» »

Nest 2004

Nest 2004

nicjasno ::

HyperKiller: Je se en plac fraj (3-je bomo pol not). Povej za fiksno.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

zlobcek ::

ru7: haha zakon. Jap Edo ma rezervacijo:)

LP

HyperKiller ::

Nicjasno: jez sm zihr, na Trojanah vstopam, nosim povišan minitower, 17colsko prikazovalko in nahrbtnik.

mihakv@yahoo.com
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Zgodovina sprememb…

nicjasno ::

Vredi. V petek med 8:30 in 9:00 boma z maretom na trojanah. Daj mi se na email poslji svojo cifro mobitela, da se lahko se slisimo v primeru zamude. Moj mail je www.nicjasno.com .
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

overman ::

Mene pa zanima kako dolgo je prostor (za posameznika) rezerviran, ker prideva z jastrebom komaj ob petih popoldne. Seveda sva se oba ze prijavila;)

lep pozdrav,
aljaz

MesniBurek ::

Aja pa kako boste letos uredili z sedenjem . a bo spet po dva sedela skupaj?a nebi bilo bolje recimo po 4 ceprav glede prostora je res bolje po dva.

ali3n ::

in kam bi dal ti 4 na isti prostor?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jaka83 ::

Avto čist FULL, vstopne postaje Žeje, Ljubljana-Bežigrad, Ljubljana-Vič, SEČOVLJEEEEEEEEEEE!

Resno, afto mam že čist polhen, pa še cerjetno bom enemu iz konvoja dal kak monitor za peljat. Aja, pa še hladilnik bo mel s sabo (ja ja, za pijačo hladit). Sam nekak bo to tko za OŽJO uporabo verjetno (ane wiessy). HEHEHE >:D

bradek ::

Ce kdo rabi prevoz, v soboto zjutraj grem dol (iz ljubljane) in se zvecer vracam. V obe smeri sta se 2 mesta prosta. ZS.

lp

DjTonic ::

Jakoslav dobra zamisel, le kaj bo notri >:D

zlobcek ::

EUREKA delaaa!!

Hm dobr da sm ze mal strojnika. Jakoslav hladnjak gre z nami hehe, sm ga popravu... No ubistvu ni blo velike sile. Večji problem ga je blo najdt :D . Zdej mormo pa merkat na njega, ker ga hoce mami na morje vzet...

LP Zlobcek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

Jaka83 ::

Hehehe, važn da dela, ti sam pazi kako boš pelu, da bo cel ostal, dol ga pa pomoje ne bomo fental.

Primoz ::

Hladilnika na žalost ne boš imel kam priklopit.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zlobcek ::

Hm tale hladilnik porab mn stroma k monitor. Namrec 25W. Bom pa s sabo vzel podaljske in parkiru to na en kar se da mal obremenjen del.

Bo to ql?

BigWhale ::

Jaz ne bom imel racunalnika s sabo, bom pa prinesel mojo cirkularko, 12kW tri faze... se bo dal dobit a ne?

;>

overman ::

Mene pa zanima kako dolgo je prostor (za posameznika) rezerviran, ker prideva z jastrebom komaj ob petih popoldne. Seveda sva se oba ze prijavila;)


A bi mi lahko prosim kdo odgovoril:\

Lep pozdrav:)

pingec ::

ja tud mene zanima to ker ne vem kdaj bo koncal delat v petek pa ne vem tocno kdaj bom prsu pol
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

nicjasno ::

BigWhale: eh, to premalo obremenjuje omrezje, daj prinesi se polek kak mesalec za beton pa en star pralni stroj.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

_Mare_ ::

Ravno smo prišli z morja, pa še nimam prevoza.
Je še kdo iz LJ (jaz sem iz Dravelj) s prostorom še za enega (mini ohišje+17crt)?

zupo ::

Mogoče bom mel jst še en frej plac. Pokliči me na 041 730 735 tm okol 5ih, pa se bova zmenla...

Tody ::

če si prijavlen imaš prostor... kje se bo pa določilo glede na velikost monitorja in to boš zvedu ob prihodu IN NOBENIH IZJEM !!!

Shark-357 ::

verjetno bova mela jaz pa kolega še en plac frej..... iz lj greva po okol 11-12 ih 031/665-357

sej pomoje se bomo lohk 3je stlačil v renault 5

Zgodovina sprememb…

_Mare_ ::

shark357: vžgi mobitel ;)
Ko se boš pojavil spusti klic na 041-830-485.
Zdajle sem si zrihtal še LCDjčka tkoda s prostorom verjetno ni takega problema.

jRk0 ::

za v avto je tak naprimer: 3 potovalke + 3 midi tower + 2crt + 1 lcd + 3 folka smo prisli v nissan sunny - limuzinska razlicica. ce bi mel 3 crtje ni sanse. :) no, verjetno bi ze nekak ampak bi res bila guzva
You fuck up once, you loose two teeth.

