» »

Tuš Mobil me je okradel!!

Tuš Mobil me je okradel!!

1
2
3 4 5

Mikasa ::

Ma daj no. Kake fore. Pa tak senzacionalistični naslov teme, za crknit :D Vse ti črno na belem piše, mislim da je popolnoma jasno, da si pred vsakim podpisom pogodbe to pogodbo prebereš, al ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Mikasa ()

m0LN4r ::

Upam, da OP ne gleda TOP-SHOP :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Bolf3nk ::

StankoP je izjavil:

Zigadolhar in adapipika - ja sem se danes prijavil da povem kak so me nategnali. A je to prepovedano? A moramo biti novi tiho prej dve lete preden kaj povemo? Ja napisal sem se km drugam, tega tud nebi smel? Meni je useeno ce sta vidva zadovolna s Tus Mobilom jaz nisem ker tega ko pravite drobega tiska na televiziji in na reklamah tam med mesom pa kruhom pac ne vidis. Hvala vsem ostalim za podporo mnenja.


Pogodbo ponavadi prebereš preden jo podpišeš.. ja? tam pa vse piše, tako da se nimaš kaj pritoževati.

Gregor P ::

LOL on je potrošnik in ne rabi vsega razumeti kar piše v pogodbi, temveč ga morajo oni posebej opozoriti na takšne zadeve;)

Ampak dobro, če sedaj pravite, da gre za neki predplačniški paket in ne pogodbeno naročniško razmerje ipd. potem pač lahko takoj zamenja operaterja itd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Baja ::

Bolf3nk je izjavil:

StankoP je izjavil:

Zigadolhar in adapipika - ja sem se danes prijavil da povem kak so me nategnali. A je to prepovedano? A moramo biti novi tiho prej dve lete preden kaj povemo? Ja napisal sem se km drugam, tega tud nebi smel? Meni je useeno ce sta vidva zadovolna s Tus Mobilom jaz nisem ker tega ko pravite drobega tiska na televiziji in na reklamah tam med mesom pa kruhom pac ne vidis. Hvala vsem ostalim za podporo mnenja.


Pogodbo ponavadi prebereš preden jo podpišeš.. ja? tam pa vse piše, tako da se nimaš kaj pritoževati.

Pogodbo ponavadi prebereš preden jo podpišeš.. ja? tam pa vse piše, tako da se nimaš kaj pritoževati.

drugače pa +1

OT: slo-tech bi lahk mel svoj rating sistem: +H(rček)

LuiIII ::

Zanimivo! Sem na Tušmobilu 3 leta in do sedaj ni bilo nobenih težav razen tega, da na parih mestih med vožnjo izpade signal. Je pa res, da sem do sedaj bil na njihovih naročnisških paketih in imel razdelan račun.

Tilen ::

shadeX je izjavil:

Čakte mal ljudje. A ni logično da se "štartni klic" obračuna. Se pravi če ti nekoga kličeš in drugi se ti oglasi, in tudi če klic traja 1 sekundo, ti bo zbilo dol za celo minuto. Čene bi vsak se pogovarjal po 59 sekund in nato prekinil, pa bi prišel zastonj skoz.

To jaz vem odkar sem začel telefon uporabljat in to je 10let.

Zdej če pa obračunajo druge minute več kot so napisali, jah to je potem druga zgodba.


Oni računajo za vzpostavitev klica + porabo. Enako kot taksisti. Štartnina + kilometrina. Tudi, če se pelješ le 2 metra.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

St235 ::

Gregor P je izjavil:

LOL on je potrošnik in ne rabi vsega razumeti kar piše v pogodbi, temveč ga morajo oni posebej opozoriti na takšne zadeve;)

Ampak dobro, če sedaj pravite, da gre za neki predplačniški paket in ne pogodbeno naročniško razmerje ipd. potem pač lahko takoj zamenja operaterja itd.


seveda ne rabi razumet pravne latovščine in skritih hakeljcev v drobnem tisku. Ampak tukaj se vseeno privzema da je potrošnik vsaj pismen.

