» »

Portable Wireless N Router

Portable Wireless N Router

borča ::

Pozdravljeni. Imam v naslovu omenjen portable router od TP-Link in mobilni internet od Tuša z njihovim usb modemom. Ko ti dve napravici povežem se ključek noče povezati v omrežje. Če usb modem vključim v prenosnik pa deluje. Prosim za pomoč.

d4vid ::

Si kaj gledal nastavitve ruterja? Najbrž moraš izbrat ponudnika in/ali vpisat up. ime in geslo.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Mavrik ::

A tvoj router sploh podpira USB modeme in ima sploh zapečene ustrezne gonilnike v firmware?
The truth is rarely pure and never simple.

borča ::

V navodilih piše, da bi naj podpiral. Firmware pa še nisem posodabljal.

borča ::

Naprave mi najdejo wlan, ki ga TP-link oddaja in se z njm tudi povežejo. Težava je, da se TP-LINK noče povezati v tuševo omrežje.

d4vid ::

Poveži se v nastavitve ruterja in nastavi uporabniško ime in geslo, naslov strežnika itd...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

borča ::

Na tušu so mi rekli, da ne morem njihovega USB 3G modema povezati z TP-Link, ker je potrebno za zagon namestiti programsko opremo od njihovega USB modema, na TP-Link pa tega ne morem namestiti. PA ne morem verjet, da bi to držalo!?

borča ::

NA Mimovrste so tako prijazni in bodo vzeli TP-LINK nazaj ter vrnili kupnino ali menjali za drug artikel. Potreboval bi prenosni wireless router, ki bi imel režo za SIM kartico. Mi lahko kakšne ga svetujete?

Pesimist ::

To da se ne mora povezati ni res. Sam imam en TPlink 3G ruter, ki se lahko cisto fino poveze z tem tusovim USB. Ni pa portabilni, torej elektriko rabiš ni na baterijr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

floyd1 ::

Kolega si je za prenosno dostopno točko nabavil ZTE MF60 in mu deluje super. Uporablja s tablico in telefonom.

hans2 ::

Če imaš vključeno zahtevo za pin kodo , jo prvo onemogoči da se bo ključek avtomatsko povezal z omrežjem.

borča ::

hans2 je izjavil:

Če imaš vključeno zahtevo za pin kodo , jo prvo onemogoči da se bo ključek avtomatsko povezal z omrežjem.


Sem onemogočil PIN pa ni pomagalo. Sedaj iščem prenosni router, ki bo imel SIM režo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548306 (497) Lonsarg
»

Težave s TP-LINK TP-WR703N

Oddelek: Omrežja in internet
7803 (670) mersault
»

TPLink TL-MR3020

Oddelek: Omrežja in internet
173581 (2400) Jao13
»

Mobitel instant internet preko Routerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
152680 (2005) fujtajksel
»

Domače wireless omrežje pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
164613 (4230) blackbfm

Več podobnih tem