» »

Dostavne službe

Dostavne službe

SkIDiver ::

Torej malo me zanima katere dostavne službe pridejo po pošiljko na dom in kake so cene za dostavo pošiljk do velikosti 1.5 x 1.5 x 0.3 metra in do teže cca 40kg?

Predvsem bo že dobrodošel spisek dostavnih služb(predvsem katere so zanesljive in ne razbijejo kar dobijo v roke), ker trenutno se spomnim samo pošta slovenije in intereuropa. Prva zna bit zelo draga z drugo mam do sedaj dobre izkušnje.

Nejc Pintar ::

Imaš še Yellogistic, Door2Door, GLS, ampak mislim da bo še najboljša izbira intereuropa (čeprav tudi oni niso preveč zlati ko je treba nekaj km od mesta) :\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Saladin ::

Door2door že nekaj mesecev ne fura več za fizične uporabnike.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

|Luka| ::

DTD fura ZA fizične uporabnike, samo pošiljke z odkupnino ne moreš poslat (beri ne moreš prodajat stvari če nimaš vsaj sp-ja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |Luka| ()

dejansan ::

sam uporabljam gls, zaenkrat brez pripomb

www.gls-slovenia.com

tukaj boš našel vse
dejansan

bastadu ::

Aja mene zanima katere dostavne službe še omogočajo pošiljanje z odkupnino za fizične osebe razen Pošte Slovenije?

para! ::

GLS.
Death before dishonor!

LorD_DDooM ::

City Express

Ponujajo vse od naštetega.

SkIDiver ::

OK stvar je sledeča. Imam paket dimenzije 50x50x400cm. Teža cca 10-20kg.

Komu za vraga naj zaupam dostavo od Novega mesta do Maribora? Se sploh splača? Ker za 5k sit že sam pridm isto relacijo tja in nazaj.

Gwanaroth ::

UPS.

Iz Stockholma do Nove Gorice v dveh dneh.
Lights often keep secret hypnosis..

Jan987 ::

Cena?

Steinkauz ::

GLS ma za 20kg plačilo 2.310,00 SIT
Tle si izračunaš

SkIDiver ::

V primeru, če izračunana volumenska teža presega dejansko težo pošiljke ima GLS pravico obračunati prevoznino na podlagi ugotovljene volumenske teže (V x D x Š / 10.000).

Kaj naj bi to pomenilo pri GLS-u?

Tody ::

Intereuropa ma tko da kurir napiše kolikšna je teža... zdej če človeku daš pivo pa ti napiše kak kg manj GLS pa vse stehta.

ZLOky ::

Pokliči, pa ti bodo povedali:
, nič lažjega.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

SkIDiver ::

Tody za tiste kilograme se ne sekiram. Bolj za veličino, ker gre za kompleten izpušni sistem avtombila.
ZLOky se ne oglasijo.

ZLOky ::

Škoda, potem pa oni zagotovo niso vredni tvojega denarja. Išči drugje oz. najbolje bo če pokličeš posamezne ponudnike in jim opišeš svoj "problem", ker je pač tvoja pošiljka skoraj malo nestandardna in zahteva drugačno vozilo od raznih kombijev. Opiši jim problem, ztagotovo boš kaj našel.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

SkIDiver ::

Tole gre v kombi brez problema. Razen, če majo kako smešno mjhno izvedenko kombija:)

ZLOky ::

Ok, ne bi o detaljih. Napisal si 4m dolžine (400cm), zame kar dost za en Boxer ali pa Trafic, Vito... Razen če je v več delih.

V glavnem pokliči ponudnike in se pomeni, zagotovo najboljša rešitev.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZLOky ()

SkIDiver ::

Tale GSL je crap! Zadeva je dolga 2 metra v kosih ter široka in visoka 0.5m. Teža med 20 in 30kg. Oni tega ne morejo odpelat, ker je prevelko.
Nato pokličem enga znanca, ki dela pri hitri pošti pošte slovenije. Ni problema. Odpeljejo. :\ Tolk o sposobnostih nekaterih dostavnih služb.

Izak ::

Ne pozabi da si klical znanca.

SkIDiver ::

:D mi je dal 080 številko, da sem poklical in zadeva štima kljub temu, da sem poklical znanca;)

Trancedeejay ::

HI
Mene pa najbolj zanima kako bi prisel najceneje skozi. Dobit moram en paket iz Danske, za katerga ne vem al je tezji od 31kg ali ne. Pa ket se nahaja na cistem severu Danske (Skagen) in me zanima kaj bi bilo najceneje. Tipu moram povedat preko katere sluzbe naj poslje, pa tut sam bo vprasal na DPD Denmark. Paket je kar velik, na oko 120x40x 80
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Tody ::

DPD je najcenejši :)Pri nas je njihov partner eurosped 2000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339353 (21742) darkolord

GLS dostava

Oddelek: Kaj kupiti
2221314 (16586) kratos
»

Posta Slovenije - posiljanje z odkupnino

Oddelek: Loža
157585 (5567) ali3n
»

Naročanje pri Mimovrste.domenca in pošiljanje z Yellogp 'hitro' pošto !!!

Oddelek: Loža
455692 (3429) dolegar
»

Pošiljanje trdega diska po pošti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61014 (862) McHusch

Več podobnih tem