Če je preneumen, da bi razumel cenik in splošne pogoje ima vedno možnost vprašat. Govorit, da ga je tušmobil nategnil je naravnost absurdno, ker je to, da se vzpostavitev klica plača 5c jasno tudi zadetemu orangutanu.

Pač obstaja velika razlika med zavajočim oglaševanjem in preprosto zabitim uporabnikom. Prvo je prepovedano, drugo pa pač davek na neumnost.

Nekomu ki ni sposoben prebrat in razumet ENEGA ODSTAVKA kohezivnega teksta:

Prednastavljena tarifa predplačniškega paketa Tušmobil je FREE2GO. Cena prvega vklopa tarife je brezplačna, vsak nadaljnji se zaračuna 1 EUR. Predplačniški paket Senior in Senior tarifa, Kul in Kul tarifa so ločene storitve iz ponudbe družbe Tušmobil d.o.o.. Vroča Kul tarifa je na voljo uporabnikom predplačniškega sistema Tušmobil in jo je mogoče vklopiti z USSD zahtevkom. Strošek vzpostavitve klica znaša 0,05 EUR. Možnost vklopa Vroče Kul tarife je od 5.12.2012 - 31.5.2013. Akcijska cena paketov FREE2GO velja od 15.1.2013 do 28.2.2013. 250min/mesec brezplačnih pogovorov velja za klice znotraj Skupine prijateljev, če izvirajo iz lastnega radijskega omrežja Tušmobil. V Skupino prijateljev se lahko vključijo do 4 uporabniki Tušmobila. Prva vključitev je brezplačna, vsaka naslednja vključitev se zaračuna 5,00 EUR. V tujini je storitev glasovnih klicev mogoče uporabljati v državah, kjer je omogočena uporaba predplačniškega paketa Tušmobil. Tušmobil ne odgovarja za napake v besedilu. Vse cene vključujejo DDV. Več informacij o storitvah, cenah in pogojih v Ceniku in Splošnih pogojih uporabe predplačniškega sistema Tušmobil, na www.tusmobil.si, na brezplačni številki 080 700 700 ter v vseh poslovalnicah Tušmobila.


pač ni pomoči in bo celo življenje žrtev nekih prevar in ne vem še česa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Izaso ::

Nepotrebno pisanje in razglabljanje, če pač osebek ne zna prebrat pogodbe in jo je tudi dolžan. Ni važno kaj govori prodajalec, tvoja dolžnost je da pogodbo prebereš in se strinjaš s pogoji in če se potem je to jokcanje sedaj neutemeljeno. In napisat naslov kot da se je ne vem kaj zgodilo. Če ti pogoji ne ustrezajo greš pač k drugemu operaterju če smatraš, da boš tam kaj dobil ceneje in pač boljše pogoje. Pa verjemi da jih ne boš! In tudi pri konkurenci s pogoji ne bi bilo nič drugače. Prodajalci so pa povsod isti...

Dr_M ::

Kaj pa porecete na prevaro Tus Mobila, s katero si povecuje stevilo narocnikov?

Stvar je taka. Klicejo mobitelove narocnike starejse od 60 let. Se predstavijo kot tus mobitel in jim cestitajo, ker so v lanskem letu toliko porabili, da za nagrado dobijo se 100 dodatnih minut pogovorov brezplacno (in verjetno se smse ipd...). Potem od njih zelijo stevilko narocnika. Jasno poslejo pogodbo, brez vidnih oznacb operaterja in upajo, da bo ta starejsa oseba nasedla pri podpisu pogodbe.

St235 ::

Nakladanje in kup govoric, dokler ne vidimo kakšnih konkretnih virov.

floyd1 ::

Dr_M: Se hecaš? Vir?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Dr_M ::

Glede na to, da je Tus mobil ze prijavljen na ustrezne institucije (apek, ki se mu sicer rahlo jebe), bi tezko rekel nakladanje. Razen, ce si zaposlen pri tusu.

