» »

Kdo naseda Top shop izdelkom?

Kdo naseda Top shop izdelkom?

«
1
2

francek1 ::

Občasno gledam Topshop (ko se mi ne da sečt za daljincem). Ugotavljam, da je večina zadev tam vsaj petkratno precenjenih (ena izjema v zadnjem času je Kyocerin keramični nož), pa jih folk še kar kupuje. Večina tega plastik fantastik sranja po eni ali dveh uporabah konča v predalih. Zdrava pamet mi recimo vedno govori, da kupujem take stroje in priprave, kot jih uporabljajo profesionalci, saj če bi obstajalo kaj boljšega, bi to imel človek, ki od tega živi. So ljudje res tako narazgledani ali pa imajo preveč denarja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...
  • spremenil: francek1 ()

Hayabusa ::

Nerazgledani, ne poznajo ebaya in tujih trgovin.

eric_cartman ::

Sosedu se smejem, ker je poln top shop nesnage.. :D

Greš na vrt pa ga vidš z neko mašinco za travico rezat.. Čez 5 minutk že prpravla hrano na električni ponvi iz topshopa.. Sesalc ma itak kuplen od topshopa.. Leži na želišču dormeo in ker je že malo bolj star seveda uporablja kosmodisk..

In še miljon teh stvari.. Ne vem sicer zakaj je vse to potrebno..

Je pa res, da če nekoga to osrečuje potem naj kupi take stvari.. Samo če si res top shop freak.. Potem to šparaš doma in kmal se začne una bolezen crap hoarding..

Unknown_001 ::

Največja bedarija kar sem jo kdaj tam vidu je neka ponva ki ima površino iz "pravega kamna" lepo vas prosim, kdo bo pa kamen tko na tanko narezal pa po takih linijah, je vse skup nemogoče.

Al pa tist pest reject, pizda, da mam u sob zdj še več pajkov ko prej, preden je stara mama to kupila.

Map ::

Nekateri pa samo verjamejo, da je to fajn roba in se jim zdi, da je manj pajkov. Lahk se jim zdi tut hrana boljša iz top šop ponve, če v to verjamejo. Je pa zame ro ena velka bedarija ker je vse precenjeno pa ponavadi še kmal crkne use skup.

Unknown_001 ::

Mamo doma še vedno en star pisker iz bivše Juge in še danes si not mlek kuhamo za kakav, čokolešnik pa kofe.

fantasycamp ::

Ja to odpira novo vprašanje; Ali lahko razni astrologi prodajajo neumnosti ljudem in se obnašajo kot novonastali župniki in za denar ponujajo lažno upanje in talajo nasvete o zdravju ki lahko ljudi stanejo zdravja!

mihec87 ::

Unknown_001 je izjavil:

...kdo bo pa kamen tko na tanko narezal pa po takih linijah, je vse skup nemogoče.



Tako kot režejo marmor itd..
Če je kaj bolj zapletenega pa gasa na cnc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

RejZoR ::

Že res da so Top Shop reklame zastavljene skorajda tipično amerikansko ampak določeni izdelki niso slabi.
Recimo lopata efekt, ki se jo trži tud po drugih trgovinah (Merkur itd) je dejansko super zadeva.
Lahka, ukrivljen ročaj dejansko pomaga držat ravnotežje zajete robe, zajameš res ogromno in sneg se praktično ne prijema na zajemalno površino. In debelina ročaja s penasto prevleko je ravno prava, da ne fašeš žuljev in se jo res lepo drži. Za druge stvari ne vem ampak tole pa je dejansko dober izdelek.

Enako Delimano posode skeramično prevleko, čeprav niso v okviru Top Shopa...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

mihec87 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

...kdo bo pa kamen tko na tanko narezal pa po takih linijah, je vse skup nemogoče.



Tako kot režejo marmor itd..
Če je kaj bolj zapletenega pa gasa na cnc...


To vem, ampak pride še en problem
Računaj, da mora za eno samo ponvo vzet nekak ploščo okol 30x30x5 cm, skor vse pri rezanju gre pa v odpadek, zato, da se tista fina plast dobi, ki jo sam povrh pleha da. Ni logično, niti smiselno.

RejZoR ::

Lol, ti resno misliš da za posodo izdolbejo enako velik kos keramike in ga vstavijo na vrh pleha?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

Ne, ampak ne vidim drugega načina, kako bi to izvedel. Ker ko sem reklamo gledal je dno iz pleha, pol povrh je pa "kao" kamen.

