» »

Folding@Home Slo-Tech team

Folding@Home Slo-Tech team

««
5 / 86
»»

darkolord ::

Zakaj meni reče failed ko 2x kliknem na rumeno da dobim statse?

Alec999 ::

darkolord >> to je njbrz zato k je server s tockami velikrat nedosegljiv.

Alec999 ::

Slo-tech @ 680 8-)

darkolord ::

;(( hmm a se komu sanja zakaj tale Electronic Microscope ne dela prav??? samo do konca frejma mi pride pol pa pokaže rdečo lučko... ;( :( :| :'(

Zavo ::

kje imaš to?

Zavo ::

btw: jaz pa ne morem tistih filmčkov gledati, ki so na strani. Jih lahko kdo?

Alec999 ::

a k pozenes EMIII ... a mas zraven OK zeleno crtico?

lp,
Alec999

darkolord ::

imam zeleno crtico zraven OK... in na zacetku tudi deluje, ampak samo do konca trenutnega frejma...

morphling1 ::

Si dal v nastavitvah Box path (kjer pokažeš na fah konzolo) ter potem odkljukaš in add box . Ostale nastavitve imam pa jaz recimo take :

http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

darkolord ::

ma ne dela vse sem probal.. .sem dal nastavitve take kot tvoje pa isto... včasih rata namesto zelene črtice tudi rumena...

morphling1 ::

To pomeni da ima client neke težeave, ali nima podatkov in se hoče connectat, ali pa v bistvu štekne in neha delat. Če je rumeno klikni gor in bo mogoče postalo spet zeleno in začne delat, če je rdeče potem nekaj ni dobro, lahko da je mašina nestabilna in ne more normalno foldat. Maš slučajno preveč navito ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

darkolord ::

client je OK, podatke ima, konekta se, pc ni navit...

consola sama mi folda OK, samo s tem programom ima probleme... bom pogledal če obstaja še kak drug če ne bom pač service poganjal...

morphling1 ::

A imaš sigurno prazno okence " warn when protein will not be finished in time" drugega mi ne pade na pamet kot to da si dol potegni najnovejšo verzijo ter mogoče pustiš malo dalj časa, če se bo slučajno kaj premaknilo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Alec999 ::

darklord ... pust dl cajta kdaj pa kdaj se kj zmede pa konca frame hitrej kokr v resnici

drgac pa a mas zihr klucko pred potjo do FAH (pod general info)?

btw.
k se ti bo v unitinfo.txt premaknu procent pol bi se ti mogl tud v EMIII
k EMIII taprvic rab, da gre skoz od zacetka, da lohka pol case izracuna.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

darkolord ::

ja sigurn mam klukco...

no bom zdaj še 1x probal pa pustu mal več cajta po tem ko konče frejm pa bomo vidli...

zile ::

Za vse, ki uporabljate Electron Microscope !
Izšla je nova verzija 2.3.5

Zavo ::

bi bil kdo tako prijazen in mi povedal v čem je fora tega electron microscopa?
To se uporablja namesto folding proga ali vzporedno z njim?

Aja, pa kako je s tistimi filmčki na netu. Nikakor mi jih ne odpre??? ;(

njok ::

EM je aplikacija, ki pomaga pri delu z tekstovno različico fah. Lahko jo skrije, prikazuje napredek (time per frame, start time, end time...). Ima tudi se nekaj dodatnih funkcij, kot so razni alarmi ipd.

Se pravi vzporedno s FAHConsole.

darkolord ::

ja pa še skoraj največja funkcija EM je, da lahko monitorira kliente tudi prek mreže...

Alec999 ::

jst uporabljam EMIII skupaj z graficno verzijo FAH .. in dela super...
zame najvecje pridobitve s tem programom so:
- izpis tock, ki jih dobis za protein
- izpis tocnega imena proteina
- izpis "umesnih" procentov (frame)
- cas, ki ga porabim za obdelavo procenta :)
etc.

