor uspeva in trdim:

Slo-tech je ena najboljših strani v slovenskem web prostoru !!!!

S skupnimi močmi in brez takih nergačev bo taka tudi ostala.

Keep on the good work Slo-tech team :) in vsi, ki ste pripomoglli, da je stran in z njo forum tako odlična.

Zvezdice pač so in bojo ... meni so kul, če vas motijo jih ne glejte ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

AndrejX ::

Kaj pa če bi se zvezdice talale samo za ogovore, ne pa tudi za odpiranje tem?

BlackHole ::

Ok, zvezdice ukinite, pa naj bo namesto tega samo število "postov", tako kot imajo to nekateri večji tuji forumi.

Rott-von-weiler ::

hatch


Nisi ti prvi ki je to ugotovo mislim da je že enkrat Luni napiso da če bi vse registrirane uporabnike techa malo presejali pol bi v situ ostalo okrog 200 gnojev
Jaz na to gledam pač tak več je uporabnikov več je problemov:O

-----------------------------------
Piši kao što govoriš

Dalmatinc ::

HE HE>:D

Elemen_T ::

Hmm...Po mojem bi bilo ful čudno kar ukinit zvezdice...za nekatere nabiralce zvezd mogoče celo šokantno...men sicer dol visi za točke...predlagam pa da naredite na prvi strani anketo (za izključno registrirane uporabnike) ali so ZA ali PROTI uknitvi zvezdic. pol pa če je pač okoli 80% za ukinitev, zadevo skenslajte...drugače pa pač ne:\

OZZY ::

Hatch. Če misliš, da jaz odgovarjam zaradi tega, da bom dobil kako zvezdico se motiš. Je pa res, da zelo veliko forumašev dela to zaradi zvezdic. In glede mojega odgovora, ki si ga povzel na Overclokanju-Če bi pogledu par postu bolj dol bi vidu, da sem napisu, da sem se napačno izrazu in napisu. No če te ta stvar tako mot sem pa tud to stvar dans popravu. Upam, da boš zadovoljen.

Caboose ::

Hmm... jaz sem se prijavil prejšnje leto pa moram priznati da sem bil ČISTI newbie... Sem pač več bral kot pisal...:D
Zdaj pa sej stvar malce obrnila... Zdaj pa tudi jaz znam svetovati (tu pa tam):D
Mislim, da je bila stvaritev Slo-Techa zadetek v polno... Kar se tiče zvezdic me en qrc kaj briga če so al niso... GLAVNO je da se človek lahko razsvetli in informira v forumu... Pa neglede na blesave teme (je pač tak a ne?). Mogoče pa se lahko iz blesave teme razvije pameten razgovor... a ne?
Glede gnojev.... hm hm tu slučajno nisem jaz vštet ne?
:'(
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Caboose ::

Moja mati bi rekla: sto ludi - sto čudi.... >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Tomi ::

Tjulenj: tista ne bi imel motivacije, se, čeprav je v prvi osebi ednine, nanaša na tretjo osebo ednine.. Govoril sem na splošne, ker sam ne pišem zaradi zvezdic, ker je to neumno..
Zvezdice, kot sem že nekajkrat povedal, pridejo same od sebe.. Bolj kot jih boš iskal, manj jih bo..
Kar pa se tiče motivacije.. Včasih je lepo videti, da si nekaj, in ne recimo newbie.. Če imaš kaj pametnega za napisati, pač napišeš, in tisti, ki si mu mogoče kaj koristnega povdal, bo prav tako zadovoljen..
Vsi smo bili enkrat začetniki..
metrodusa.blogspot.com

hatch ::

Fora je v tem, da bi morali lociti med "pomocjo" na take threade max 3 replye in med "izmenjavi mnenj", kateri bi imeli veliko replyev.

Takole bom rekel..
1. Ce nekdo vprasa "koliko je 5+5" je potreben le 1 odgovor in to je 10... gre za objektiven fakt.
2. Ce pa nekdo vprasa "Kaj menite o stevilu 5?" je pa vprasanje namenjeno siroki publiki.. odgovori so pa subjektivna mnenja.

Torej gre za prevec replyev tipa 1. in prevec threadov tipa 2.