Razen, če bi tisto sraje zmlel, pa maso naredil, sam pol bi blo tako ali tako pa za en drek use skp.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

http://www.topshop.si/kuhinja_in_ciscen...

O kateri posodi se gre?

Heh včas sem gledal na nemških kanalih razne topshop tam so šele..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Unknown_001 ::

Ne vem, ne najdem je.

Ka je slučajno več vrst tega oglaševalskega sranja?
Na TV3 al ka je blo sem vidu.

mihec87 ::

Morjo menjavat da dobijo nove suckerje..

RejZoR ::

Unknown_001 je izjavil:

Ne, ampak ne vidim drugega načina, kako bi to izvedel. Ker ko sem reklamo gledal je dno iz pleha, pol povrh je pa "kao" kamen.

Razen, če bi tisto sraje zmlel, pa maso naredil, sam pol bi blo tako ali tako pa za en drek use skp.


Keramiko se nanaša z brizganjem (zelo laično rečeno), ne pa izrezuje na CNC mašini...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

opeter ::

Jep, keramika v tekočem stanju. Sicer pa niso vse zadeve slabe kakovosti.

Res pa je, da so tudi moje stare starše večkrat nategnili in so pokupili vse živo.
Otišla je penzija ... bah.

Pa hudi so še bili ... uh, kak se že imenuje, Tommark?
Ti so bili zelo agresivni. Nisi se jih mogel otresti (kot neke vrste "Svet knjige na kvadrat").
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Okapi ::

Enako Delimano posode skeramično prevleko, čeprav niso v okviru Top Shopa...
Kakovost je verjetno OK, samo je pa tudi precej precenjena. Delimanova 20 cm ponev s keramično prevleko je recimo 20 evrov, jaz sem pa pred kratkim dobil za 20 evrov tri ponve s keramično prevleko (16, 20 in 24 cm).

20 evrov



ali 20 evrov?;)



O.

RejZoR ::

Sej za ceno enega Ferrarija tud dobiš ene 12-15 VW Golfov, pa to še ne pomeni, da so Golfi boljši...

Ne bom reku, da ima Delimano kakšne posebne tehnike, ker ne poznam ampak vsekakor je pomemben tud način kako se veže keramiko na površino, kakšni kakovostni standardi se pri tem izvajajo in kako debel je nanos keramike. Ni samo to da če ima keramično prevleko pa je avtomatično ista zadeva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

opeter ::

RejZoR je izjavil:

Sej za ceno enega Ferrarija tud dobiš ene 12-15 VW Golfov, pa to še ne pomeni, da so Golfi boljši...


Boljši je relativni pojem.
Recimo za ceste na našem koncu ziher ne bi kupil Ferrarija, četudi bi imel dovolj cekinov ... hmm ... še Golfa ne bi. Raje kakšen Cliota ali pa Dacio Sandero. V vsakem primeru se z vsakim avtom lahko pripelješ na cilj.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Unknown_001 ::

RejZoR je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Ne, ampak ne vidim drugega načina, kako bi to izvedel. Ker ko sem reklamo gledal je dno iz pleha, pol povrh je pa "kao" kamen.

Razen, če bi tisto sraje zmlel, pa maso naredil, sam pol bi blo tako ali tako pa za en drek use skp.


Keramiko se nanaša z brizganjem (zelo laično rečeno), ne pa izrezuje na CNC mašini...


Tam je šlo prav za kamen in ne za keramiko. Ne meši pomaranč pa krompirja.

Okapi ::

keramika v tekočem stanju
Vsaka keramika je v bistvu pečeno "blato" (ki je lahko v fazi obdelave poljubno "tekoče").;)

Ni samo to da če ima keramično prevleko pa je avtomatično ista zadeva.
To je seveda čisto res. Delimano je (cenena?) oem kitajska roba, ki jo pod svojo blagovno znamko prodaja naš Studio Moderna, tiste druge so pa (cenena?) oem kitajska roba, ki jo pod blagovno znamko Santa Clara prodajajo eni Španci.

O.

francek1 ::

Če bi vedeli, koliko stane to pri kitajčkih, bi se zjokali...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Looooooka ::

So ljudje res tako narazgledani ali pa imajo preveč denarja.

