» »

top shop

top shop

dolenska ::

mene pa zanima kaj si vi mislite o teh brezveznih reklamah, k itak ne pokažejo nič dobrega(razen skoraj nagih žensk). men je prov hecen gledat te reklame k pozivajo folk naj kupijo tiste naprave za hujšanje al pa za pridobitev mišic. nekaj minut je ena reklama pa v njej govorijo da je kao tista naprava naj jaka, v naslednji reklami pa govorijo da je druga naprava edina k pripomore k boljši postavi. pa v neki reklami sem zasledil nekatere naprave k so jih prodajal pred pol leta in za njih govorijo da so za en k....

pa teh ljudi k nasedajo tem reklamam mora bit tut kr dost ker drugač se jim ne bi splačalo objavlat reklam, saj vsaka reklama tut nekaj stane.

acheron ::

Ostajajo še bol bedne reklame kot topshop, npr. safcol ,kjer reklamo vrtijo prepogosto, to je pomoje že kontraučinek oglasu.

sLicK_o ::

Top shop = top shit

Matek ::

acheron niti ne, reklama se vrti tako zelo pogosto, da ze avtomatsko posezes po safcolu al pa calvotu. Sigurno več ljudi reče hmmm bomo probal kak je ta calvo če ga že tolk reklamirajo kot pa da bi rekli calvota pa iz principa ne bom ker je prevec reklam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

acheron ::

ne, vedno ko je reklama => picko mater spet ta safcol
men že zlo najedajo ene reklame

Stampl ::

moj je najboljs smesmo(ne bom reklamiral al pa kej sm povedal)
ko je ona ti*je al kaj je eni oblizi in je debela polej pa ono nos ma pa take misice k bodybilder>:D

dolenska ::

ja obliži so pa res hudi. pa tisti nov spajkalnik se mi zdi tut zlo huda zadeva, še posebaj če hočeš kakšno bolj debelo žico pospajkat.

OldSkul ::

Ta Kalvo in Safkol mi gresta precej na organ. Sicer pa verjetno dosti ljudi kupi to stvar, samo zato, da bi že enkrat probali to "tuno", ki je kao najboljša. Recimo moja babica je bila taka. Sej ona itak vse kar je v reklamah proba.:D

Jeebs ::

Če mi gre kej na živce mi gre Top Shop svinjarija. Tam je vse nekaj čudežno, pa še po par ur dnevno je teh debilnih reklam!;( Briga me za Safcol in ostalo, samo ta top shop naj mi dol dajo!!! BTW, sprašujem se, koliko je v Sloveniji prizadetih (dejansko prizadetih), da pokupijo toliko te ''čudežne'' robe, da lahko kurci od Top shopa vsak božji dan vrtijo te svoje idiotizme?!;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Tilen ::

Jaz pa TV-ja sploh ne gledam in mi je vseeno za "fop-shop"? in razne tune :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dolenska ::

in ne razumem folka k kopuje te čudežne naprave ker itak vsi govorijo da je vse skupaj za en kurc ampak kopujejo pa vseeno. če ne bi kupovali tut dnara ne bi blo da bi reklame predvajal.
sej ena reklama k je nekaj minutna mora tut nekaj dnara nanest. zastonj jih ne bojo predvajal.
pa za dormeo je reklama dolga tut 20 minut. če hočjo plačat reklamo morajo kr dost prodat. se men zdi

acheron ::

..en folk ma pac vec dnarja ko pameti..

Ja dormeo je pa res najbolj bedna reklama bla, mislim da je zdaj ni vec ali pac?

btw: enkrat sem jaz neki izdelek dobil od topshopa ko sem na spletni strani uno nagradno igro reseval :D

d0rK ::

Hm, ce smo ze lih pr tunah. Ceprov jih jem zelo redko, sem zadnjic kupu to Calco tuno.

Fuj.

Zmleta tuna, pa se skor nc je ni. Draga pa tut k ps. Delamaris tuna jo poje na celi crti.

Hammer123 ::

Men je pa Top-Shop zelo všeč. Kadar ob petkih zvečer pridem domov se lahko lažje izbruham, če mi je slabo.

Jeebs ::

Lepo pozdravljeni, moje ime je Lorella...:D Samo hecam se.;)
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo naseda Top shop izdelkom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517470 (14174) Blum
»

Reklame ki najedajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758201 (6674) Matev
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511116 (9089) t1grica
»

Top Shop

Oddelek: Loža
293225 (2482) Zheegec
»

najbolj neumne reklame

Oddelek: Loža
262966 (2319) Zheegec

Več podobnih tem