» »

Visa electron abanka

Visa electron abanka

Deadlyimp ::

Pozdravljeni, nameravam si ustvariti VISA ELECTRON, in sedaj me zanima, kaj vse moram narediti? Na strani od Abanke sem si malo pogledal, in opazil da je veliko različnih računov (akeš, aračun elektronski, aračun gotovinski, aračun), ali mi lahko poveste kateri račun potrebujem za visa electron?. Trenutno imam osnovni račun pri NLB-ju in sem študent.

NazgulRR ::

Akeš, ker je zastonj. Visa Electron je pa itak zastonj pri njih. Imej potrdilo o vpisu s sabo. Trenutno majo celo neko akcijo, da si sam zbereš sliko za na BA in Viso kartico, kul:).

PS: Na NLB si menjaj na študentski račun, ker je prav tako zastonj. Zakaj plačevat bankam, če ni treba. Itak poberejo preveč denarja.

Deadlyimp ::

Hvala NazgulRR, samo še to, ko si napisal da je akeš zastonj, ali to pomeni, da ni treba plačevati "članarnine"? A je potrebno plačati, da ti odprejo račun?

hvala

fosil ::

Visa Electron je brezplačna kartica, tako kot Maestro tako, da ni treba plačevat "članarine", kot pri navadni Visi ali Mastercardu.

Moraš pa banki mesečno plačevat za vodenje računa. Ampak pri študentskih računih ti tega ni treba. Torej dokler boš študent imaš vodenje računa zastonj.

Kot rečeno pa ukini osnovni račun pri NLB oziroma ga spremeni v študentskega.
Tako je!

amigo_no1 ::

Še ena caka, na kateri vas bodo obirali:
na mesečnem izpisku poglejte za
"stroški vpogleda ved 0,30 eur"

0,30 eur se zaračuna, če izvedete vpogled na stanje računa na bankomatu, ki ni last Abanke.

Narediš to 3x in je že skoraj 1 eur ...

Edit, očitno odkrivam toplo vodo, to je kot pravijo članki že 2+ leti dejavno.Neverjetno.

Zgodovina sprememb…

Deadlyimp ::

Živjo, zdaj sem si zrihtou viso electron pri abanki, in zdej me zanima, kako naložim denar na viso?

Hvala

mihec87 ::

Na viso ne nalagaš nobenega denarja visa je vezana na tvoj bančni račun(tako kot vse bančne kartice)...

DonMatejo ::

koliko pa računajo vodenje računa?

echoman ::

DonMatejo je izjavil:

koliko pa računajo vodenje računa?

Pri "paketu" Akeš je vodenje brezplačno ;)

Desty ::

mihec87 je izjavil:

Na viso ne nalagaš nobenega denarja visa je vezana na tvoj bančni račun(tako kot vse bančne kartice)...


Tole NE drži. Na Viso Electron (ki je debetna) moraš pravtako naložiti gor denar, kot pri recimo navadnem bančnem računu. Pravtako lahko porabiš samo toliko, kolikor imaš naloženega gor.
Navadna Visa (kreditna) pa je vezana na tvoj bančni račun in potem 1x (ali kolikor si pač zmenjen) mesečno poravnaš celotni račun.

amigo_no1 ::

Na Viso Electron (ki je debetna) ne moreš naložiti gor nič (pri Abanki, lahko da je za B Koper kaj drugače).Dotična kartica (debetna Visa) je vezana na tvoj TRR.

mihec87 ::

Tako debetna kot kreditni sta vezani na tvoj trr,samo debetna tvoj račun bremeni sprotno medtem ko kreditna pa bremeni račun 1x mesečno..

Desty glede na tvojo izjavo potem na banki lahko vzamem samo kartico, trr računa pa ne rabim?

DonMatejo ::

echoman je izjavil:

DonMatejo je izjavil:

koliko pa računajo vodenje računa?

Pri "paketu" Akeš je vodenje brezplačno ;)


Je res, samo jst nism več študent... :S

echoman ::

ja, samo od 15-27 leta je Akeš

DonMatejo ::

se oproščam. bom preveril kako in kaj, mogoče pa zamenjam tole mojo gorenjsko banko :D

Alec999 ::

Pri Aračun elektronski, kjer v štartu dobiš debetno Visa Electron je vodenje 0,95€/m oz. 0,85€/m če si uporabnik njihove spletne banke + do konca leta si lahko za pol cene sam oblikuješ sexy kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109378 (28228) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107006 (34053) PINki
»

Paypal, Visa Electron (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513739 (6010) Hajznberg
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256796 (5962) rakun24
»

visa electron

Oddelek: Pomoč in nasveti
278335 (7787) mihec87

Več podobnih tem