Gre se za pristop. Folk pac prepricajo, da to rabijo. In model je najbogatejsi slovenec(mislim, da ga letos spet niso prehiteli)...tako da ogromno folka "pada" na te fore.
Kar se same cene tice je pa 50/50.
Veliko izdelkov imajo dejansko ceneje kot ebay(ko pristejes postnino). Ostale pac ne.
Nategnejo te pa ravno toliko, kolikor jim pustis.
Sam sem preko topshopa poskusal kupit samo 1x. Na spletni strani sem potem dobil sporocilo, da me bodo kontaktirali. In pomojem do danes nimajo placila preko interneta.
Te poklicejo, gnjavijo z anketo in pricakujejo stevilko kartice preko telefonskega pogovora. TO je tisti del, ki mene moti. Se bolj pa to, da se folku to zdi varno in korektno.

francek1 ::

Looooooka je izjavil:

So ljudje res tako narazgledani ali pa imajo preveč denarja.

Gre se za pristop. Folk pac prepricajo, da to rabijo. In model je najbogatejsi slovenec(mislim, da ga letos spet niso prehiteli)...tako da ogromno folka "pada" na te fore.
Kar se same cene tice je pa 50/50.
Veliko izdelkov imajo dejansko ceneje kot ebay(ko pristejes postnino). Ostale pac ne.
Nategnejo te pa ravno toliko, kolikor jim pustis.
Sam sem preko topshopa poskusal kupit samo 1x. Na spletni strani sem potem dobil sporocilo, da me bodo kontaktirali. In pomojem do danes nimajo placila preko interneta.
Te poklicejo, gnjavijo z anketo in pricakujejo stevilko kartice preko telefonskega pogovora. TO je tisti del, ki mene moti. Se bolj pa to, da se folku to zdi varno in korektno.

Pa to je bistvo; pristop za penzioniste. Kdor je kolikortoliko računalniško pismen, se ne bo pustil nategnit.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Okapi ::

Če bi vedeli, koliko stane to pri kitajčkih,
Če kupiš cel kontejner.;)

O.

kalko ::

Izdelki v Topshopu so sekundarnega pomena. Topshop prodaja sanje za povprečno Micko in Franclna. Zato so tudi tako uspešni.

Avenger ::

V topšopu niso vse stvari zanič, so pa vsekakor vse precenjene.

Okapi je izjavil:

za 20 evrov tri ponve s keramično prevleko (16, 20 in 24 cm).


To je pa precej... lahko namigneš kje si to dobil?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

fosil ::

Ljudje, ki kupujejo v top shopu, se pa smejijo ljudem, ki dajo 600 EUR za telefon.
Vsak ima svoje veselje.
Tako je!

vorantz ::

mja no te poceni keramične so ponavadi bol tko
mamo doma več cenejših in eno mal dražjo
in je opazit razliko

Okapi ::

lahko namigneš kje si to dobil?

http://es.buyvip.com/#page=d&dept=home&...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Phantomeye ::

Moje mnenje glede tega. Topshop te prepriča, da kupiš zadevo, ki je ne rabiš. In v tem so zares dobri. Še mene kdaj prime, da bi kaj kupil. Zato, ker tako dobro zgleda. Recimo moja babi nam daje kup izdelkov, ki rangirajo od 10 do 200EUR (drazje zadeve so tiste, k maš enourne infomerciale). Pac kupi, nekaj casa uporablja, potem pa ugotovi, da v bistvu sploh ne rabi nekih super duper posod z 10s pečenjem, da skuha kosilo.

Drugace pa imam včasih občutek, da nek izdelek ni tako kvaliteten kot ga kažejo na tv... a je možno, da je na predstavitvah v uporabi kakovosten izdelek, prodajajo pa potem zadevo iz cenejših materialov?

Meni osebno najboljša zadeva, ki so jo prodajali v Topshopu, je Harry Potter knjiga (smeh). TAkrat ko so ble vse tri zunaj, pa ni bilo bojda pretiranega zanimanja, pa so vse skupi vrgl na topshop :D

Zgodovina sprememb…

b00mer ::

Zivjo

http://www.gumtree.ie/cp-kitchen-applia...

Frend mi je "zrihtov" 2 seta za 60 eur.
En set ima mami doma, drugega sem dal kolegu, ki je kuhar. Oba sta jih pohvalila.

theBill ::

Par izdelkov je dobrih, kateri se prek TV prodajajo, niti ni nujno na Top shop.

Recimo Dormeo, odlična zadeva, pa recimo tista že omenjena ukrivljena lopata za sneg. Tudi semena trave je kolega zelo pohvalil in trava dejansko ful dobro raste.

