» »

Mrežna in 98

Mrežna in 98

Flamer ::

Imam en problem. Danes sem dal mrežno v računalo. Vse dala samo windowsi(98) se mi zdaj strašansko dolgo nalagajo-tudi po minuto več. Kaj je lahko za tem?

SasoS ::

Išče DHCP server. Naštimaj ročno IP pri mrežni.

Flamer ::

Ja no, samo zaenkat še nisem mreže postavil, sem sam mražno not dal.

Dead_Eye ::

iz mojih izkušenj je dovolj že če win inštalira driverje za mrežno:D
The one and only

Packač ::

Jst sem jo tud predkratkim prvič pa mi ni delalo problemov. - k so mi slo-techovci mal napisal kako in kaj. :D

A zdej ti vrjetn dela?

gamer ::

jest mam isti problem pa sm su ze na en lan parti pa je blo to na vseh racunalih tko da res nevem... sam jest mam ze instalirane drajverje pa mam doma ze vspostavleno mrezo...
vse je ze nastiman in ni nc vec za popravt da bi slo kej hitrej mogoce ce bi defragmentiru diska al pa kej da bi se mal hitrej zagnal, pa mal bi se mogu po registru zajebavat al pa kej ampak se mi ne da :D , raj pocakam dodatnih 20 sekund al pa mal mn... gres pa na skret predn se ti racunalnik przge, ti vsaj pol ne bo treba jt:D :D :D

Flamer ::

Okej, torej je vse kul, mal se zeza, sam bo že. Hvala. Samo, kako se pa zdej mrežo naštima? recimo da imam 4 compe., 4 mrežne, 4 kable, en 8portni HUB/switč (vse potrebno torej):) . Kako natančo nej jaz zdej nastavim mrežo. Nastavitve... da bom lah mirno špilau???

SasoS ::

Ti samo na vsakem računalniku nastavi IP iz ranga 192.168.0.x (x= 1-254) in to je to.

Flamer ::

Okej. A mpak a če sta samo dva compa, se da povezat sam ta dva z navadnim UTP cablom?(komp-kabel-comp)

SasoS ::

Rabiš crossover kabel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nest 2004 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38720755 (12279) Tody
»

LAN v Sloveniji ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
814836 (4031) PaJo
»

Mreža.. ampak kakšna?

Oddelek: Kaj kupiti
81482 (1342) OrlyTM
»

Postavitev mreže?!

Oddelek: Strojna oprema
222419 (2009) bastadu
»

Mrezna Kartica

Oddelek: Kaj kupiti
391444 (1053) simon

Več podobnih tem