Tr0n ::

In kaj potem? Saj ze itaq iz naslova topica izves, o cem bo tekel pogovor in ce se ga sploh splaca prebirati.

Se pa strinjam, da bi morali dati up stare forum threade preko search ali kaj podobnega (100% so se v bazi) ali pa narediti bolj obsezen FAQ.

Rott-von-weiler ::

Zdaj pa so na techu že taki ki bi radi bli gnoji pa nemorjo bit tam odzadaj sn prečito da ta kolo al kak že ne ve kaj bi naredo da bi postal gnoj pomoje pa s tem ko je to napiso je avtomatsko postal vsaj mogo bi:O

--------------------------------
Piši kao što govoriš

Tomi ::

Kolo je po moje preveč očitno hotel biti gnoj, pa mu Primoz ni dal tega veselja..
Saj pred nekaj časa si je pa Dobri dal vzdevek GnojTM8-O
metrodusa.blogspot.com

zetko ::

Vsi k pluvate po tem forumu vm priporočam da si ogledate jokerjevega al pa PCgamerjevega.

Tomi ::

Hej, anze, tako krut pa spet ne smeš biti..
Saj včasih je bil celo jokerjev forum čisto kul, sedaj pa se spridil.. Preveč userjev ( 2500.. )..
Saj je s Slo-techom spet ( kot ponavadi ) spet vse v redu.:))
metrodusa.blogspot.com

zetko ::

Hej, tomi tako je! Nažalost. Dejstvo je da tm se sam pljuvajo en po drugem.

Tomi ::

V Lekovem stilu ( hehe, farmacija je itak zakon ), bi rekel: Še dobro, da imamo Slo-tech:D
metrodusa.blogspot.com

dynamite ::

Zvezdice so cool, ampak imajo povecini slab vpliv, saj nekateri radi pisejo le zaradi zvezdic, drugi pa jih zato grdo gledajo. Nekaksen zacaran krog. :)

Pa se to...

Kje je Search? Prosim, naredite eno Search funkcijo. Ni treba na novo kolesa izumljati, poglejte, kako je to narejeno pri ostalih forumih, npr. PHPBB.

Kot zadnje pa mi ni jasno, zakaj je forum ujet me dtabele na prvi strani. Forum bi moral biti na svoji strani, vsaj po vseh boljsih straneh je tako urejeno.

Ce nimate casa za zamenjavo zvezdic s kaksnimi bolj spolsnimi nazivi, ter za search, vam predlagam phpBB, kateri je hitrejsi in bolj dodelan kot sedanji forum.

Dalmatinc ::

jau, zvezdice; postajajo mi všeč>:D

CCD ::

Dol z zvezdicami! Zdej je pa zadost. Pridem na forum, gledam če je kaj na kar lahko odgovorim pa mi naenkrat butne v oči ene dvajset Freakov. Pa pogledam, kake odgovore je dajau! Jaome! V treh dneh je totalno zasmetil forum. 4 nove teme o overclockanju C500, en kup brezveznih odgovorov... V dveh mesecih še nisem videl takega nabijanja zvezdic. Obstajajo ljudje, ki se resnično na stvari spoznajo pa jim odgovore zasujejo taki nabijalci zvezdic. Sramota. Presejajte forum in odstranite tistih 200 debilov ali pa zvezdice,ker bo tega vedno več... Lahko pa bi tudi spremenili kriterije za dodeljevanje zvezdic, naprimer ne po dejavnosti in newbiem ne kar takoj dat juniorstva, ker so nekateri tukaj resnično samo zaradi zvezdic.

lp

P.S. Če sem se komu zameril naj mi prosim ne odpusti.

jfk ::

se pridržujem omasu

sem prosil za nasvet pa dobil nazaj neki brezveze

a ste zato naredil forum?
jfk rules

Dalmatinc ::

Treba razumet da je tuki 2000 uporabnikov od tega se nas 15% postov spozna na coputre........>:D

CCD ::

Eto, v znak da mi ni do zvezdic in za spodbudo naprošam moderatorje, da če se le da, mi ukinejo dosedaj pridobljene zvezdice (3/4) in naziv.

