» »

Varne sobe ?

Varne sobe ?

#000000 ::

Se kdo spomni katero podjetje pri nas je (ne vem če še) izdelovalo varne sobe, tki. panic room ?

Iščem in googlam pa ne najdem ?

fantasycamp ::

kaj pa je to, za kaj se uporablja?

Janac ::

Podzemni bunkar, da preživiš konec sveta.

#000000 ::

To je ena soba al pa kontejner v bajti ali stanovanju, kamor se umakneš če je recimo vlom ipd. se pač zapreš vanjo in pokličeš pomoč, not je hrane za nekaj dni, oz. kar si pač notri prinesel, ne da pa se odpret od zunaj, tako da ti recimo vlomilci lagko vse pokradejo ne morejo pa recimo do tebe ali familije.

Zanima me samo firma ki je to začela izdelovat, nič drugega, vem da je bil celo prispevek na TV ampak na kateri pa ne vem.

Edit. aja gre za slovensko podjetje, samo ne vem pod kaj iskat, varna soba ne da pametnega ven, panic room ni slovensko tko da ne vem pod kaj naj sploh iščem.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

fantasycamp ::

kaj pa če zažge flat, pol si kot v mikrovalovki, boljš met orožje prestrašiš ali pa celo huje raniš napadalca. v vsakem primeru boljš!

ST500 ::

Pazite nase in drug na drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ST500 ()

#000000 ::

Ne sej je tudi ognjevarna, pač kok je keša tolk si lahko omisliš zaščite, pri profi zadevah je vse ločeno, od ostalega dela bajte, čeprav je v sami hiši, zadev košta od ene 150.000 ojrov dalje, gor omejitev ni.

Po svetu imaš ogromno držav kjer pridejo zelo prav, pa ne vedno proti vlomilcem ali morilcem ipd. ampak recimo pri tornadu, je fajn bit kje drugje kot se držat za kartonsko bajtico ki jo odpihne že slovenska blaga burja kaj šele da ti gre lijak preko hiše :)

mihec87 ::

fantasycamp je izjavil:

kaj pa če zažge flat, pol si kot v mikrovalovki, boljš met orožje prestrašiš ali pa celo huje raniš napadalca. v vsakem primeru boljš!


Že prej pridejo policaji ki si jih poklical ob vlomu..

fantasycamp ::

kot mulc sem gledal serijo Arsen Lupin in ko sem videl te skrivne sobe sem vedno hotel tako met..

Zdi se mi boljš da preurediš del stanovanja če je veliko ali hiše in narediš poleg sobe še nek izhod izvwn stanovanja, tako si neviden...vsaj za določen čas...









Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključavnica na prstni odtis/keypad/RFID (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6515654 (1227) G_mAn
»

Mikrovalovke - ja/ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7013358 (11355) Magic1
»

Security lulz ;)

Oddelek: Informacijska varnost
282097 (981) techfreak :)
»

Izdelava vezja za alarm za motorno kolo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
234142 (1037) DimmniBurek
»

Dostavne službe

Oddelek: Loža
233374 (2658) Tody

Več podobnih tem