Jaka83 ::

Pr men se bomo gužval štirje s tremi CRTji in enim LCDjem, pa štirimi ruzaki in spalkami v Kozolcu™ UPS, Renault Scenicu. :D

Shark-357 ::

ni panike jaz in _mare_ imava LCD moj kolega ma pa crt 17-ko in vsi mamo midi tower tko da jaz mislim da se bomo zgužval:D

Zgodovina sprememb…

Wad@ ::

jaz bom verjetno prišel tudi bol kasno...upam da bosta še dva placa skup fraj:)

Gandalfar ::

overman: ce si prijavljen za tri dni ti bomo mizo seveda čuvali nekaj časa. Dovolj, da prideš :)

frenk ::

če ma še kdo plac naj pokliče na 031 522 836

overman ::

Prijavljen sem za tri dni prisel pa bom ob ca. pol sestih komaj:'( No pa saj bo pol se dva dni zur>:D

Se vidimooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!

Vesoljc ::

bo kak et server dostopen tudi od zunaj?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Matek ::

Nein, prešibak inet link imamo (samo 8mbit adsl).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

s5cougar ::

Glupo pitanje, sam je kaj popusta, če si prijavljen za 2 dni>:D? Al v čem je finta teh različnih rezervacij?

Sahel ::

mnja... nest je mimo...:)
It's really quite a simple choice: Life, Death, or Las Vegas

flipflop ::

Čakamo slike!0:)

BigWhale ::

Najmlajsi na NESTu, v svojem elementu....

;>

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: BigWhale ()

Boki_ ::

Ravno v tem elementu je bu malek, ko sm hotu it spoznat GABY, sam pole sm se raj obrnu pa sel na malo bolj svez zrak. Pole sta pa ušla domov. Škoda, pa drugo leto se spoznamo.
I'm back

PaJo ::

Uf... pa sem zamudil najmljsega obiskovalca:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BigWhale ::

Precej verjetno bo na naslednjem NESTu se vedno najmlajsi ;>

nicjasno ::

Precej veretno se na naslednjih par nestih :)
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Jaka83 ::

S tem dojenčkom pretiravate. :P ... RADIACIJA all around. >:D

Mimo je, skurjeno plato imam, zdaj čakam, da dobijo Asus 64 platke in da eno na hitro kupim, pa vtaknem noter novo srčiko.

DjTonic ::

Jaka malo nerodna zadeva ja :|. Meni je stara tudi odpovedala. Torej se seliš na A64 >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

mare87 ::

Meni pa disk včasih ne prepozna včasih pa. Popizdiš. Hitachi k7250 160 gb. Bom probal še molex pa ide kabel menjat.

jRk0 ::

prevec wareza mas gor :) no Warez. ;)
You fuck up once, you loose two teeth.

mare87 ::

To bo to ja :P ;)

Tody ::

mare tudi jest mam z hitachijem probleme... sam sem že prej opazu da je ful občutljiv na treslaje tako da mu vožnja ni dobro dela sigurno:|

Jaka83 ::

hitachi=IBM "DeathStar", ni čudno. Jaz postanem pikčast, ko to slišim. Samo še WD, Maxtor ali kaj podobnega vtaknem v kišto.

Boki_ ::

Js pa maxtorja na več. NIKOLI. Ta k ga mam zdej me je tok razočaral... Ponovno bom šel na WD.
I'm back

DjTonic ::

Jaz pa sem s to Seagate Baracudo zadnje pol leta ful zadovoljen. Predvsem je ful tiha. Maxtor jo proglasi ko keks. Imel sem tudi enega WD pred pol leta na testu pa je bil dokaj glasen. Zdaj so pa Hitachi na dobrem glasu.

BaRtMaN ::

Jakoslav: Nepane. To je tko, kot da bi zdaj na podlagi ene bajke o gretju AMDjev fural do konca in bi kupoval Intel do konca svojih dni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST 2k7 ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20215129 (7834) TribesMan
»

Nova anketa: na NEST2k7 pridem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
526511 (4776) frenk
»

NEST 2006 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14612097 (6738) kuglvinkl
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NEST
21415756 (10939) Dimic
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820336 (13518) Nejc Pintar

Več podobnih tem