Hvala, LP

Freak ::

Strinjam se z ukinitvijo zvezdic, ne pa z omasom!
Omas: Če si v vojni z mano ni treba tega počet tukaj. Tudi tukaj obstaja posebno poglavje, ki je namenjen vojnam!;((;((

Drago ::

Točno to je problem PIŠEM SAMO ZARADI ZVEZDIC IN DA SE BOSTE MELI KAJ ZA MENIT ;(:D0:)

Primoz ::

Prispevki v to temo vam ne prinašajo točk... naj se razprava prične...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Primoz, lahko bi si izmislil kaj novega.. Že ko je bila pred nekaj tedni razprava o kvaliteti Slo-techa, si zaklenil točke..
Kar pa sicer ni nič slabega, kot se je prejšnjič pokazalo..
Drago: če si mislil resno, potem je žalostno.. Če pa je bilo mišljeno kot šala, potem pa ni bila ob pravem trenutku..
Sicer bo pa čas pokazal, kaj je z zvezdicami..
Vedeti pa morate, da imajo pri ustvarjalcih podporo, če ne spomin ne vara...
metrodusa.blogspot.com

CCD ::

Freak: Ne bom se več spuščal na tvoj nivo. Zame je ta tema zaključena.

Primoža še enkrat prosim, da mi ukine zvezdice in naziv.

lp

LuiIII ::

Kar se tiče zvezdic so resnično nepotrebne. Zakaj? Kot več ali manj reden uporabnik foruma tako ali tako vem kdo je kdo. Verjetno je podoben problem na vseh forumih, ki imajo nekakšno nagrajevanje števila postov, novic,... Mogoče bi bila boljša varianta (če že mora biti) enostavno razdelitev na admine in navadne uporabnike ter število postov in datum prve prijave. Kdor iz tega ne zna razbrati s kom se guči, mu ni pomuči.

Lui

Tomi ::

Lui, kakšna pa je razlika med tvojim predlogom in obstoječo rešitvijo...
To, da bi videl nekoga, ki ima 500 postov..
Ali ni enako, kot če vidiš Very Active Slo-techerja ( popravite me, če je narobe naslov )..
Zvezdice so po moje lepši prikaz...
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

TOMI *LOL*>:D

teac ::

null
HATCH, pa kaj te to res tako moti, če nekdo pač večkrat vpraša ze eno in isto stvar. Pa kaj misliš da bo človek šel čez cel forum da bo našel odgovor(če bo ga), šele potem pa šel novo temo odpret. NI ŠANS!!!!


Pa to se ni vse.. potem pa se debli odgovarjajo tako: "Na 107 fsb maš verjetn probleme, ker ti sam procesor ne sfolga tega takta. "
Ej HATCH, če si tak pameten, pa ti na vse odgovarjaj. Mislim, da je ta forum zato, da drug drugemu pomagamo, ne pa zato, da bo eden DEBIL gledal in potem še kritiziral odgovore, nekoga drugega, ki je hotel nekomu pomagat. Veš, vsi pač niso taki PROFIJI kot ti!!!Pa brez zemere, samo si me res razpizdil s tem tvojim nakladanjem, da folk nima pojma. Pa kaj misliš, da so vsi pri Microsoftu zaposleni.

Dejansko folk nima pojma in odgovarja za to da dobi zvezdice, kot je rekel nekdo v sosednjem threadu. Vse skupi me vsebolj spominja na kak gnil joker forum.
OK, s tem pa se delno strinja s tabo. Nekateri res odgovarjajo samo za zvezdice. Kaj pa ostali??? Ej, meni je čisto vseeno za zvezdice. Tako kot je rekel OMAS!!! Zarad mene mi lahko vzame vse zvezdice, pa še bom vedno skoraj vsak dan na slo-techu!!!
Samo DRAGO!!!
Po mojem si zaslužiš ne samo naslov GNOJ amak še kaj več!!!!