Najser dajser je ful dobra stvar, tisto ko čebulo in zelenjavo s potiskanjem reže v posodo, ampak čisto predrag. Nedolgo nazaj je bil kupon na 1 na dan, najser dajser iz tujine za pol cene.

Večina pa je precenjenega šrota, predvsem razne naprave za krepitev mišic. Mater, sej pa ja vsake pol leta novo "ultimativno" napravo odkrijejo, folk pa kupuje, 3 x uporabi in da v ropotarnico.

francek1 ::

Phantomeye je izjavil:

Moje mnenje glede tega. Topshop te prepriča, da kupiš zadevo, ki je ne rabiš. In v tem so zares dobri. Še mene kdaj prime, da bi kaj kupil. Zato, ker tako dobro zgleda. Recimo moja babi nam daje kup izdelkov, ki rangirajo od 10 do 200EUR (drazje zadeve so tiste, k maš enourne infomerciale). Pac kupi, nekaj casa uporablja, potem pa ugotovi, da v bistvu sploh ne rabi nekih super duper posod z 10s pečenjem, da skuha kosilo.

Drugace pa imam včasih občutek, da nek izdelek ni tako kvaliteten kot ga kažejo na tv... a je možno, da je na predstavitvah v uporabi kakovosten izdelek, prodajajo pa potem zadevo iz cenejših materialov?

Meni osebno najboljša zadeva, ki so jo prodajali v Topshopu, je Harry Potter knjiga (smeh). TAkrat ko so ble vse tri zunaj, pa ni bilo bojda pretiranega zanimanja, pa so vse skupi vrgl na topshop :D

Tu si omenil eno bistvenih problemov TV prodaj. Izdelke namreč pokažejo zelo enostransko. Nikoli ne omenijo, kako težko je očistit recimo pripomoček za barvanje, zelenjavo in krompir pred rezanjem z rezalniki delno razkuhajo, potem pa gledalci mislijo, da bo njim šlo tudi tako na mehko; velikosti izdelkov maksimalizirajo itd. Teh fint je na tone, folk je pa tako len, da izdelkov potem, ko pogruntajo, da so jih zavajali, ne vračajo. Po mojem mnenju se zadeva giblje preko meje goljufije.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Okapi ::

Glavna fora je, da zadeve kupuješ "na daljavo". Stvari ne vidiš od blizu in si jih v domišljiji, ki jo spodbuja infotainment na tv, predstavljaš idealizirano. Poleg tega so cene običajno napisane v nekih obrokih, ki jih marsikdo zavestno ne sešteje v končno ceno, pa še keša ne potegneš iz denarnice, ampak plačaš s kartico ali po povzetju. In kar je verjetno še "najhuje", zraven ne vidiš konkurence (v običajni trgovini vedno vidiš en kup konkurenčnih naprav in se začneš spraševati o dejanskih prednosti in slabostih posameznega modela). Skratka, vse je narejeno tako, da je nakup videti ugodnejši, kot je v resnici.

Kupovanje na netu je pa, vsaj če si vzameš malo časa, precej drugačno. Sicer robe prav tako ne vidiš v živo, zato pa lahko hitro zguglaš večino tekmecev, poiščeš najugodnejšo ceno in si prebereš mnenja uporabnikov (ki so pogosto kritična in te odvrnejo od nakupa:-).

O.

gruntfürmich ::

kolikor sem malo gledal top šop so kvalitetne robe tam lopata efekt pa mislim da keramični noži kyocera, če so seveda 1. klase. drugega pa ne poznam.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Hayabusa ::

Ima kdo tole ?
http://www.topshop.si/dom_in_vrt/renova...

Obstajajo kake cenejše alternative ?

francek1 ::

Hayabusa je izjavil:

Ima kdo tole ?
http://www.topshop.si/dom_in_vrt/renova...

Obstajajo kake cenejše alternative ?

V Bauhausu ga imaš za mislim da okoli 50€; ampak to so igračke. Prava stvar je Fein...Ima pa to orodje zelo specifično območje uporabe. Za kaj ga pa rabiš?

