» »

portiranje Linuxa na Dbox2

portiranje Linuxa na Dbox2

drJaser ::

zdravo,
zadnji mesec se ubijam s portiranjem Linuxa na Dbox2 masino. Ker je zadeva (uradno) aktualna samo v Dojclandu, obstajajo forumi in razni Faq-uji samo v nemskem jeziku, ki ga ne razumem. Ce ima kdo kakrsne koli navodila o postavlanju boxa v debug-mode, fleshanju ter kasneje sami portaciji v angleskem jeziku al pa se bols v nasem, bi mi zelo koristilo. Jst mam namrec vse dokumente v nemscini. Ker z nepravilnim postopkom lahko skurim flashe, ne bi krneki sprobaval na slepo. Masina je Nokia DBox2 (2×Intel flash). Rad bi me imel pa Neurino image. Btw, vse potrebno mam sam (hardware, kable, software, potrebne fajle.. ), samo pravilni postopek rabim.. Thx in advance.

ps: Izdatno konzumiranje Laske penine ob uspehu se smatra kot samoumevno.

Gandalfar ::

babelfish si seveda poskusil uporabit?

PaJo ::

Hm, ce si iz stajerskega konca se da zmenit za kaki meeting pa grema navodila skozi, seveda ob doloceni kolicini laske pene:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

drJaser ::

navodil je kar nekaj razlicnih .. ker je (baje) par razlicnih pristopov preflashanja..(Enable-Write procedura, Enable Debug-Mode ipd.). Ker so potrebni tut hardwerski pristopi (spajkanje po plati, dajanje cipov za nekaj casa v kratek stik...) iscem nekoga, ki je to ZE NAREDIL.. oz ima osebne izkusnje s to masino. Poizkusi v stilu 'tole ne dela.. greva se drugace probat..' ne preidejo v postev, ker je zadeva ipak predraga.
Vseeno pa thx na ponudbi in dobri volji.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sims 3 Late night - Kje je moj zaročenec? Ne najdem ga več nikjer :S kAJ NAJ STORIM?

Oddelek: Igre
92320 (1675) opeter
»

Dve linije po enem ethernet kablu

Oddelek: Omrežja in internet
427333 (5766) Pesimist
»

CATALINA_OPTS environment variable

Oddelek: Programiranje
61278 (1140) xsenon
»

pomoc pri programiranju

Oddelek: Programiranje
141983 (1602) LjAp
»

resetera mi mašino

Oddelek: Pomoč in nasveti
161164 (1004) Tantadruj

Več podobnih tem