» »

NLB prvi račun po dopolnjenem 18. letu

NLB prvi račun po dopolnjenem 18. letu

ZarodeX ::

Lep pozdrav

Torej situacija je takšna, imam odprt račun pri nlbju -> NLB PRVI RAČUN ( Zastonj vodenje) in v kratkem bom dopolnil 18 let in me zanima kaj se sedaj zgodi s tem računom? ali moram odpreti novega ali lahko s statusom dijaka še imam ta račun ali kako? Vem da moram iti vprašati na banko ampak me zanima če ima kdo kakšne izkušnje..

LP, in hvala za odgovore

blackbfm ::

nič ti ni treba..včasih kaj jamrajo glede teh računov z zastonjskim vodenjem, ampak lahko ignoriraš

sicer v tvojem primeru si greš komot zrihtat študentski račun, ko boš polnoleten

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Boone ::

Jaz sem šel prvi račun zapreti prejšnji teden. Pri 27ih letih. Niti enkrat mi niso gnjavili, da bi ga moral menjati ali kaj podobnega.

Marat ::

Bolj kot to se imaš lahko sekirat zakaj si sploh pri NLB ;) Priporočam kak Sparkasse ali pa SKB (tam dobiš še debetno Viso za nakupe prek neta).

MIHAc27 ::

Jaz sem imel pri NLB še 5 let po končanem študiju študentski račun. Enkrat pa sem šel na banko dvignit, pa so mi zatežili, da sem moral zamenjat za navadnega.

Tako da, kar uporabljaj Prvi račun, dokler ne zatežijo.

blackbfm ::

Ma ko gnjavijo majo kar ene fore, da bi bil ze cas, da nisi vec student, da dobivas placo bla bla :D ce noces ti ni treba nic spreminjat in seveda ce ne rabis nekih kreditov itd..se vedno dobijo vec kesa od tebe ce imas studentski racun kot pa ce gres k drugi banki

Oktan ::

Živjo, star sem 20 let in imam še vedno NLB prvi račun. Rad bi si uredil NLB klik pa vidim pa ko izpolneš prijavnico se moraš zglasiti na banki da podpišeš in to. Ker je za dijake prvi račun pristop k NLB Klik zastonj se bojim da me ne bodo spustili čez, ker za študentski račun plačaš pristop 16€. Ima kdo izkušnje?

bluefish ::

V vsakem primeru moraš iti na banko, tam pa predložiti osebno izkaznico. Edina rešitev je torej, da zamenjaš banko.

Oktan ::

Se pravi čim bom jaz prišel na banko in bodo oni videli da sem star 20, bom moral zamenjati za študentski račun?

bluefish ::

Poglej v pogodbo, kaki so pogoji za Prvi račun.

GTX970 ::

Oktan je izjavil:

Živjo, star sem 20 let in imam še vedno NLB prvi račun. Rad bi si uredil NLB klik pa vidim pa ko izpolneš prijavnico se moraš zglasiti na banki da podpišeš in to. Ker je za dijake prvi račun pristop k NLB Klik zastonj se bojim da me ne bodo spustili čez, ker za študentski račun plačaš pristop 16€. Ima kdo izkušnje?

Če ima katera bolj normalna banka študentski račun zastonj bi se jaz prestavil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

nlb paketi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5518389 (15293) ahac
»

Visa electron abanka

Oddelek: Loža
155449 (4837) Alec999
»

Kreditna kartica - kje, kaj in koliko stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8717946 (14431) Picero
»

Pri kateri banki ustvariti bančni račun? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6610223 (8207) vasquez

Več podobnih tem