» »

Magento gostovanje

Magento gostovanje

T_F_7 ::

Opažam da imamo pri nas kar nekaj ponudnikov, ki nudijo Magento gostovanje. Zanima me, če je kdo katerega izmed teh Magento gostovanj že izkusil? Ali trgovina laufa gladko kot bi morala ali ne? Ste zadovoljni z gostovanjem? Se vam zdi cenovno ugodno/smiselno?

Hvala :))
  • spremenil: T_F_7 ()

Sophia ::

Pri nas imamo ogromno Magento gostovanj, stranke pa so z njimi zadovoljne. Vzamete lahko kateri koli paket od Hiške naprej. Predlagamo pa vam paket Vila, v kolikor ne gre za zelo majhno trgovino. Za eno leto je cena gostovanja 37,78 €.

Več si lahko pogledate tukaj: www. domovanje.com ali pa nas pokličete na 01 77 77 888. Z veseljem vam bomo svetovali!

duimstra ::

Do sedaj sem imel najboljse izkusnje z neoservom (www.neo-serv.net), pa sem skozi dal kar nekaj slovenskih ponudnikov.

Pri njih nam do sedaj vse dela ko šus in tudi zanesljivo - pa gostujemo gor aplikacije, ki jih par firm (tudi naša) uporablja 24 ur dnevno za vodenje poslovanja...

Magento je po mojih podatkih precej požrešna zadeva, ampak sem ziher da bi pri njih še najbolje delovalo.

borut88 ::

Se strinjam z @duimstra, kajti mamo podobno situacijo in stvar laufa pri neoservu tako kot se šika. Vsekakor mi jih ni nikoli žal priporočiti naprej.

neoserv ::

@duimstra in @borut, hvala za pohvale :)

Res je, pri nas kar nekaj Magento trgovin deluje brez težav.
Po ZS lahko posredujem nekaj URL-jev trgovin, ki gostujejo pri nas, da si lahko vsak konkretno ogleda hitrost.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

T_F_7 ::

Hvala za odgovore.

@neo-serv: pošlji-te, prosim.

neoserv ::

Poslano! :)
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Thunder wave ::

Ve kdo kako se spremeni jezik v Magentu? Meni namreč nikakor ne uspe, language pack je uspešno nameščen, slovenščina izbrana pod locale in v meniju levo spodaj, tudi cache sem osvežil vendar nič ne pomaga. Niti frontend niti backend nista v slovenščini.

T_F_7 ::

porihtaj cache pa bo delovalo. kje si pa dobil slo jezik?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8624669 (782) Lonsarg
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517114 (8034) next3steps
»

Cena postavitve webshopa na platformi Magento za lokalno obmocje (Slovenija)

Oddelek: Izdelava spletišč
72992 (1441) Netrunner
»

Cena postavitve spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7013613 (10264) Netrunner
»

Zahtevnejše gostovanje, kje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10610081 (7165) Mati

Več podobnih tem