» »

Siol tv nedelovanje določenih programov

Siol tv nedelovanje določenih programov

lampa ::

Pozdravljeni,imam siol tv in sem danes ugotovil da doloceni programi ne delajo več preko računalnika (HBO,HBO comedy in še ene par). Programe imam naročene in na sagemu delajo normalno.Verjetno so spet spremenili ip številke programov. Če ima kdo nove ip-je se priporočam.Lahko tudi na sz,če drugače ne gre.

LP
lampa

futune ::

Uporabi program PlaylistaizServisnihStrani iz https://sites.google.com/site/sloiptvon.... Ta ti bo iz siolovega strežnika prenesel playlisto za naročene kanale ( in v istem vrstnem redu, kot jih imaš za tisti MAC shranjene na servisnih straneh.

lampa ::

Sem naredil kot piše v navodilih in dobil nove ip-je ampak vseeno ne dela. Programi kockajo in se jih ne da gledati.Zgleda kot da so uvedli kodiranje programov. Skoda ker gledanje preko računalnika ima svoje prednosti brez raznih doplačil za snemanje,timeshifting dodatnih stb-jev ipd.

lp
lampa

futune ::

Sorry, včeraj nisem mogel probat, ker nisem bil doma :) .

Ta hip prek pc deluje čisto ok http://shrani.najdi.si/?2F/6q/2eRYhKWm/... ( hbo udp://@232.4.5.1:5002, hbo comedy udp://@232.4.5.2:5002 ).

lampa ::

Meni pa ne dela, nateh ip-jih je tema in se nič ne dogaja. Novi ip npr. za HBO Comedy je rtp://@232.4.205.2:5002 in tu slika je, samo kocka in se ne da gledati. Bog ve v čem je finta.

LP
lampa

wini ::

Po novem siol kodira hbo paket in xxx paket. Lahko spremljaš samo preko boxa/sagema če imaš naročeno.
Če imaš naročeno pa ravno tako ne deluje več preko pc.

rebro ::

Samo je malo čudno, ker vsi XXX programi delujejo pri meni tako z Multicasttv na rač. in prav tako na XBMC na raspberry-ju, HBO pa ne.
Saj imajo tudi druge prog. pakete zaklenjeno, kot so Pink, HD....pa vsi delujejo

futune ::

Kot jih je blo takrat razumet na njihovem forumu, so encryptal samo tisto, kar so lastniki kanalov zahteval ( =hbo, pa takrat en del explozivnega paketa ).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019227513 (95185) telexdell
»

Siol tv na pc

Oddelek: Pomoč in nasveti
101506 (1216) wini
»

SiOLTV updated lista

Oddelek: Omrežja in internet
1715132 (5695) Veron
»

TV3 odhaja?

Oddelek: Sedem umetnosti
305178 (3852) ahac
»

kako odblokirati sat. kanale

Oddelek: Pomoč in nasveti
112030 (1721) misek

Več podobnih tem