» »

Nest 2004

Nest 2004

Tilen ::

jest bi šel pa C&C red alert špilat

Kaj pa Generals?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

WarMaker ::

Jaz sem že :P

Tody ::

jest sem se kot 11 prijavil :D

Jaka83 ::

Kako vidiš, kateri si se prijavil?

BaRtMaN ::

Ob prijavi si videl, koliko prijav je še bilo na voljo.

Meni je pisalo 200. ;>

Jaka83 ::

Aha, potem sem bil pa 7., ker mi je pisalo 194 left.

Skatey ::

hmm.. med večernim programov se bo verjetno ogledalo tudi kaj animejev.

če ima kdo kakšne želje naj jih napiše, da poiščemo :)
[prosim za filme, ali kratke OVA serije max. 4deli drgač bo folk skp padu k ni navajn ;)]
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog

BaRtMaN ::

Jst lahko prnese nekaj mang, za slideshow. :>

Lio ::

je dol okoli kaka kofetarna? al bo mogoce kak aparat dol za coffe?


Btw, ma kdo iz okolice Šk.Loke še kak zic frej?

Jaka83 ::

Jst imam na žalost že vse zasedeno.

Tic ::

Skatey: Kak DBZ movie bi bil mega!! Prosssiiiimm...
persona civitas ;>

Tody ::

/me tud dvigne roko za DBZ :)

frenk ::

mene pa nekaj zanima...nč ni govora o majcah...a bojo kr lanske?

nicjasno ::

Dragonballze bi gledali? Rajsi rolajmo kak Cowboy Bebop .

Kar se tice iger pa navijam jaz za total annihilation, ali pa starcraft.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Shark-357 ::

kar se špilov tiče :NFS Porsche unleashed
Americas Army
NFSU
UT-2004 :D
kako bom pa prišel pa še ne vem ker mam neregistriran avto:\ ;(

Jaka83 ::

Valda da z avtom. Jebesh registracijo. :D

Shark-357 ::

hehe ja sej če ne bo druge jebi ga>:D

Gandalfar ::

Letos bodo spet nove majce :)

frenk ::

a bojo različne...jest bi različne...da so vsaj barve različne:)

p.s.: lanskoletni stil je bil čist kul...samo raznobarvne majce bi mogl met:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

BaRtMaN ::

Letos je pa ne bom kupil, mam dve premajhne dost.

frenk ::

bartman: kolk velko si pa kupu?... jest mam še kr dve L velikosti pa sta čist ql:P

zupo ::

Mene pa zanima, kaj se je zgodil s tekmovanji v navijanju, k so bla leta 2002 še na sporedu?

Jebiveter ::

zupo: Po moje je navijanje postalo ze prevec mainstream in bi blo nekako nezanimivo (verjetno). No, jest mam kr dober spomin na Navijanje2002 :( - sm dubu SPECIAL nagrado za najbolj nestabilen racunalnik (pri navijanju)!:\
Podrobnosti ne bom razlagal, nej samo povem da je bogi Celeron skoraj umrl!:'( (Zanimivo, da je doma pred tem deloval dalj casa brez tezav na tisti frekvenci - 500@650MHz).

OT: UUUuuu! Ravnokar sem opazil, da sedaj deluje postavljanje smeskotov pravilno tudi v FireFoxu! 8-) Nevem sicer kdo je zasluzen za to, ali Firefox ali Primoz, ce je slednji - TNX! 8-)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Jaka83 ::

Sej letos je pa modanje postalo že preveč mainstream, pa je že tudi to bedno, čeprav je še dokaj zanimivo (navijanje res postane monotono, modanje pa ne).

DoloresJane ::

Gandalfar - se moram jaz tudi prijaviti, glede na to, da pridem prej (torek - saj nisi pozabil, ne?) ? Me boste tudi finančno obrali ali bom opravičena? :)

Tody ::

ČE boš privlekla računalnik je fino da se prijaviš.... da je pregled nad tem koliko prostora je še... če boš sama pa ni pene :D

PrimozR ::

Loh pa Initial D gledate >:D

Jaka83 ::

Sama itak da ne bo, sam poglej, kolk nas bo okol nje. :D >:D

Gandalfar ::

Nadezhda: tebi se ni treba


vsi, ki pridete v petek ali kasneje in ne boste del teama, ki bo postavljal event pa se seveda morate prijaviti. ne glede na to ali imate racunalnik ali ne

Boki_ ::

Po kolk bojo majce, da ne prnesem premal s sabo. Da bom mel še za druge pizdarije. A je 10k dovolj?
I'm back

DjTonic ::

Težko govoriti vsakemu posebaj koliko bo zapravil. To je pač odvisno od vsakega posameznika. Odvisno je tudi koliko boš imel "suho" grlo >:D. Pač presodi sam o vsoti.

