» »

Replike sončnih očal

Replike sončnih očal

RockyS ::

Zdravo,

zanima me kje znotraj EU (pošiljanje iz EU) dobiti repliko sončnih očal Oakley radar?
Je kdo že kupoval replike sončnih očal, izkušnje itd?

Mipe ::

Kaj pa je narobe z originali?

RockyS ::

Enako kot z dragimi urami.

Mipe ::

Jaz uro nosim zaradi funkcije, ne blagovne znamke. Pravzaprav je sploh ne nosim, mi telefon prav fino kaže čas. Čeprav ni tako kul. No, meni ni treba izpasti kul.

Sicer pa ne vem, kako je s ponaredki v EU. Jih menda kar nekaj konča na carini.

RejZoR ::

Cena bi rekel. Čeprav očala niso tak strošek napram uram. Daš tiste 200-250 EUR pa imaš res kvalitetna očala, ki ti služijo leta in leta brez vzdrževanja. Res dobre ure so vse preko 1500 EUR + strošek servisiranja, ki je običajno skoraj polovica osnovne cene ure. Govorim o mehanskih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RockyS ::

Če najdeš drugo znamko ampak da je oblika podobna kot Oakley radar in da se da menjavati stekla potem bi bilo super.

Mipe ::

blackbfm ::

Daš tiste 200-250 EUR pa imaš res kvalitetna očala, ki ti služijo leta in leta brez vzdrževanja.


Aš kako je s tem, lahko jih maš 5 let al pa en mesec, dovolj je samo trenutek nepazljivosti.

Sicer pa sama kvaliteta izdelave predstavlja še najmanjši delež končne cene... večinoma plačaš znamko in dizajn. V bistvu pri sončnih očalih ni zdrave konkurence, zato lahko računajo po 200, 300e in še več.

RejZoR ::

In? Sam sem dal preko 200 EUR (al 250, nisem več ziher, ker je tolk dolg nazaj) za RayBan-ke, ki jih imam zdej že kar ene par let in so v enakem stanju kot ob nakupu. Pri drugih cenejših pa sem imel stekla brez polarizacije, guma se je začela lepit (tukaj je celo silikon in ne navadna guma), so res udobne in še izgledajo hudo (in ne niso aviatorke al pa kakšni drugi mass produced modeli).
Moraš pa pač imet mal občutka, da paziš na lastnino ane, nekaj za kar imam dober feel že od otroštva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

blackbfm ::

Jz sm dal pa 150 za oakley pa sigurn niso nič slabše od tvojih. Če bi pa isku kaj brez logotipa bi blo pa še bistveno ceneje.

fantasycamp ::

kje v lj je velika izbira očal ki niso seveda zelo draga in se da probati, to prek interneta je slabo, mam melono in rabim večja sončna očala...

traxxas ::

Čez bolle jih ni pa pika.Če koga zanima na bolhi mam oglas.

blackbfm ::

ja res morjo bit dobre da jih prodajaš:)) v slo neke hude izbire ni, pa izogibat se je treba kakšnih cityparkov, cene so dvo/trokratnik tiste taprave (že v osnovi overpriced)..recimo najdražji oakley naj bi bil 250-300..v cityparku se pri 300 šele začne, nategunsko v glavnem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

m1h4 ::

ali je ta stran vredna zaupanja http://www.rayban-outlet.com/article/av... je kdo ze kdaj naročeval preko njih?

Magic1 ::

So iz cipra in ne podpirajo paypal.... Wish you good luck(much of it)
Magic

m1h4 ::

kaj to dejansko pomeni, da plačaš in ne dobiš robe?

assez ::

Rayban-outlet.com = fake očala...

Okapi ::

Sončna očala znanih znamk imajo vsa 5x previsoko ceno, glede na kakovost in stroške izdelave. Jih je pa mogoče veliko dobiti na razprodajah za 20-30% cene (izvirne, ne ponaredkov). Jaz sem recimo pred kratkim kupil ZeroRH+ (sicer samo okvirje), ki so bili znižani z 205 na 33 evrov. Španski BuyVip bo ravno danes od osmih zvečer dalje imel Oakleye.

O.

RejZoR ::

traxxas je izjavil:

Čez bolle jih ni pa pika.Če koga zanima na bolhi mam oglas.


Sem jih imel in so bile dobre dokler matte gumirana površina ni postala lepljiva od vročine v avtu in vsa guma, ki je držala očala na glavi postala lepljiv čigumi. Ray Ban pa imam zdej že par let, isto skoz v avtu pod streho kjer imam predalček na stropu in so še vedno iste kot prvi dan. Tko da iz tega vidika me je Bolle razočaral...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

m1h4 ::

Zanimivo, zadnjič sem poklikal zadevo in danes me je klicala ena ženska in je rekla da je možno plačilo po povzetju, da pošiljajo enkrat tedensko. Zj pa nevem, baje da tole ni oz. naj ne bi bil fake. Pismo nobenga konkretnega mnenja nisem dobil od ljudi, če je tole zaupanja vredna zadeva, vem da so pri optiku rayban očala 150€+, sam sem dal za ene 190€, vendar sem jih zgubu.

francek1 ::

Sončna očala kupujem le še polarizirana. Na znamko ne dam dosti(itak jo plačaš, da se kadi, no, za pozerje je to močan faktor). Rajše gledam po kakovostnih zadevah po normalni ceni. Recimo kaj takega.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

IQ42 ::

Imam ene in iste raybanke že cca 30 (z besedo: trideset) let in jih nosim nonstop. To pove vse.

Še anekdota: leta nazaj... mi je žena na barki stopila s kabine na klop v kokpit, direkt na špegle. Malo sem jih poravnal in še danes jih nosim.
I have learned from my mistakes
and I am sure I can repeat them exactly.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21958005 (1079) del0
»

Poceni vs draga sončna očala (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23257409 (48376) darkolord
»

Nakup Ray Ban sončnih očal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221996 (16873) Cervantes
»

Sončna očala 21. stoletja

Oddelek: Loža
4010409 (7504) Steinkauz
»

Ray Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517736 (15729) Rok Woot

Več podobnih tem