» »

Nest 2004

Nest 2004

Microsoft ::

mk-klavz, to pomen, da se bo spilal samo tist, kar je na listi?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

JimiBtn: se enkrat preberi kaj pise _pod_ listo.

Elemen_T: ne, ne smes prinest.

Elemen_T ::

Gand, a tudi zunaj ga ne smem spit? >:D

Microsoft ::

in še nekaj iger za katere bo povpraševanje.

1.In kako se potem gleda, ce je povprasevanje oz. ce ga ni? Kakaso merila?
2.A potem se jst ne morem tm z nekom zment, da bi to zaigrala, ce tega ne bo na seznamu?
3.A je dovoljeno postaviti game server na svoji masini?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

profii ::

1.nevem
2.lahko boš igral
3.ja

McHusch ::

Igral boš lahko kar ti srce poželi. Za igre na tistem seznamu bo Slo-Tech postavil namenske strežnike, ostalo je pač v lastni režiji. ;)

BaRtMaN ::

Hm, kaj pa če bo preveč prijav? Boste vzeli samo prvih 100 prijavljenih? :>

Microsoft ::

Super.:))

Se en vprasanje imam. Imate mogoce doloceno, kdaj je cas za 'izmenjavo podatkov'? Ker ce jih vlko dol vlece od tebe, potem ti igre stekajo, pa nimas nic od tega...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

si bos pac omejil upload. Sicer se pa ponavadi cez noc leecha

Microsoft ::

Nekje sm vidu, da naj bi blo govora o dc++, ki pa nima glih tega, da bi omejeval hitrost.

Pa da boste menda disejblal sheranje map (ceprav se tudi tukaj ne da kej omejit hitros prenosa).

Kaj pa http ali ftp pride v upostev?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

zakaj kompliciras?

in dc++ IMA omejitev uploada

Tic ::

Zadnjic sem bil na enem hrvaskem lanu, okrog 150 ljudi se mi zdi. Pa so na stenah igral tist drag race pri NFSju al neki takega. 2 volana, 2 projektorja pa to. Blo je dost kul. Pa se lahk mal zajebavas tam. Ce bi mel to na nestu, ne bi blo slabo. :)
persona civitas ;>

PrimozR ::

Frenk če bi jest loh pršu, bi prnesu volan pa obvezno LFS. sam k mam državca:'(

frenk ::

PIPI: ja dej ga prestav ane>:D

lansklet smo tkole nardil...vsak naj pove kaj bi špilal

jest:

GTR
Live For Speed
kakšna realnočasovna strategija
BF1942 in dodatki
katera od letalskih simulacij

skyline ::

pipi: ko jebe državca>:D . greva na NEST:D

BaRtMaN ::

Lansko leto sem špilal tole MP:
Wolfenstein: Enemy Territory
IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles
NFS 5 (ru7 pwnz) :D

Microsoft ::

Ma ce se bo komu dalo, bi jst sel:
- BF 1942 SW WWII
- CMR 2.0
- GP4

Drgac pa quake (in podobno) mi ni glih. Nekako mi niso kul ti futuristicni liki in orozja...
Kaksna dirkacina bi tud bla vredu, mogoce kaj arkadnega, kot je NFS, samo pr zadnji izdaji je mal smotano, ker je pol enih goljufij, kar naredi igro neumno. Bi blo dost bolj zanimiv, da bi uzgal kak starejsi NFS v stilu kiflc vs. divjaki.
Mogoce, ce se bi folku dalo, bi lahka sli tud kako strategijo tipa Age of Empires.

Drgac pa ce je kdo za BF 1942 SW WWII bi jo jst nazigavu 24h. Se posebi da best mapo; Hellendorn. :)))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Tody ::

jest bi šel pa C&C red alert špilat :8)

frenk ::

JimiBtn: no če ne bo druzga folka bova pa midva špilala :D...jest bom bol v zraku>:D

frenk ::

tody: jest tud...sej pomoje ga mam še nek doma in to celo original...samo to bi bol tko delal na winXP, edin če bi vključil win98mode

DjTonic ::

Ok Battlefield 1942 bi šel eno, zdaj že dolgo nisem špilal, kaj pa ne pomeni, da nisem dober :D

BigWhale ::

Jest bi su pa The Sims: Hot Date, pa Monopoly!

Microsoft ::

Ma jst pa BF 1942 spilam tedensko, ampak samo eno mapo (Hellendorn). Letala pa nimam prevec rad, sploh tist Natter al ka je ze, ko rakete mece, ker prakticno ni obrambe pred tistim.
Pol pa vcasih tak norim, ko me enih trikrat zaporeboma sesuje tocno takrat, ko se na neki tocki rodis. >:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

hruske ::

freecnc all the way! :P

Elemen_T ::

Jest bi pa laško...

A pol res ne?