Res FAH bi mogu bit ze po defaultu tak k je EM.

lp,
Alec999

morphling1 ::

Alec zdaj pa še zameni FAH verzijo z konzolo, da boš mal več pripomogel teamu :D
Sej če maš EM3 se da FAH konzolo skriti in gledaš napredek samo z EM3
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Alec999 ::

morphling1 >> sy bom .. sam zdele nocem tvegat izgube .. k mam zlo zahteven protein p541_BBA5_ext ... in moj PII 466 rab 2:10 min za 1% :(

tko da k tega obdelam bom zamenju za konzolo.

lp,
Alec999

Alec999 ::

Jay .. Slo-tech @ 599 8-)

njok ::

Hmm nice. :)


Danes sem dobil en paket LIF/pdblif1.38.xyz. A so to mogoce kaki beta projekti ker nisem nic nasel o njih? Potrebuje pa FahCore_ca.

darkolord ::

ekhm še vedno ne vidim ne ikonce ne statistike na levo? :\

kuglvinkl ::

Se dela na tem. Mislim, da je Primož (al pa Morph) že zgoraj razložil, zakaj ikonce še ni.
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

No ja tista razlaga je bolj na trhlih nogah :)
Dej Primož vrž ikonco tja k paše :D pa novico od Marjana gor čim prej
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mile ::

Mogoče še kdo poleg mene folda v linuxu...

klik

Folk je ugotovu, da linux klient ni tako optimiziran kot windows klient (ah jebi ga, smo zmeri v manjšini)
Tako da se splača poganjat windows klienta preko wine-a al pa vmware-ja , kjer se dosezejo enake performase, če ne celo boljše :\ kot v winsih

upam, da bodo to mal postimal...

darkolord ::

mile: boljše preformance zagotovo ne moreš doseč preko emulatorja :\

Bakunin ::

zaradi folding ne bom instaliral wine na masino.

Naj POPRAVIJO program!

distributed.net je imel tudi statistiko kaksen cpu ter os uporabljajo odjemalci.

distributed.net ima se najbolje spisane odjemalce ter spletno statistiko od vseh teh "distribuiranih sistemov".

Pogresal sem sicer se posiljanje zasebnih sporocil ali sporocil "teamu".

mile ::

A si probu :D

če je zadeva sprogramerana dost na nizkem nivoju (brez nepotrebnih WinAPI funkcij, ki morajo biti mapirane ) verjamem, da zadeva teče enako hitro kot v winsih (linux je le hitrejši sistem)

Bom danes sprobal ko pridem domov, čeprov je to mal težji zaradi različne zahtevnosti proteinov

Glede večje hitrosti pa tudi jaz dvomim ..

Bakunin ::

nic ne bom probal. Zaradi folding ne mislim dati solato od Wine gor, ki je sicer ne rabim.


poleg tega da URL, ki se izpise ob zagonu CLI verzije ne deluje....

mile ::

j: tist je letel na darklorda :))

wine sem probal zadnjič po nevem kolkih letih, kos sem še probaval poganjat 16-bitne programe v času winsow 3.11. Nisem mogel verjet, da mi je ratal pognat All Seeing Eye + Medel Of Honor pod linuxom, sicer samo za kratek čas >:D , a vseeno. Lepo so napredovali na tem področju, ni kaj. Uporabnost tega je pa drugo poglavje

Zdej pa dost o tem, naj prvotna tema teče dalje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

Zavo ::

Danes sem zadevo predstavil dvema frendoma in si bosta zadevo naložila! Torej dodatnih 4,6 GHz CPU moči prihaja v team. Sedaj pa me nekaj drugega zanima, če spremenim svoje ime iz Zavo v nekaj drugega in tadva frenda uporabita isto ime, da pač skupaj foldamo, ali se moje sedanje točke prenesejo ali ostanejo pod zavo?

Hvala za odgovor, če kdo ve.

Bakunin ::

zavo: ostane pod zavo.

