» »

Sankanje

Sankanje

martincek1 ::

Zdravo!

Konec tedna bi šli na sankanje, pa me skrbi če so proge sploh že urejene glede na ves zapadel sneg v zadnjih dneh. V poštev pridejo proge ki so zastonj, da gor hodiš sam in da je proga dolga. Prevoz 2x do vrha za 20€ me ne zanima, ker bi se rad še malo razmigal :D

Ima kdo kakšen nasvet? Gledal sem sicer na http://www.sankanje.info , ampak ne bi rad prišel tja in našel popolnoma zasneženo progo.

Free Bird ::

Sicer ti ne znam odgovoriti bi pa vprašal, če se je z poki (pležuhi) slučajno dovoljeno voziti po normalnih progah, ali vsaj sankaških?
LP

ToniT ::

Na Pohorju se polno ljudi vozi po smučarskih progah s pležuhi, pa jih nihče ne preganja....

Ejsi_Disi ::

Živ!
Jaz hodim redno na Jezersko. Proga je redno urejena, ne glede na zapadel sneg. Uradno jo sicer urejajo ob ponedeljkih (takrat je tudi zaprta), drugače pa potegnejo z gumami, ako zapade nov sneg. Jaz hodim peš, tako kot si rekel, je idealno za zmigat, če pa imajo dogovorjene termine, je pa pametno poklicat 'šefa' in ga samo vprašat kdaj jih vozi. Gre se zaradi varnosti vseh. Jaz pokličem, ko pridem na vrh.

Hoje je 2 km (dobre pol urce peš)
SPust 3 km (dobrih 8 min)

Rock n' roll ain't noise pollution!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334895 (4510) globoko grlo
»

Prepoved vožnje kolesarjem po regionalnih cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
22550559 (43848) BigWhale
»

Zakaj ljudi povozi vlak? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18016635 (9617) fabrskd
»

Swiss bob

Oddelek: Loža
82520 (2261) ovdje kokoš

Več podobnih tem