Jaka83 ::

Moj izbor iger:
- UT/UT2003/UT2004
- NFS:U/NFS:PU
- Tetrinet
- Q3
- FarCry (čeprav preko neta še nism sploh igral - vsaj priznam)
- Če pa noben ne bo hotel igrat teh iger, bom pa pognal SNES ali N64 emulator in nažigal Mariota v 2D ali 3D (to mi je ful zakon za špilat, še posebi na đoypad)

Wolf ET pa sem špilal ene parkrat, pa me ni potegnila, takisto COD in America's Army (enostavno mi ne potegnejo te špili). Če bo sila, jih bom pa pač naložil in zaigral malo z ruljo (nOOb alert!). :D

Ma kakšno pivce ali boco vina pa bomo že lahko spili no, saj smo vendarle odgovorne osebe. :( Greš lepo ven in nazdraviš, potem pa se usedeš pred comp in zaigraš. Problem je, če nimaš mere, to se pa strinjam.

frenk ::

Jakoslav: sej če ne boš kazal znakov vinjenosti ti pomoje noben ne bo težil

pa še vsi k mislte kej spit...če boste tle na veliko težil za pijačo vas bojo verjetno taprve na piko vzel in sploh ne boste mel nobene šanse...pa še nekj...po pamet:D

PrimozR ::

Glede strategij greste loh Rise of Nations al pa tut AOE. Za oba špila mam pa dodatke.:D Sam kaj k je državc;( . Djte nasledn let ti drgač narest (drug datum) :) . Miha drgač sm razmišlu da bi tastaredva nažicu da gresta na morje pa me v sečovlah vn vržeta :D . Sam sj že veste da to ni mogoče;( . Upam da si bom polomu..... Kaj si loh polomm al pa zvijem da bom še zmer loh volan nabiju???:D

skyline ::

vrat...>:D >:D >:D
pa itak ti ni treba na drzavca, ker bos itak tazadn...:D
pa zakva bi tastare zicou??? sj mam jest Boitcha:D zihr bi naja pelou

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

Lio ::

P|P|, a mas vse tri dni drzavca?

PrimozR ::

NE, sam nedela. Miha, zih nam tazadn. Vsaj 2 bom prehitu :P

Jebiveter ::

Eee, o kaksnem "drzavcu" je tle govora? Kaj je TKO pomembno, da ne more folk prit na NEST!?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

skyline ::

drzavc->drzavno prvenstvo v kolesarjenju. P|P| trenira kolesarjenje in mu je to TKO pomembno:D

sketch ::

Na NESTu bo tudi delavnica o poslikavi ohišij. Če imate željo poslikati svojo kištico, malo razmislite in se odločite kakšen motivček bi radi imeli - pa boste to lahko tudi izvedli. Motivi naj ne bodo preveč komplicirani in naj vsebujejo čim manj barv. Nekaj materiala bo sicer na voljo (grayscale, rdeči in modri odtenki), ampak če bi pa radi večje površine (= nad 30/30 cm), pa prinesite svoj material. Nadaljnje informacije meni na ZS ali pa na mail boris at kiberpipa dot org - da ne smetimo teme, okay?
Zaželjeno bi bilo da se oglasijo tisti, ki jih to definitivno zanima - da vidim, kolikšen je interes.

lp
s.
Adapt and overcome.

Boki_ ::

Lah bi usekli en legendaren NFS: Porsche unleashed, tisti, ki nam ležijo dirkačine.
I'm back

BaRtMaN ::

Jaz sem za!

jRk0 ::

jaz sem za vse kar pac bo:)
joypad pa itak prnesem poleg. 2 analogni palcki sta za vsega vraga uporabni :)
You fuck up once, you loose two teeth.

PrimozR ::

Jeboveter na žalost je kr zlo važn. Pa še take sotekmovalce mam, da je se je en neki petelinu pa tak (sj štekate an) k sm šu raj na končnga k pa na eno napol x tekmo v avstrijo:\

Boki_ ::

Dej povejte, kjre dirkačine bomo vrgli, da si jih priskrbim, ker nimam prav nič, k ne igram igrc.
I'm back

Tody ::

Tom.... sej boš tm dobu....

Jaka83 ::

Ja itak, jst sm takoj za NFS Porsche! To je klasika! Drugače bom imel pa tudi jaz torbico s CDji priljubljenih iger sabo in to se potem itak hitro razpase po compih. :D

Boki_ ::

Js bom prnesu s sabo torto 25 al pa 50 praznih CD-jev in bom sam delal "varnostne kopije".:D
I'm back

Jaka83 ::

Jst pa torto praznih DVDjev in še torto praznih CDjev, da bomo delal "varnostne kopije" ISO imiđev na DVDje. Upam, da bo "rožica" dobro zalivana, da bo obrodila veliko. >:D

WarMaker ::

KJE JE ZA SE PRIjAVIT???

5er--> ::

jz tudi čakam

WarMaker ::

HOČEMO PRIJAVO :P

5er--> ::

LOL!

RokX ::

jst tudi......:D :D :D :D :D

WarMaker ::

Gremo se pritožit :)

Ziga Dolhar ::

Pridte na irc. Odštevamo. >:D
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST 2k7 ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20215127 (7832) TribesMan
»

Nova anketa: na NEST2k7 pridem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
526510 (4775) frenk
»

NEST 2006 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14612096 (6737) kuglvinkl
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NEST
21415753 (10936) Dimic
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820334 (13516) Nejc Pintar

Več podobnih tem