St235 ::

Glede na to, da je edini vir, ki ga imamo tvoja izjava, se tudi meni rahlo jebe za to kaj si misliš.

sirotka ::

Relanium je izjavil:

freesty je izjavil:

Ne, ker se nisem niti zanimal za FREE pakete:) Lahko pa mi pojasnis.

Če se ne motim je ta, da moraš za podatkovni prenos pa imet vseeno vedno tušmobilovo omrežje,
torej ti tiste minute v mobitelovem omrežju pomenijo bolj malo, ker neboš za vsako malenkost preklapljal omrežja.
Je pa njihovo omrežje tako v kurcu, da bi telefon večinoma deloval v mobitelovem.
Zadnjič npr. mi 2 dni ni delalo nič iz njihovga lastnega omrežja.
(Skratka marketing in ciganija na kvadrat)


Seveda še od blizu nisi videl tuševega omrežja. Do zdaj se mi je enkrat zgodilo, da sem padel v mobitelovo omrežje, to je bilo na Gačah (smuč. center Bela). Zakupljeni podatki so samo v Tuš omrežju ja, minute pa normalno odšteva tudi, ko si v mobitelovem.

dottor ::

Edino kar moreš pazit je na gostovanje podatkov oz. mobilni internet.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Utk ::

Minute ti odšteva v mobitelovem omrežju, sms-ov pa ne, ampak jih lepo plačaš. Sprememba pogojev nekje navmes. Sej, imajo pravico, ljudje pa imajo pravico it drugam.

Gregor P ::

St235 je izjavil:

Pač obstaja velika razlika med zavajočim oglaševanjem in preprosto zabitim uporabnikom.
Vztrajam pri tem, da morajo potrošniku razložiti vse relevantne podatke, še posebej pri reklamiranju, da je "najcenejše", "samo 5 centov" ipd.:|

Ampak drži pa tudi, da ne poznam konkretnega primera.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

St235 ::

Gregor P je izjavil:

St235 je izjavil:

Pač obstaja velika razlika med zavajočim oglaševanjem in preprosto zabitim uporabnikom.
Vztrajam pri tem, da morajo potrošniku razložiti vse relevantne podatke, še posebej pri reklamiranju, da je "najcenejše", "samo 5 centov" ipd.:|

Ampak drži pa tudi, da ne poznam konkretnega primera.:8)


skoči na tuševo spletno stran, IMO povprečen uporabnik brez težav najde naštete pogoje.

Upoštevat je potrebno, da niso tržili novega paketa, ampak zgolj znižano ponudbo obstoječega. zaračunavanje 5c za vspostavitev klica se tako ni pojavilo kar od nekje ampak je že ves čas del paketa.

Nadalje je treba pri tem upoštevat tudi to, da gre za predplačniški paket, kar pomeni da lahko stranka vkoraka v trgovino vzame z police in gre brez enega vprašanja. Ali mogoče se mogoče od trgovke v šparu pričakuje, da vam bo pojasnila pogoje in način uporabe popolnoma vsakega izdelka, ki ga skenira?

Pinzl ::

Utk je izjavil:

Minute ti odšteva v mobitelovem omrežju, sms-ov pa ne, ampak jih lepo plačaš. Sprememba pogojev nekje navmes. Sej, imajo pravico, ljudje pa imajo pravico it drugam.


Od kdaj pa to, da SMS-e plačuješ? meni jih še niso zaračunali, pa sem jih kar precej poslal tudi v Mobitelovem omrežju... Tudi v ceniku piše, samo za podatke....

Relanium ::

sirotka je izjavil:


Seveda še od blizu nisi videl tuševega omrežja. Do zdaj se mi je enkrat zgodilo, da sem padel v mobitelovo omrežje, to je bilo na Gačah (smuč. center Bela). Zakupljeni podatki so samo v Tuš omrežju ja, minute pa normalno odšteva tudi, ko si v mobitelovem.