{jxxx ga - folding ni tako prijazen kot distributed.net}

pa pazite kaksno ime izberete. Folding ne mara kaksnih "h4x0r" imen. Ce se le da uporabite navadne crke in kvecjemu se znaka _ ter -.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

zile ::

Zavo: Če ste se odločili skupaj s kolegi foldati pod drugim imenom za ekipo Slo-Tech, tvoje dosedanje točke pripadajo le tebi. Važno je da si prispeval svoj delež ekipi Slo-Tech, pod drugim imenom pa boste vsi trije "foldali" hudo hitro :D . Seveda vsi za team 10824 :) .

Zavo ::

No ja vredu, saj ne gre toliko za točke, kot za dobro stvar, ki jo opravljamo!

Normalno, da bomo foldali za ekipo Slo-tech 10824! Zile še malo pa boš na tretjem mestu, saj cca. 9GHz CPU-ja 24/7, kar hitro prinese veliko točk! :D

Čakaj, da seznanim s tem še vse ostale kolege, ki imajo internet!

zile ::

Zavo: Fine with me, samo da smo kot ekipa vsak dan uspešnejši 8-)

Roadkill ::

Novi milestone je padel... 500!
Way to go!
Če bo šlo s takim tempom naprej bomo v 2h mesecih blizu top100 ali pa že prej!

fRiK0 ::

Kdaj se pojaviš na SloTech listi ko opraviš 100/100 WU? Al bi semoral takoj ko začneš foldat? K jaz jih mam 11/100 torej 5% ker to gre takooooooooo počas sam na listi me pa ni...
Hvala

LP Tadej

Gandalfar ::

na listi se pojavis takoj, ko naredis en WU :)

~Panter~ ::

Slabost je , k mi je že 2x resetiral comp. pa sm mogu jt od začetka, kar sploh ni zabavn, k ti mlinčka že 12 ur pa je že na 210/400 ;(( in pol spet od začetka. Zdej sm na 259/400 pa me zanima, če je možn da mi resetira ker je comp preveč navit? Mam cel100@1330 ? Ampak se ne greje, več kt na 40°C mi sploh ne gre.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Tic ::

Ja mozn da ti zarat tega restarta, to ni nch nowga, sam pazi da ni use odvisn sam od proca in od temperature....
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

darkolord ::

Hehehe... "že" 12 ur... boš vidu ko ti bo mlelo 3 dni pa ko ti bo šlo vse v nič :D

NoUse4AName ::

jah folding@home je izjemno optimizirana stvar, ki ti bo procesor obremenila 100%, tako da ce imas nestabileno overclockanega bos imel tezave.

morphling1 ::

Jep folding greje bolj ko seti :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

lol:D
persona civitas ;>

njok ::

http://www2.arnes.si/~mfilej1/fah/

Alpha2 različica strani. :D


Sedaj bom malo razdelil gradivo, ki ga imamo do sedaj, nato bom malo pregledal to temo, da vidim katera vprasanja se najpogosteje pojavljajo.

Lepo bi bilo, ce bi kdo kaj stipkal za uvodno stran. Mogoce kratek prevod tega in par besed o nasi ekipi. Malo razsirjena Marjanova novica bi bila tudi ok (Marjan?:)).




Work Unit Count 451
Team Ranking (incl. aggregate) 418

Gandalfar ::

njok: full mi je vsec tvoj site in sem po teh navodilih postavil ene par kist na fah :)

Zakaj ne vklopis kljukce [_] Console application?

Marjan ::

njok: Tvoja stran je odlična. Bom napisal nekaj za uvodno stran. Mogoče že danes ponoči, zihr pa v enem tednu. Samo morajo Slo-techovci oblubit, da bojo dal link do tvoje strani >:D
:\
««
5 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slotech Folding Installer

Oddelek: Programska oprema
282315 (1647) rap3r
»

folding - WU - team

Oddelek: Pomoč in nasveti
81012 (903) zooXit
»

Malo Folding statistike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
525349 (5349) frenk
»

Kako v ekipo?

Oddelek: Loža
151573 (1286) frenk
»

Vabilo k projektu Folding@home

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
392614 (2614) Phoebus

Več podobnih tem