» »

Prenosniku Asus x54l se izklaplja wifi

Prenosniku Asus x54l se izklaplja wifi

xrotek ::

Ali ima gdo zamisel kaj bi lahko bilo narobe z wifi povezavo na prenosniku Asus x54l. Namreč jaz sem ga formatiral in naložil OS win7 64bit. Driverje sem potegnil iz strani http://www.odrivers.com/2012/02/asus-x5.... Vse dela lepo in prav, vendar wifi povezavo meče ven, potem spodaj kliknem popravi, windows to napako odpravi, vendar popribližno po 5min spet crkne...router in to dela normalno ker imam en računalnik poleg priklopljen na kabel.
Mogoče če bi lahko še to gdo vedel, nisem opisal v naslovu, nedelajo mi posnetki na youtube.com v brskalniku mozilla firefox ter na internet explorerju tudi ne.

Lp

shadeX ::

Prvo kot prvo.

Router si rekel da ti dela vredu. No tega neboš vedel dokler ne boš na njega priklopil še kakšne wifi naprave. Tukaj priklop preko kabla nima dosti veze. Lahko veliko dejavnikov vpliva na delovanje wifija.

Drugo, povej ali ti je wifi prej delal? Napisal si da si formatiral mašino. Kakšne windowse si imel prej ? ( koliko bit ) ? Ali je wifi pred formatom delal??

Prvo odgovori na ta vprašanja, potem pa gremo naprej.

Lep večer še naprej.

xrotek ::

ja wifi dela ker sem priklopljen na router z telefonom in tabličnim računalnikom, wifi je prej normalno delal, prej sem imel enake windowse 64bit, pred formatom je na tem računalniku lepo delal wifi tko da nevem kaj bi lahko bilo.

Se opravičujem z zamudnim odgovorom.
LP

shadeX ::

Hm, pa driverje si imel iste kot prej? ( si jih potegnil z iste strani.) Če si dobil zraven prenosnika kak cd z gonilniki, lahko poskusiš zbrisati gonilnike za wifi, in naložiti "nove" ( s cdja )

xrotek ::

prej so bili org windowsi na prenosniku in usi driverji že gor, sedaj pa so driverji iz te strani in nevem zakaj nedela :S

Yacked2 ::

Imaš v opravitelju naprav kakšne klicaje ob mrežnih karticah ? poizkusi posodobiti gonilnik oz. podgraditi
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WiFi problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538131 (1544) Han
»

TP-Link TL-WR1043ND (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
813170732 (35625) hojnikb
»

Težava s priklopom televizije v omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
114293 (3938) broken/link
»

Problem z wirelessom/brezžično anteno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588832 (7924) Jst
»

Problem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
131299 (1115) BorutK-73

Več podobnih tem