Ne, sploh od blizu ne, par let na TušmobilBREZ in zdaj že neki časa MINGL je pa vrjetno od mobitela ponudba al kako?
Pejd na roglo, al pa tule mal po naši okolici in boš videl kako v kurcu je.
Ok, večinoma časa je še ok sam zadnjič sem bil pa jezen za dvodnevni izpad.
Ne živimo vsi v ljubljani, veš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Lonsarg ::

Obstaja samo okoli 1.5 odstotka hiš v sloveniji, ki imajo Mobitel signal, ampak ne Tuševega, tak da ja, eni so pač v teh odstotkih, za 95% slovencev ni razlik med omrežjema, ker se ne nahajajo v teh 1.5% praktično nikoli(vključno z mano in par ljudi, ki jih poznam, mogoče enkrat v 3 letih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Hayabusa ::

Rogla, lani spomladi na progi Jurgovo zgoraj pri gostilni ni bilo niti Tuš niti Mobitel signala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Rok Woot ::

Ma kr neki je ta tušmobil. Jaz če dam na mobitelovo omrežje, me kr ven vrže, ko zamenjam anteno (oz jo sploh ne).

Hayabusa ::

Kakšno anteno zamenjaš ?

Rok Woot ::

Jaz živim v hiši sredi centra in tušmobil deluje porazno... Zamenjam na mobitel, grem na faks, in me vrže dol iz mobitela... Klical na tušmobil, niso zrihtali, čeprav bi lahko. Ko sem delal naročniško razmerje, so mi rekli, da lahko mobitel uporabljam normalno, kar pač ni res.

Lonsarg ::

Hayabusa je izjavil:

Rogla, lani spomladi na progi Jurgovo zgoraj pri gostilni ni bilo niti Tuš niti Mobitel signala.


To je dosti bolj pogosto, kot pa da samo enega ni. Isto Bled, se vozim po unih cestah sredi gozda, najprej nobenega signala, nato en za drugim najprej Mobitel, nekaj sekund kasneje Tušmobil, podobno na poti do Rakitne.
Bevke sredi hiše za dvema stenama, ali ena stena+žep NE lovi mobitel, medtem ko ima Tušmobil in Simobil lep signal.
Klinični center od pritličja gor vse lepo, v kleti pa Tušmobil ne lovi. Mobitel lovi, ker je šel postavlat posebaj notranje antene.
Celovški dvori, znotraj hodnikov ne lovi prav noben operater.

Vse živo se doživi, težko posploševat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Rok Woot ::

Ko se premikaš, se poveže iz ene antene na drugo, v primeru, da si na mobitelu, to ne deluje. Torej zemeljsko anteno za mobilno telefonijo.

Assass1n ::

Jaz pa doma nimam dobrega mobitel omrežja da ga iščem zunaj da normalno kličem, tuš pa mi dela normalno povsod po bajti. Sem pa v službi imam na mobitel 3g tuš pa le edge se pravi do 20kb/s realnega prenosa. Zdej se pa odloč, sem na tušu dve leti pa se vrjetno vračam na mobitel zaradi tega.
Ima kdo izkušnje z ojačevalniki, ga daš na streho pa ti po bajti ojača? Pa da ne dobim čez leto bul po glavi :D
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Utk ::

Pinzl je izjavil:

Utk je izjavil:

Minute ti odšteva v mobitelovem omrežju, sms-ov pa ne, ampak jih lepo plačaš. Sprememba pogojev nekje navmes. Sej, imajo pravico, ljudje pa imajo pravico it drugam.


Od kdaj pa to, da SMS-e plačuješ? meni jih še niso zaračunali, pa sem jih kar precej poslal tudi v Mobitelovem omrežju... Tudi v ceniku piše, samo za podatke....

Najbrž odvisno od paketa. Za brezmejne piše:

V pakete vključene količine storitev (klici, SMS, MMS, prenos podatkov) so določene kot vsota vseh storitev, ki se od dodeljene količine odštevajo kosovno, pri čemer velja, da en kos predstavlja ena minuta klica (v skladu z načinom obračunavanja po obračunskem intervalu), v Tušmobilovem radijskem omrežju pa še en poslan SMS, en poslan MMS, ali en prenesen megabajt podatkov.

