» »

Avto in izpit za avto

Avto in izpit za avto

1
2
»

Barbarian ::

jype je izjavil:



Barbarian> Kdor ceni svoje življenje in življenje vseh ostalih udeležencev v prometu bo vedno imel 0.0 alkohola v krvi ko bo sedel za volanom. nujno in brezpogojno. Za takšne primere obstajajo radlerji in brezalkoholno pivo.

Pijem vodo.


odlično, kar tako naprej. jaz imam sicer rajši radensko.


kakorkoli, osnovna poanta je da voznik alkohola ne sme imeti v krvi. Me ne zanima kako je t oteževalnimi okoliščinami v prometni nesreči. Nima veze. Če si nekoga ubil ker ti je noga pol sekunde prepozno skočila na zavoro je krivda povsem na tvoji strani, ne glede na izgovor, ki si ga je zmožen spomniti čeferin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

M-XXXX ::

Invictus je izjavil:

Toleranca za alkohol voznikov bi morala biti 0.0.

Ker je na Hrvaškem naredilo toliko dobrega, da je zadeva obveljala ane?

Oh wait...

Barbarian ::

pusti ti hrvate. Tam se da s policisti vse zmenit že na licu mesta da ti ne napišejo kazni, samo dovolj gobčen moraš bit.

M-XXXX ::

Barbarian je izjavil:

pusti ti hrvate. Tam se da s policisti vse zmenit že na licu mesta da ti ne napišejo kazni, samo dovolj gobčen moraš bit.

Nerelevantno v trenutni debati...

Barbarian ::

M-XXXX je izjavil:

Barbarian je izjavil:

pusti ti hrvate. Tam se da s policisti vse zmenit že na licu mesta da ti ne napišejo kazni, samo dovolj gobčen moraš bit.

Nerelevantno v trenutni debati...



tako kot tvoj post, saj na hrvaškem ni pomagal zato ker nihče nikogar ne kaznuje če ne upoštevajo zakonov. razen morda turiste. Temu primerno se jih ne držijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

M-XXXX ::

Seveda, pri hrvaških policistih je 95% korupcije. V to nas trenutno hočeš prepričat :D

Invictus ::

Problem je ker je polovica policajev navadnih pijancev in ravno tako pijejo. To celo med službo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dober dan ::

Jaz pravim tako.
Neka toleranca mora bit in mislim, da je kar pravilno postavljena. Kakšen kozarček naj človek spije in potem konec. Zaradi tega ne bo nič narobe. Ampak res en kozarček in konc. Seveda to ne moremo vsem dopovedati.
Sam se držim strogo načela, da moram za volanom imeti 0,0 pa sem že star šofer za državo. Ne vidim razloga, zakaj bi moral vsak dan nekaj spiti. Sem ravno v letih, ko ga najbolj žuriram in pijem naokoli, ampak se zavedam da je med tednom 0.0, med vikendi se ga pa itaq vlijem da me je drug dan sram, ampak jaz prepustim ključe svoji boljši polovici sam pa se pospravim na zadnje sedeže in me drug dan nič glava ne boli zaradi kakšne zlomljene pločevini ali kakšnega polomljenega sopotnika...

Naj povem, da sem se enkrat pripeljal pit z avtom v eno gostilno in so prišli ponoči policisti. Ker so nas hotli spravit domov, sem vljudno naprosil policista če me lahko pelje domov ker sem preveč spil. Itak mi je takoj v usta porinil frulico.. Sem že mislil, da me bo peljal na iztreznitev. Ko sta policista opravila s teženjem lastniku gostilne, sta me odpeljaja domov... Očitno danes še lepa beseda lepo mesto najde. Hvala!
Vsi pijanci, ne boste verjeli. Avto je počakal na parkirišču do drugega dneva, ko je ponj šla moja punca... ne moreš da verjameš :)

jype ::

Enkrat mi boste morali razložit v čem je finta pitja alkohola in zakaj ne pijete raje kakšnih drugih nevarnih snovi.