OK, pa brez zamere HATCH. Nimač nič proti tebi, ampak proti tvojemu razmišljanju!!! :D:D

o ::

nekaj jih je napisalo dve stvari in sicer:1.pcgamer in joker imata slabe forume
2.prepovedat je treba zvezdice ker pripomorejo k slabsanju foruma

sam tuki ni nobene povezave noben od teh dveh forumov nima zvezdic
tako,da tudi ce bi ukinili zvezde verjetno ne bi na dolgi rok nic pridobili

Jebiveter ::

OK, folk! Sej je vredi, ce vam niso vsec gnoji in ostali neprijetno 'diseci' osebki na tem forumu, sam jst se vedno rajs vidim oz. se bolje pocutim, ce mi o neki zelo kocljivi temi svetuje nekdo z naslovom ala ''master stromar'', ce je govora o stromu, kot pa nek ''bog-si-ga-vedi-kdo''! Ranking je obvezen v danasnjem svetu sej na temu sloni v bistvu celotno solstvo (ocenjevanje znanja)!



Mislim, da bi morali nekaj taksnega uvesti tudi na forumu. V mislih imam, da se naslove daje glede na neko izkazano ''znanje'' in bi, po moje, lahko uvedli nekasno ''globalno-lokalne'' nazive. To si jaz predstavljam tako, da bi (namesto samo enega oz. dveh (globalno, lokalno) nazivov, ki so prikazani samo v določenem topicu) uvedli, recimo, 4 naslove, ki bi bili razvrsceni po temah (hardwear, softwear, loza,...) in bi bili prikazani ob VSAKEM postu! Tako bi takoj vedeli, na katerem podrocju je nek uporabnik 'domac' na katerem pa se le 'vazi', je 'neizkusen' ali se komaj 'uci'! Tako bi si nekateri pridobili taksen ali drugacen 'ugled' na forumu namesto, da se vsak mesec odpirajo novi thredi in se v njih pljuva po ljudeh, ki ne mislijo enako kot drugi (npr.: nVidia vs. 3DFx)!



MISLIM, DA IMA VSAK CLOVEK PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA IN MISLENJA!



VERJAMEM, da bi zgornja vrstica morala biti uzakonjena in osnovana ze v ustavi!



Vendar, nobenega ne silim v to, da MORA sprejeti moje mnenje!



Je pa nekaj cisto drugega, ko je govora o t.i. dejstvih katera so neizpodbitna in neovrzljiva! Ce pa nekaj NI ''dejstvo'' si lahko vsak ustvari svoje mnenje in misljene o stvari in le-to sporoci sozemljanom!



Saj nas to druzi, ane? Izmenjava mnenj, ucenje, izobracevanje, zeja po novem, neodkritem, razburljivem (svetu ''racunalnistva'' in svetu nasploh)! Slo-Tech nas je zdruzil. Vse nas, ki bi se drugace po vsej verjetnosti nebi niti spogledali na ulici, v restavraciji, kinu. Eden za drugega nebi obstajali! Sploh nebi cutili vpliva misljenj drugih, ki so lahko na drugem koncu sveta in vendar ti lahko pomagajo! TO nas zdruzuje! Vsak vecer nas neznana sila prizene pred racunalniske ekrane in nas prisili, da vtipkamo tisto presneto geslo, ki nas loci od sveta! Od sveta, kot ga poznamo Slo-Techerji! Sveta, ki je obstajal pred letom in se nekaj, ko se je sam projekt sploh zacel in sem se sam pridruzil ''Junior Slo-Techer''-jem na UBB forumu in stari strani! Takrat se je zame odprl nov pogled, 'tretje oko'! Zacel sem gledati na svet racunalnistva z drugega zornega kota, ga zacel spoznavati (in porabljati zmeraj vec denarja:\) le zato, ker sem po nekem naklucju zasel na Slo-Tech! In sem se zato pocutil posebnega! Jaz, obicajen racunalnicar, sem postal clan elitne skupine hardveristov, ki so zdruzili svoje moci, ceprac se do takrat sploh niso poznali!