Jaz imam doma tušmobil in mobitelov signal, samo da sem bil včasih tudi po par dni na mobitelovem, ne glede na kaj sem imel nastavljeno, v tušmobilovega se enostavno ni hotel registrirat, tudi če je bil na voljo. Stalno drkat po telefonu in gledat na čem sem, se mi pa ne da.

sirotka ::

Utk je izjavil:

Minute ti odšteva v mobitelovem omrežju, sms-ov pa ne, ampak jih lepo plačaš. Sprememba pogojev nekje navmes. Sej, imajo pravico, ljudje pa imajo pravico it drugam.

Še nikoli mi niso niti enega smsa zaračunal.

Hayabusa ::

Na Štajerskem koncu je TM lani v 2 polovici leta pospešeno gradil nove bazne, sedaj mislim da Mobitel roaminga tam več ni.

Lonsarg ::

sirotka je izjavil:

Utk je izjavil:

Minute ti odšteva v mobitelovem omrežju, sms-ov pa ne, ampak jih lepo plačaš. Sprememba pogojev nekje navmes. Sej, imajo pravico, ljudje pa imajo pravico it drugam.

Še nikoli mi niso niti enega smsa zaračunal.


Izjema je paket Mingl, kjer VSE kar počneš v mobitelovem omrežju plačaš, ter te starejši paketi, kot naprimer Brezmejni, kjer SMS+podatke plačaš. Pri vseh novejših paketih(ciljam na free) pa pri klicih in SMSih ni važno v katerem omrežju si, izjema so podatki. Defult nastavitve od Androida in ostalih sodobnih telefonov pa se itak ne poveže na podatke, če zazna, da so v roaming(Mobitel).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Utk ::

Ampak kako dolgo? Zakaj bi šel k nekomu, ki kar tako bistveno spremeni pogoje, takoj ko na nek paket ulovi zadost ljudi.

Lonsarg ::

Kaj kako dolgo? Te pogoji, kdaj se kaj šteje v zakupljene enote se niso nikoli spreminjali, sam paketi so novi in imajo pač drugačne pogoje.

Hayabusa ::

Se še spomniš itak džabest za 12 Eur (1000 minut, smsov in 1 GB podatkov) ? So tudi spremenili (na slabše).
Pri TM free paketih dvomim da bodo šli spreminjati na slabše.
Če si v dvomih se splača vzeti paket brez vezave 12/24 mesecev 8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

St235 ::

Vsakršna vezava postane nična, če se enostransko spremenijo pogoji poslovanja. Edino anekse za ugodnosti je treba v vsakem primeru poplačat.

sirotka ::

Utk je izjavil:

Ampak kako dolgo? Zakaj bi šel k nekomu, ki kar tako bistveno spremeni pogoje, takoj ko na nek paket ulovi zadost ljudi.


Ko se spremenijo pogoji lahko odstopiš od pogodbe pa je... Ja, telefon boš pač odplačal, to ne uide.

Utk ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj kako dolgo? Te pogoji, kdaj se kaj šteje v zakupljene enote se niso nikoli spreminjali, sam paketi so novi in imajo pač drugačne pogoje.

Pri brezmejnih so smse v mobitelovem omrežju začeli zaračunavat kasneje.
Ja, lahko greš drugam, ampak spet "priključnina", nova sim kartica in cel dan branja drobnega tiska vseh drugih.

gruntfürmich ::

naslov in jamranje je klasično slovensko, ko debilen folk ne ve kaj veselo podpisuje (po LASTNI presoji, da se razumemo!), potem pa ko to preide v izvajanje pa uvidi da sploh ni prebral kaj je podpisal itd... čisto enako je na volitvah; nekaj obkroži, čez eno leto pa že pljuva po njih, a obkrožil jih je sam...
skratka čista hlapčevska slovenska klasika. in na žalost je je vedno več...

