» »

tipka SHIFT in dvopičje

tipka SHIFT in dvopičje

aceton ::

pozdravljeni,
že nekaj časa se je pojavil problem pri uporabi leve tipke shift na tipkovnici in dvopičja. ko sem želela napisati dvopičje in sem pritisnila tipko shift in dvopičje se je kurzer primaknil ali na začetek vrstice ali eno vrstico gor. če sem uparbila desnega je delalo normlano. prav tako če uporabim shift za klicaj, vprašaj, torej kateri koli drugi znak tudi levi shift deluje povsem pravilno.
no sedaj se je pojavil še ta problem, da se kurzer ne pramakne več, ampak enostavno pobriše vse kar je napisano. res nadležna stvar. a se katermu sanja zakaj se to dogaja?

Han ::

Defektna tipkovnica ali virus.

aceton ::

ja kako? če za vse ostale znake deluje povsem normlano..razn pri uporabi : dvopičja ...

St235 ::

Kje se to pojavlja? Samo v enem programu ali v vseh? Ali imaš nameščen kak software, ki ti omogoča programiranje tipk na tipkovnici?

aceton ::

Pojavla se mi povsod...ali pišem kle, v wordu, fb-ju, ali katerem koli drugem programu. Ne vem ali je problem v kaki programski opremi, sicer sem naložila sigurno kej novga, sam nobenga, ki bi omogočal programiranje tipk

Frenckie ::

A je prenosnik ali PC.
Če je PC, dobi drugo tipkovnico, pa preizkusi.

aceton ::

Prenosnik in sicer HP, če to kej pomeni. Računalnik mam že kar nekaj let in se je prvič zgodilo kaj takšnega

Hayabusa ::

Bootaj v safe mode za test...

aceton ::

Hayabusa je izjavil:

Bootaj v safe mode za test...

A lahko razložiš kako?

Gapi182 ::

resetiraj računalnik in stiskaj F8. Potem prideš to takega menija in tam izbereš safe mode in stisneš enter. In ne kupovat HP laptope. Kar se tiče okvar med laptopi HP prekaša vse tako kot Fiat pri avtih.

aceton ::

Jst lahko rečem, da sem s svojim že 5 let zelo zadovolona. Razn tale malenkost, ki se je pojavila pred kratkim, nimam pripomb.

KoMar- ::

Han je izjavil:

Defektna tipkovnica ali virus.

Ja, vedno je grdigrdi virus vsega kriv. Kdaj si nazadnje srečal virus s takimi simptomi?

Hayabusa ::

Daj je FIAT slaba roba je FUD.

Bmw/audi/vw imajo en kup vpoklicev.
http://avtonasveti.com/

Matev ::

renault je najjači

Gapi182 ::

Hayabusa je izjavil:

Daj je FIAT slaba roba je FUD.

Bmw/audi/vw imajo en kup vpoklicev.
http://avtonasveti.com/

ne vem kaj pomeni FUD... female urination disorder?


skratka... Fiat najjači :D!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macbook Pro se ne zboota več (ostane pri praznem sivem zaslonu)

Oddelek: Pomoč in nasveti
191564 (1073) opeter
»

super stran za nakup avta, vse znane napake na enem kupu

Oddelek: Na cesti
173099 (1757) Mesar
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173421 (2638) Kasali
»

Nov Avto za 10k (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19234146 (27686) tintorel
»

Excel in seštevanje/ od. časa

Oddelek: Programska oprema
96542 (6408) ToniT

Več podobnih tem