DoloresJane ::

Ne bom imela računalnika. Grem po nestu takoj na počitnice in se mi ne da vlačit še notebooka dol. Palma pa nimam. ;)

Da bom sama? Ne, ne... Bo vsaj še Gandalfar tam. :P

Tom - če imaš kakšno debetno kartico, se bo zagotovo kje v okolici našel bankomat. Imej s sabo neko vsoto in še kartico. :)

Jebiveter ::

Mislim, da je najblizji cashmachine na letaliscu, 15min pes.

Kaj je zdej to?! Sele 71 se vas/nas je prijavlo! Dejmo se zmigat! :|
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

leinad ::

Kaj pa za Operation Flashpoint ni noben?
Ja pa za c&c sem jaz tudi samo za Red Alert 2.

sverde21 ::

a gre kdo iz okolice celja (beri Žalca) na Nest k če bom šou rabm prevoz BTW tak za inf. mere moje kište V:75 Š:30 D:80 cm za monitor ni blema k ga lahk v kišto NOT dam8-O mam LCD :D :))

flipflop ::

Jst še nisem prepričan če bom šel. Če pa grem te bi lahko zraven vzel. JimiBtn je večkrat že omenil da gre,tak da se lahko tudi z njim kaj zmeniš.

sverde21 ::

flipflop glej pod zasebno!!!!

Sycroft ::

ce se bom odlocu da bom prsu bom meu jest se plac u avtu:) se pa se nism cist odlocu, je blo pa lansko leto NORO >:D

sverde21 ::

ja ok sam mene bl skrbi d moja kista neb not v avto šla k ma mal large :)) k mam modano pa je po meri moje pisalne mize visoka in dolga :)

zupo ::

@Jebiveter: Samo useen se mi zdi da bi navijanje moglo bit bolj "prisotno". Ker na nestu 2002 sem jst prvic videl da navijanje ni noben bav-bav (sej se mogoce spomnes k je teskan mucu mojga athloncka, pa zravn tebe sm sedu). In se mi zdi da je dost takih zacetnikov, k jim je sam treba pokazat osnove, da vidjo zakaj se sploh gre.


IMHO

pa če lahko še neki dodam, k sm lih pod vplivom Drag race-a v SG. Če ni tekmovanja iz navijanja, je isto kot da bi na dirki ocenjeval samo kako avti zgledajo, ne pa tut kako se vozjo :))


lp
zupo

Jebiveter ::

zupo: A ti si bil tisti na moji levi strani? 8-)

Sicer pa, kot si reku, zacetnikom je treba pokazat. Temu je bilo lani namenjeno predavanje. Kako bo pa letos pa...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

jRk0 ::

jaz bi pa mel pomoc pr voltmodu :) maticne to:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Primoz ::

Letos predavanje tud je... če malo pogledate.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

TribesMan ::

Vsi ki bi radi imeli voltmode in boste prišli na NEST vam sporočam veselo novico...

Ker ne špilam nobene pametne igrce, bom v času NESTa delal brezplačne voltmode (plačal se bo sam porabljeni material). Edino prosil bi kandidate prej da mi na ZS pošljejo "prijavo" in not povejo kaj bi radi modali... pa zraven še potreben material ali link do modifikacije... da bom vedel koliko materiala moram nabaviti preden odletim v Sečovlje.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

frenk ::

še najbol je pa če vsak zase nabav:)

Jaka83 ::

Ko glih vsi vejo, kaj rabijo za Volt Mod. :D Pol bojo pa iskrce letele pa kadil se bo. >:D No ja, sej če niso preleni, bojo pa kaj na netu prebral in odjadral v štromarsko štacuno in nabavli potrebno.

WarMaker ::

Ola... glede na to, da so tudi lansko leto bla predavanja...upam, da ne bojo letos tako, kot lani, ki so bla ob 7.00 al 8.00 (se ne spomnem) uglvanem so bla zjutraj, ko si zaspan... kaj nebi raje dali predavanja al popoldne al pa zvečer... da ne bomo kot lansko leto spali pred predavateljem :D

Matek ::

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Napišite v zgoraj omenjeno temo kaj pametnega o tme, kaj pričakujete od igralnih strežnikov na nestu :>.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

a se bodo vodni bloki z vsem pripadajočim prodajali tam na nestu?

root987 ::

Gre kdo iz Koroške/Celja na NEST ter ima zic fraj (+ prostor za eno kišto z monitorjem)? mail, ZS ali forum - vse bo v redu.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST 2k7 ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20215113 (7818) TribesMan
»

Nova anketa: na NEST2k7 pridem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
526497 (4762) frenk
»

NEST 2006 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14612080 (6721) kuglvinkl
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NEST
21415732 (10915) Dimic
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820311 (13493) Nejc Pintar

Več podobnih tem