» »

super stran za nakup avta, vse znane napake na enem kupu

super stran za nakup avta, vse znane napake na enem kupu

sift ::

www.avtonasveti.com/

a je komu znana?

evo en primer http://avtonasveti.com/fiat-bravo-2007-...

sm malo bral par modelov, uh oh, tok napak da se prestrašiš sploh kaj kupit.
  • spremenilo: sift ()

Matevz96 ::

Ne vem če je tako "super" preveril sem dva avtomobila, očetovega sploh ni v sistemu, pri mojem manjka najbolj prodajan motor in eden od vpoklicev (bil je najbolj obsežen - preverjali in po potrebi so menjali turbino in intercoller).
#hooldthedoor

GrimReaper ::

Poznano, čeprav kar sem primerjal s svojimi avti, marsikatere napake ni na seznamu. Precej skopo je vse skupaj, je pa seveda bolje kot nič.
Fiat mislim da se je drugače precej popravil okoli leta 2006 z izidom Brava in Grande Puntota. Stilo in Punto Mk2a sta pa res precej slaba avtomobila.
Ampak kakor sem gledal zadnji Avto fokus, je Fiat še vedno v dnu kar se tiče kvalitete in zanesljivosti.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

sift ::

jah resda jih precej manjka in je skopo , ampak kot je rekel Reaper, boljše kot nič

Utk ::

Tolk je, da so sesuli v prah mit o nemski zanesljivosti.

solatko ::

Avto data še vedno prednjači pri opisih okvar, saj so informacije direktno s pooblaščenih servisov iz cele Evrope.
Strani japonskih in korejskih vozil so še vedno dokaj prazne, prednjačijo pa vozila iz Francije in malo manj, Italije. Zelo so se povečale številne napake na nemških vozilih.
Fino je tudi, da pri rabljenih vozilih, saj vidiš napake za kar nekaj let nazaj.
Delo krepa človeka

Heavy ::

solatko je izjavil:

Avto data še vedno prednjači pri opisih okvar, saj so informacije direktno s pooblaščenih servisov iz cele Evrope.



Kateri avto data? Tistega, ki ga poznam jaz in mi ga google predlaga vsebuje tehnične specifikacije in porabo.

Če prosim nalepiš link.
#TeamFelix

solatko ::

Heavy - Pri mehanikih, ki avtodato uporabljajo pri vsakdanjem delu. Ni jih tako malo. V bazi AD so vsi posegi na avtomobilih v njihovi življenski dobi, če so bili servisirani na uradnih servisih.
V moji okolici je kar nekaj avtomehanikov, ki imajo uradno to programsko opremo in se lahko za posamezni tip vozila, pozanimam, stane me pa eno kavico v bližnjem bifeju.

Lahko pa greš na travnik, potegneš dol, registriraš in boš imel vse podatke doma, veš pa da se S-T ne ukvarja s tem segmentom uporabe SW.
Delo krepa človeka

blackbfm ::

Strani japonskih in korejskih vozil so še vedno dokaj prazne, prednjačijo pa vozila iz Francije in malo manj, Italije.


kar v bistbu ni nic čudnega ce pomislis kerih je največ na cesti

krucymucy ::

GrimReaper je izjavil:


Ampak kakor sem gledal zadnji Avto fokus, je Fiat še vedno v dnu kar se tiče kvalitete in zanesljivosti.

Ampak se vedno nekaj mest pred VW

Heavy ::

solatko je izjavil:

Heavy - Pri mehanikih, ki avtodato uporabljajo pri vsakdanjem delu. Ni jih tako malo. V bazi AD so vsi posegi na avtomobilih v njihovi življenski dobi, če so bili servisirani na uradnih servisih.
V moji okolici je kar nekaj avtomehanikov, ki imajo uradno to programsko opremo in se lahko za posamezni tip vozila, pozanimam, stane me pa eno kavico v bližnjem bifeju.

Lahko pa greš na travnik, potegneš dol, registriraš in boš imel vse podatke doma, veš pa da se S-T ne ukvarja s tem segmentom uporabe SW.



Hvala, sem mislil da gre za spletni portal.
#TeamFelix

solatko ::

Na spletnih portalih kaj podobnega za noben izdelek ne boš našel, razen v forumih, ko svoja mnenja dajemo potrošniki, dobra, še raje pa slaba.
Delo krepa človeka

U2ros ::

Rahlo neažurna stran, ampak bolje kot nič ja. Sam če se zanimam za specifičen model avta vpišem v google -znamka model motor- Common problems in prvi zadetki so ponavadi forumi, kjer veliko izveš. Po drugi strani pa tudi zaradi tega kak avtomobil dobi slab glas, ker se oglasijo samo uporabniki s problemi, podatek kolikšen je pa dejanski odstotek vozil s kroničnimi napakami je pa težko dobit. Na prst gledano je pa pri nakupu avta zelo važno preveriti, kako se je ravnalo z njim, servisi in odpravljanje napak. Če nekdo kupi en BMW, vzdržuje ga pa minimalno ali pa nič ali pa dvakratno podaljša servisni interval, ja, tak avto bo lahko za naslednjega lastnika money pit, pa še jezil se bo kakšna jajca so bmw. Pa se replika na en post zgoraj. Kljub temu da sem ljubitelj nemskih avtov se bom strinjal da so japonci bolj zanesljivi. Ampak nemce ne kupujem zaradi zanesljivosti, ampak zaradi udobja in splošne kvalitete izdelave (materiali,...), user experience če hočeš. Če bi se pa odločal med nemško drugo ligo (vw, opel) proti npr. hondi, bi pa skoraj zagotovo posegel po slednji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: U2ros ()

marsovcek ::

No ja, mojega prejšnjega avta ni v bazi. Prav tako so podatki o okvarah nekoliko nenatančni.

Podobno, a širše zastavljeno, je na www.parkers.co.uk

RegulusDraco ::

zakaj rabimo to stran? angleške verzije niso ok?
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

kosta ::

Neboš verjel ampak tut v današnjih časih ne znajo vsi dost angleško/nemško, da bi iz teksta povzeli bistveno pa razumel prebrano. Sej se stanje izboljšuje, sam vsem pa pač ne gre.

ales85 ::

RegulusDraco je izjavil:

zakaj rabimo to stran? angleške verzije niso ok?

Daj vseeno napiši kakšno angleško, ki jo uporabljaš in se ti zdi v redu.

Mesar ::

Your turn to burn!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanesljivost posameznih znamk avtomobilov (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7111457 (5903) Zimonem
»

Nov Avto za 10k (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19234107 (27647) tintorel
»

Starejšega in kvalitetnejšega ali mlajšega in slabšega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7113446 (10536) TheJack
»

Avtomobilsko poreklo (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538846 (7271) frikec()

Več podobnih tem