ampak, na drugi strani pa imamo razne 'mobile', ki pa so tudi vredni svojega denarja.
ob tem seveda ni odveč omeniti da smo v začetku imeli nekje sekundno obračunavanje. pač normalno in logično.
potem so enkrat vmes spremenili; podražalo se ni nič, ampak namesto 1 sekunde so obračunavali po 15 sekund; s tem da je bil bonus prve 4 sekunde zastonj. cena dejansko ista, vendar 15 sekundna nategancija.
zdaj imajo očitno že 1 minutno obračunavanje... skratka podn od podna tudi iz njihove stran.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mumbo ::

Jaz mam eno drugačno negativno izkušnjo s Tušmobilom, ki pa definitivno ni kul in ni bil vzrok da ne bi prebral drobnega tiska.

Kliče me en dan ženska na stacionarni telefon in mi ponuja sklenitev paketa pri Tušmobilu. Rečem ok dobro, pošljite mi ponudbo, dam svoje podatke. Malo sem samo hotel preveriti kaj ponujajo, nisem bil sploh prepričan da bom sklenil pri njih. Čez par dni pride poštar in pravi da ma paket zame. Ampak mi ga da samo če takoj podpišem. V bistvu bi s podpisom že sklenil naročniški paket pri njih in prekinil pri svojem operaterju. Res je da sem dal ženski vse podatke, tudi št. zadnjega računa. Pričakoval sem da če se odločim za njih podpišem in pošljem nazaj pogodbo. Ampak ne, takoj je treba podpisat, drugače poštar ne da paketa. Tako da le tega nisem prevzel. Fora pa je da so mi je Tušmobil sedaj poslal račun kot da sem njihov naročnik. Zdej se morem še s tem zajebavat in zavrnit račun. :|

St235 ::

Tole zgoraj napisano je ena sama velika nakladancija.

To ali si ti prevzel paket nikakor ni podpis pogodbe. Ravno tako poštaju nisi podpisoval ničesar razen dokumentov pošte.

Tudi pogodbe kot jo opisuješ ni mogoče sklenit preko telefona.

Ravno tako tušmobil nima nobene osnove za pošiljanje računa. Lahko jih mirmo pobaraš kdaj si klenil pogodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Gregor P ::

Podoben primer poznam tudi sam (ker sem pomagal pri tem); znancu, katerega telefon (s SIM kartico oz. naročnino) je (občasno, družina pač) uporabljal drug družinski član (vendar ne razmerje mož in žena; naročnik moški, družinski član ženska; vsi polnoletni), so kar spremenili paket pri Simobilu in sicer tako, da so poklicali tega družinskega člana ga prepričali (ker se je ta pač oglasil na telefon), da je nov paket boljši, nakar se je ta preko telefona strinjal s spremembo paketa (naročnik pa je kot rečeno znanec sam in pri operaterju se nikoli v nikakršni obliki ni pojavil ta družinski član).

Seveda je bilo potem kar dosti dela, da so paket spremenili zopet nazaj ker so pač morali (ampak prvotno pa so ga spremenili njemu v škodo praktično s klikom v sekundi enostavno po/preko telefonskega klica s tretjo osebo - sploh niso vprašali, kdo je na drugi strani).;(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Utk ::

Sej dostikrat lahko paket spremeniš samo z enim poslanim sms-om. Tudi če je še potrditev, so what, nekdo mi posodi mobitel, jaz mu pa spremenim paket.
Tisto s pogodobno na dom pa čisto verjamem. Samo da najbrž ni bil poštar, ampak kak kurir.

lukaz ::

Hayabusa je izjavil:

Se še spomniš itak džabest za 12 Eur (1000 minut, smsov in 1 GB podatkov) ? So tudi spremenili (na slabše).
Pri TM free paketih dvomim da bodo šli spreminjati na slabše.
Če si v dvomih se splača vzeti paket brez vezave 12/24 mesecev 8-).