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Hayabusa ::

Moram enega prepričati da ne kupi onega iz topshop ponudbe :)).

francek1 ::

Ma skoraj vsa top shit roba je katastrofa....naj kar kupi; saj je njegov denar, si bo znanje kupil....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ganon ::

eric_cartman je izjavil:

dormeo


Dormeo izdelki so zelo dobri. Ne mešaj jih s tisto ceneno Top Shop kramo.

francek1 ::

Dormeo je šit...dojel boš to, ko boš imel vodno posteljo...jaz bi bil zaradi tega sra.... skoraj operiran na hrbtenici.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

shadeX ::

Ker je naslov teme "kdo naseda TOP Shop izdelkom", ne morem iz svoje kože in pokomentirati zadevo:

Moje mnenje je: Veliko veliko slovencev :))

Glede na to da je lastnik firme Studio Moderna - Sandi Češko najbogatejši Slovenec. klik

zuz3k ::

denar je, ampak ga nekateri porabijo za neumnosti kot so te TOP shop bedarije in pa 090 cupranje


kupuje folk z nizkim iQ, kot tudi kliče na tiste nagradne igre ugani besedo
piše sestavi besedo iz VSEH ČRK - 98% folka jih ne
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

RejZoR ::

Z Dormeom so ljudje načeloma zadovoljni kar se tiče udobja in to, ampak skor z vsemi, ko sem govoril so imeli probleme s trpežnostjo. navaden jogi ti lahko drži desetletja, dormeo pa se je pri večini sesedel po parih letih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Blum ::

francek1 je izjavil:

Dormeo je šit...dojel boš to, ko boš imel vodno posteljo...jaz bi bil zaradi tega sra.... skoraj operiran na hrbtenici.


Ne strinjam se s tem. Imam 160x200 lectusovo vodno posteljo in še nisem dobro spal na njej, imam jo pa od 2006. Plus, da se vsak mesec mehurčki naberejo notri, da imam ogromno stroškov in dela, če jo hočem prestaviti ali prebeliti sobo, jedra se v manj kot 10letih skorajda uničijo, garancija je za 2 ali 3 leta na jedra (ali celo manj). Brat ima dormeo posteljo že dlje kot jaz to, in ni nobenega znaka ugreznjenosti, deformacije, plus da ne štejemo, da je bila cena 10x manjša, in še garancijo ima daljšo.
Ne vem, jaz nisem zadovoljen, sedaj je pa že prepozno.

francek1 ::

Blum je izjavil:

francek1 je izjavil:

Dormeo je šit...dojel boš to, ko boš imel vodno posteljo...jaz bi bil zaradi tega sra.... skoraj operiran na hrbtenici.


Ne strinjam se s tem. Imam 160x200 lectusovo vodno posteljo in še nisem dobro spal na njej, imam jo pa od 2006. Plus, da se vsak mesec mehurčki naberejo notri, da imam ogromno stroškov in dela, če jo hočem prestaviti ali prebeliti sobo, jedra se v manj kot 10letih skorajda uničijo, garancija je za 2 ali 3 leta na jedra (ali celo manj). Brat ima dormeo posteljo že dlje kot jaz to, in ni nobenega znaka ugreznjenosti, deformacije, plus da ne štejemo, da je bila cena 10x manjša, in še garancijo ima daljšo.
Ne vem, jaz nisem zadovoljen, sedaj je pa že prepozno.

Kaj pa kupuješ od firme, ki posluje kot Top shit...oh in sploh na zunaj, roba pa beda...malo se po forumih pozanimaj, kaj je prava roba...mam Danajino in je pri njih popolnoma drug odnos do kupcev. Po kmečko ti povejo, kako nastavit količino vode, če pa imaš težavo z vodo, imajo sredstvo, ki to reši. Pa še garancijo na zadovoljstvo ali nekaj takega dobiš ob nakupu, s čimer ti garantirajo, da boš zadovoljen, drugače pa jo lahko vrneš.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

zuz3k ::

dormeo lahko jaz samo pohvalim, na navadni vzmetnici me je bolel hrbet, dormeo pa deluje
točno tako kot je opisano v reklami, se pravi se udre tako da imaš hrbtenico ravno, tako
da ga priporočam vsakomur

imam še tršo različico, vstrajat je treba 14 dni da se navadiš, potem je pa super


lp
Life is a psychological game.

francek1 ::

Na trdih ležiščih se obračam kot na roštilju; na dopustih komaj čakam, da se vrnem domov.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227103825 (8539) Vanadium
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142291 (19889) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691395 (27153) Ganon
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511106 (9079) t1grica
»

top shop

Oddelek: Loža
141863 (1590) Jeebs

Več podobnih tem