CMpunk ::

ja pa sej če spiješ deci šampanca še skoz napihaš 0.0

Osprey ::

Dejte, nehajte nabijat popolne brezveznosti. Sam sem prevozil že najmanj 500.000 km, od tega večkrat spijem kako pivo (predvsem poleti), tudi če potem vozim. In nikoli nisem naredil še NITI PRASKE na avtu. Je pa res, da spijem samo ENO pivo in čisto nič več. Če pa nekdo ne zmore toliko samoobvladanja, pa naj se gre zdravit. Je pa res, da bi nekaterim že z 0.0 bilo potrebno vzeti izpit. Ampak to je že druga zgodba.

shadeX ::

ShadeX, nekoga, ki povzroči nesrečo in napiha manj kot 0,24mg alkohola/l izdihanega zraka se lahko ti + Čefurin na glavo postavita pri tožbi, pa ne bosta nič dosegla.


Jaz to vem, ampak že cel čas me zanima kako pa ti veš da si pod zakonsko določen stopnjo alkohola v krvi? Imaš tester v avtu?

black ice ::

jype je izjavil:

Enkrat mi boste morali razložit v čem je finta pitja alkohola in zakaj ne pijete raje kakšnih drugih nevarnih snovi.

Litrca domačga je cenej k bencin!

theBill ::

shadeX je izjavil:

ShadeX, nekoga, ki povzroči nesrečo in napiha manj kot 0,24mg alkohola/l izdihanega zraka se lahko ti + Čefurin na glavo postavita pri tožbi, pa ne bosta nič dosegla.


Jaz to vem, ampak že cel čas me zanima kako pa ti veš da si pod zakonsko določen stopnjo alkohola v krvi? Imaš tester v avtu?


Ma kaj če tebi človek odgovarjat, po enem spitem pivu vam ni prav, če človek hitro pelje (je že dirkač), če pelje kot da ne bi pil spet ni v redu (ker alkohol vpliva nanj), če previdno pelje se spet nekaj usajate. Bodite doma pa sami žulite tisti svoj brezalkoholni pir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

jype ::

Vrni vozniško dovoljenje, preden s takim odnosom storiš neumnost.

bdoxx ::

torej če po šihtu vsak dan oz vsak drugi dan spijem pivo al pa 2, pa se vsedem v 140km turbodizlača pa se peljem do 5km oddaljenega doma.
Nekaj ne delam prav?

Hayabusa ::

matiko
Uničuješ tdija.

pegasus
Ne posplošuj. Ali pa bolje definiraj stanje pijanost, opitosti.
Zase vem, da po 1dl piva nisem 12h uporaben za finomehanična ali intelektualno zahtevna dela, po pol litra piva pa še po 24h nisem sposoben normalno intenzivno razmišljati in trezno(heh) odreagirati na nepričakovane situacije. Ni zastonj v aviaciji pravilo, da po enem pivu 24h letala tudi videti ne smeš od blizu. Bi bilo smiselno, če bi enako povzeli še za ceste.
Pijan (v smislu nekoordinirani gibi, glavobol) v življenju še nisem bil.

Pomanjkanje gena za alko, kot pri azijcih.

jype ::

maticko> Nekaj ne delam prav?

Ogromno reči. Poved bi moral začeti z veliko začetnico, v 5km oddaljen šiht bi se moral voziti s skirojem, da bi manj obremenjeval okolje in zmanjševal verjetnost za nastanek bolezni srca in ožilja, po šihtu bi moral piti zeleni čaj, da bi zmanjšal verjetnost za nastanek raka v prebavnem traktu in na forumu bi se moral lepše vesti, da ne bi imel naziva "persona non grata".

bdoxx ::

Saj grem občasno z kolesem, oz. vedno več krat. Čaj pijem pred šihtom. Naziv pa sem dobil ker je eden od moderatorjev diehard fan Ivana.

jype ::

Pohvalno. Nadaljuj.

Nejcos ::

Jype bo zgleda zdrav umru :)

jype ::

Pa do smrti delal, kar je dobro zame (ker rad delam) in za družbo (ker imajo od tega vsi korist, stroškov z mano je pa malo).

SplitCookie ::

. In nikoli nisem naredil še NITI PRASKE na avtu.

Misliš reči, da se _ne spomneš_ da bi naredil kakšno prasko na avtu ?

Nejcos je izjavil:

Jype bo zgleda zdrav umru :)


Statistično potrjeno
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alkohol (pivo) in morebitno pihanje

Oddelek: Na cesti
3418308 (2878) feryz
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429038 (5904) Kvinta
»

Kazenske točke pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720736 (10057) krneki0001
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224297 (16241) krneki0001
»

En hribček bom kupil, bom trte sadil... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
977561 (5797) snow

Več podobnih tem