» »

Sprememba 15.čl. Zakona o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev!

Sprememba 15.čl. Zakona o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev!

moat ::

Pozdravljeni.

Torej, ker sem se znašel v opisani situaciji, ja, ja res sem že v letih, pa kljub temu, predlagam vladi, da spremeni 15.čl. Zakona o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev! Morebiti se je že kdo izmed vas ali vaših staršev znašel v podobni situaciji ali pa se še bo. Gre se za (nekako) pravično obravnavo vseh enako pri odločanju o pridobitvi štipendij. Seveda bo od štipendij še marskikdo od mladih odsvisen, vsaj časi so že takšni. Zato seveda prosim tudi za podporo, da vsaj odgovorijo, če že spremenili ne bodo. http://predlagam.vladi.si/webroot/idea/...

Hvala, moat.

moj_nick ::

Takšne stvari ponavadi rešujejo sodišča. Treba se je pritožiti, sprožiti ustavni spor in še vložiti ustavno pritožbo, Ustavno sodišče pa potem ugotovi neskladje zakona z Ustavo. Trenutno je določba tako napisana, da stranka ne more sama predložiti ustreznih dokazov, s tem pa ji je onemogočeno učinkovito pravno varstvo iz 22. člena Ustave.
110111001001010001010000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

moat ::

Ja seveda moj nick, toda pot do ustavnega sodišča je še daleč. Prvo je Delovno in socialno sodišče. Potem pa naprej, sicer pa bomo videli.
Ponovno prosim, za podporo na http://predlagam.vladi.si/webroot/idea/.... Seveda se morate prej registrirati.
Hvala za vsak glas, LP, moat.

Še kdo za podporo? Hvala, moat.

Še kdo za podporo predlogu? Hvala, moat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moat ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sociologija(državljanska participacija)

Oddelek: Loža
111136 (990) Gavran
»

Izbirni postopek - vpis na fakulteto

Oddelek: Šola
105766 (5404) jozekuch
»

Vpliv mednarodnih pogodb na legalni status konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911974 (10166) jype
»

Moji predlogi

Oddelek: Problemi človeštva
415704 (4005) Looooooka
»

boja proti cenzuri se ni konec

Oddelek: Loža
101957 (1685) dela

Več podobnih tem