Se spomnim, da je bil Džabest 15€ (1000min v mobitel, 200 ostala slovenska omrežja, 1000 smsjov, 1gb podatkov) in da je bil Mobitel po pritožbi Tušmobila na UVK in tožbi prisiljen zvišati ceno ter zmanjšati prenos podatkov. Saj si mislil to, ane? :)

St235 ::

Utk je izjavil:

Sej dostikrat lahko paket spremeniš samo z enim poslanim sms-om. Tudi če je še potrditev, so what, nekdo mi posodi mobitel, jaz mu pa spremenim paket.
Tisto s pogodobno na dom pa čisto verjamem. Samo da najbrž ni bil poštar, ampak kak kurir.


mešaš hruške in jabolka. Eno so spremembe znotraj istega ponudnika, čisto nekaj drugega pa je sprememba ponudnika storitve. Znotraj simobila lahko tudi z SMS jem menjavam tarife in naročam storitve, enako kot lahko preko televizije na T2 naročam dodatne kanale. Samo to nima veze s tem, da bi nekdo celotno pogodbeno rzmerje prenesel na čisto tretjo firmo zgolj na podlagi telefonskega pogovora.

In lahko je 36 kurirjev in 2 poštarja pane bo nič drugače. Predvsem pa podpis prevzema paketa nikakor ni enak podpisu pogodbe. Da o pravilih sklepanja pogodb na daljavo sploh ne govorimo. Ravno tako obstoječi ponudnik storitve, ne bo odklopil naročnika in omogočil prenosa številke brez izrecnega pisnega navodila oziroma pooblastila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

KruceFix ::

Pri Tušmobilu sem dobrih 6 mesecev (Mingl paket) in grem danes prekinit pogodbo. Med pogovori mi meče ven, pa naj bo ena ali vse signalne črtice. In ne, ni vzrok telefon.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Filipko ::

Uf, eni posamezniki s temi kao pritožbami in navedbami imate pa res bujno domišlijo. V vaših glavah je po moje vedno tako da niste vi nič krivi in da so vsega krivi ostali. Pa dejte se no zamislit kakšne trotlarije in neumnosti pišete. če bi moral vsak s svojimi problemi hodit sem na forum jokat kam bi potem prišli, halo no. Obstajajo klicni centri in pa števila za pomoč uporabnikom in stvari rešite tam, ne pa da sedaj tukaj prebiramo izkušnje kako ste sami nekaj zasrali zaradi tega ker ste bili neprevidni, niste do konca prebrali pogodbe in potem v glavah mislite da je kriv operater in brez potrebe širite neumnosti po forumu!!!

Gregor P ::

To je zato ker v glavnem v Sloveniji nadzorniki ne opravljajo dobro, ali sploh ne svojega dela in zato praktično vsi poskusijo naprej "nategniti" potrošnika ker vedo da je velika verjetnost, da jo bodo odnesli brez posledic; za tista dva potrošnika, ki pa bosta ukrepala, jima bodo pa že ugodili.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

KruceFix ::

Filipko je izjavil:

Uf, eni posamezniki s temi kao pritožbami in navedbami imate pa res bujno domišlijo. V vaših glavah je po moje vedno tako da niste vi nič krivi in da so vsega krivi ostali. Pa dejte se no zamislit kakšne trotlarije in neumnosti pišete. če bi moral vsak s svojimi problemi hodit sem na forum jokat kam bi potem prišli, halo no. Obstajajo klicni centri in pa števila za pomoč uporabnikom in stvari rešite tam, ne pa da sedaj tukaj prebiramo izkušnje kako ste sami nekaj zasrali zaradi tega ker ste bili neprevidni, niste do konca prebrali pogodbe in potem v glavah mislite da je kriv operater in brez potrebe širite neumnosti po forumu!!!


Še dobro da si rekel "po moje" ... in pa - ni ti treba prebirat.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016307 (11404) ...:TOMI:...
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10733766 (24207) MKC00
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635565 (30416) Bobr123
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18543846 (32576) OChack
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460749 (52876) nekikr

Več podobnih tem