Najbrz bi z usem tem hotel povedati, da bi se vsak od nas moral pocutiti priviligiranega, da lahko nekomu pomaga in je s tem clan posebne skupine ljudi, ki pomagajo eden drugemu! Veste, takih ljudi pa je preklemano malo! Zmeraj bolj se uveljavlja priotiteta lastne riti pred prioriteto prijateljstva. In menim, da to MI smo! Prijatelji, ne sovrazniki! In vendar so na ta forum zasli tudi taki osebki, ki si mogoce sploh ne zasluzijo biti clani tega ''prijateljstva'' in vendar niti enega od njih ne zalim, ne pljuvam in se huje, ne Gnojim! Sprejmem, jih taksne kot so dasiravno ne povsem!



Srecanje v Portorozu me je spravilo k premisljevanju in ugotovil sem, da bi morali Slo-Techov forum ocistiti smeti na drugacen nacin in ne z Gnojenjem! Taksne stvari bi morali resiti osebno! Pa ne mislim pretepa ali cesa podobenga (npr.: javno ''zaGnojevanje'')! Vsak, ki se ne strinja z nekom oz. nima enakega mislenja, bi se moral dobiti z doticnim na naslednjem Slo-Tech tekmovanu v Portorozu ali kjerkoli, in spoznati cloveka osebno! In skoraj garantiram vam, da se vam bo mnenje o komurkoli popravilo in se vam ne bo zdel vec taksen Gnoj!



Zakljucujem z besedami Malega Princa, ki me spremljajo odkar sem ga prvic prebral:



Bistvo je ocem nevidno. Ce zelis bistvo videti, moras gledati z srcem!



Zato vas prosim, upostevajte moj nasvet, preberite se enkrat Malega Princa in mogoce, res samo mogoce, boste zaceli gledati na svet z drugacnimi ocmi, ocmi cloveka! Zadosti je prepirov na svetu, obdrzimo Slo-Tech Forum nevtralen!



Bodimo prijateli.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Tomi ::

Sicer res traja, da se pretolčeš skozi tvoj post, ampak lahko pa rečem, da si naredil nekaj, kar je vsekakor vredno, da prebere vsak, ki udriha po forumu ter tudi ostali..
Ideja o "strokovnih" zvezdicah je kul, ker sedaj lahko tudi na temi, ki ti še ni najbližje ( meni programiranje:O ), dobiš naziv tudi s pisanjem v teme, ki ni striktno tematske..
Sicer bi izvedba ideje terjala svoj čas, zato imam občutek, da ne bi mogla biti tako hitro realizirana, ampak ok.. Nekatere stvari rabijo svoj čas...
In res, tudi jaz vsem priporočam Malega princa, ampak tudi zanj si je treba vzeti čas.. Kajti če ne, potem mnogih stvrai ne vidiš..
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

Jebiveter, ti si butec. >:D Po mojem mnenju. Seveda, pa te ne silim, da to moje mnenje sprejmeš za svojega... >:D


Ne, ne, hecam se. Si čist ql. Hotel sem te samo opozoriti, da tako mišljenje lahko (ni pa nujno) vodi tudi v popolno anarhijo...

PB ::

Evo mišljenje enega newbia s pol zvezdice in 10 letno prakso v računalništvu.

Potrebna b bila nekakšna klasifikacija posameznih odgovorov...
Pameten odgovor 5 točk, debilen odgovor 0 točk, neverjetno kretenski odgovor -5 točk. Potem bi se pa videlo, kdo na forumu samo klanfe nabija, kdo pa res pomaga s svojimi odgovori. Osebek, ki bo imel -130 zvezdic sigurno ne bo več gnojil po forumu, ker ga bo pomojem preveč sram.:P

Thomas ::

In kdo bo ocenjevalec odgovorov?

Predlagam, da vsak - ampak njegova ocena mora biti ponderirana z njegovim trenutnim ratingom.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PB ::

Ja premisliti bo treba....
Samo na tak način bi se forum rešil seljačkih odgovorov
Lahko bi pa bil ocenjevalec nekdo s 4imi zvezdicami....hehe, samo cel dan bi moral buljiti v ekran in prebirati cel forum ter talati ocene...hmmm
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi od mnogih drastičnih ukrepov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
654800 (4800) tejo
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694566 (3711) Tomi

zvezde & stuf

Oddelek: Slo-Tech
141360 (1178) Tomi
»

zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
371765 (1293) OZZY
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322714 (2134) Tomi

Več podobnih tem