» »

Tuš Mobil me je okradel!!

Tuš Mobil me je okradel!!

1
...
3 4
5
»

techfreak :) ::

Utk je izjavil:

Jaz tudi nisem pomislil na to prvic, ko se pa zgodi drugic, pa tretjic, cez cas spet, pa niti v 3 mescih ne nehajo, se pa res vprasas. Kolk ljudi vozi v kontra smer po avtocesti, pa mislis da ni tisoce ljudi, ki dobijo poloznico, jo dajo med druge in placajo, ne da bi kdaj ugotovili, da jim ne bi bilo treba?

To se je zgodilo samo tebi ali polovici bivših naročnikov? Očitno so pač imeli probleme pri eni naročnini, kar še vedno ne pomeni, da so drugi kaj boljši ter da se to redno dogaja.

Redneck ::

Pri Tušmobilu to ni naključje. Dejansko je to poslovni model, ker gredo na statistiko. Kaka polovica strank se utrudi in pac placa. Ta firma
dejansko je tako gnila, da se gre tako poslovanje.

In niso najcenejsi, ker pogosto tudi dodatno zakupljene storitve sploh ne delujejo, potem se par mesecev kar obracunavajo, preden izklopijo in nasploh so neverjetni, ko gre za mutenje cisto na vseh frontah. Tako bizarnega delovanja v praksi, ki
bi bil tako naravnan na izigravanje strank se nisem dozivel. Dokler ne vidis, si mislis, da kaj takega se ja ne more splacati. Pa se. Vsaj na kratki do srednji rok, preden se res na siroko razve in ocitno so dovolj obupani in res je Tus globoko v dolgovih in ocitno racunajo, da drugace jih ne bodo mogli povrniti.

Tarzan ::

Tusmobilu se je kakovost storitev bistveno znižala, so pa še vedno boljši od Simobila, ki je glede nategunskosti alfa samec, ki veselo ščije po uporabnikih. Tusmobil je prekinjal da se ni dalo pogovarjat a je onemogočitev 3G zadevo uredila, da deluje vse kot mora. Slaba rešitev, ampak boljše kot nič.

tt2advanced ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Točno na tako miselnost računajo prodajalci.* "Za en evro na mesec se nihče ne bo kregal z nami - mi bomo pa od tisočev strank pobrali lepe zneske."


* O konkretnem ravnanju Tuša se ne izjavljam. Mi ni znano, ali so glede spremembe predhodno kaj primerno obveščali stranke ali ne.

bil si obveščen, da bo višja naročnina zaradi DDV-ja, sicer so zaokrožili na 1€, tako kot so zaokrožili pri Simobilu, Telekomu, Telemah, Amis.. razn T-2 ni spremenil fiksnih naročnin.. tko da, nisem zasledila, da so vsi ostali uporabniki drugih telekomunikacijskih storitev ponudnike le teh označili s "cigani".. vedno imaš varianto, če ti nekaj ni všeč greš pač k konkurentu, ki ti po zatrditvah mnogih tukaj gor ponujajo boljše pogoje..
What Else Is There?

Utk ::

techfreak :) je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz tudi nisem pomislil na to prvic, ko se pa zgodi drugic, pa tretjic, cez cas spet, pa niti v 3 mescih ne nehajo, se pa res vprasas. Kolk ljudi vozi v kontra smer po avtocesti, pa mislis da ni tisoce ljudi, ki dobijo poloznico, jo dajo med druge in placajo, ne da bi kdaj ugotovili, da jim ne bi bilo treba?

To se je zgodilo samo tebi ali polovici bivših naročnikov? Očitno so pač imeli probleme pri eni naročnini, kar še vedno ne pomeni, da so drugi kaj boljši ter da se to redno dogaja.

Ni se samo meni. Sicer pa slucajno vem tudi kako se obnasajo do svojih zastopnikov. Poznam dva bivsa. Kar spremljajte malo kolk casa kdo zdrzi. To je gnila firma na vec nivojih.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016385 (11482) ...:TOMI:...
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10733986 (24427) MKC00
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635731 (30582) Bobr123
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18544012 (32742) OChack
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461015 (53142) nekikr

Več podobnih tem