» »

resetera mi mašino

resetera mi mašino

beukcan ::

Lep pozdrav!

Imam problem, da mi skoraj vsakič ko zaženem kakšno igro se mi mašina resetera.To samo pri igrah pri programih nimam problema.Sem mislil da ima to kakšno vezo z resolucijo pa nima ker dam skoraj vse na minimum.Tako da ne vem kje je problem.

HVALA

beukcan

farko ::

V kolikor imaš naložene xp daj ponovni zagon in drži tipko f8 ko se ti pojavijo orodja safe mode debug mode itd pojdi v debug mode in bi moralo delati.
farko

Jan987 ::

možno je tudi da katera od komponent ni stabilna saj se sistem takrat do konca obremeni. napiši kakšen imaš sistem ter še moč napajalca ter pa firmo

50Cent ::

pr mojmu sosedu je blo isto, pa so mu disk zamenal, pol je blo pa u redu

malinavc ::

Pri kolegu ki ima tud 9600 grafično nobena od teh iger in tudi 80% drugih ni delal, kaj je bilo narobe? Imel je 2x 256ddr 400, vzel sem jih ven in jih kontra vtaknu noter (swap slota :) ), nisem skor verjel, mašina dela ko šus.Včasih so res neke bedarije.
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Tantadruj ::

Masina od avtorja threada ki dela pi.darije je
PIV 2,8
512 RAM
GEFORCE 6600 GT

Se je pa isto dogajal pred tem, ko je bil notr radeon 9200 SE, tko da je napaka na graficni izkljucena.

GTA SA recimo normalno dela, battlefield, al pa MOH PA pa resetira masino, mamicojispalim.

Ma pa masinka se eno tezavo (virus?). Ko se postavi sistem se odpre notepad v katerem pise

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21787


Tega ne zna spucat noben spyware, adaware in ostal stuff, niti NOD32 niti Norton. Kaj je to za en fuk? Nekaj smo s tem v zvezi brisali iz registrya, brez uspeha. Bogve, ce ma to lahko kaksno vezo?

Fajn se mejte druzba,

Tantadruj

Jan987 ::

naredu back up podatkov in formatiraj sistem ter ga na novo postavi

Tantadruj ::

Jani123 super ej, takih konstruktivnih odgovorov se pa clovk zlepa ne spomne sam. Ti si genij.

Tantadruj

Fizikalko ::

A dej ne bod zatežen. Sicer pa se to dostikrat izkaže daleč najhitrejša varianta - še posebej, če uporabljaš kakšen Norton Ghost.

In še enkrat - ne teži človeku, ki ti skuša pomagat. Če pa že vse veš, si pa morda genij ti? V tem primeru foruma sploh ne rabiš.... Ni pa potrebno folka cinično žalit.

SavoS ::

1. izklopi sysem restore funkcijo
2. naloži program : SECURITY TASK MANAGER in z njim preglej procese, jih najprej preveri in šele potem jih daj v karanteno ali pa zbriši
3. naloži vse potrebne popravke vključno z SP2!
4. vklopi system restore
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Tantadruj ::

Fizikalko ne nor. Kaksne zaljivke.

A teb na servisu za avto zmer predlagajo generalno? Tud kadar en kabel na svecki prebija? Ne me jebat. Clovek isce resitev, ki ne bo zahtevala generalne, nekdo pa mu svetuje generalno! Sorry, ce bi men serviser rekel, da naj zamenjam motor ker je bencinski filter zapacan bi ga mel za enga degena. Vzporednic naprej ti ne bom razlagal.

@ SavoS
Security task manager. Hm. Kje ga dobim in kaj lahko ob pregledu procesov z njim dosezem? Ugotovim da kaksen prevec laufa ali da kaksen od normalnih povzroca xy pi.darije? Winsi so sicer updatani do zadnjega, z SP2 jem vred. Tudi driverji za graficne in ostal stuff so updatani.

Thnx,

T.

Zgodovina sprememb…

Fizikalko ::

Če bi ti serviser naredil brezplačno generalko in to hitreje kot se jebal z enim delom, potem ja. In za to (včasih) gre.

Fizikalko ::

Če mene nekaj orenk zafrkava na PCju, pač poženem ghosta - 10 minut počakaš in je. Samo redno je treba duhca narest, seveda, kar pa tut ni taka muka.

Jan987 ::

jest sem ti sam povedal verjetno najhitrejšo možnost za izbris takega virusa ki ti ga z nobenim programom ni uspelo. Aja da vse naložiš na novo ti vzame največ 2uri časa.

SavoS ::

@Tantadruj - Klikni na ime programa, ki sem ti ga dal v prejšnjem postu, na desni strani imaš link downloat in dolpotegni, ter instaliraj....
Daj v karanteno vse tiste procese, za katere lahko ugotoviš, da so nevarni oz. so virusi.
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()

jest10 ::

Sej dodatno napajanje na grafični je priključeno??

Tantadruj ::

Napajanje je priklopljeno. Kot receno so pa bli problemi tud prej na radeonu 9200.

T.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

svchost.exe

Oddelek: Programska oprema
164210 (4029) ABX
»

Kako se komu maščevati preko pošte?

Oddelek: Loža
432893 (1339) AlesC
»

Ali sem pokvaril CPE?

Oddelek: Strojna oprema
121569 (1226) plavi85
»

spyware problem

Oddelek: Omrežja in internet
71103 (920) dorian
»

Kako naj odstranim Trojanca?

Oddelek: Programska oprema
122216 (2028) knesz

Več podobnih tem