» »

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Temo vidijo: vsi
««
2 / 19
»»

XsenO ::

Sej ne skrbi tudi male verzija ni kakšen presežek
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

BigWhale ::

Machete je izjavil:

Trenutno počasi 'obračam' trojko.
Moram rečt, da mi je ženska šepard, ki jo imam izbrano, izjemno slabo govorjena. Praktično vsi stranski liki imajo veliko bolšo 'igro' govora. Šepardinja govori, tako brezdušno, vse v enaki intonaciji in ritmu, še kakšna Vida (al kakroli že je tist e-babura) na Dursu pomoje lepše žvrgoli.
Prav killer vzdušja je njen glas.


Nevem sicer kaj si pricakoval ampak se mi zdi, da mal pretiravas. :)

vostok_1 ::

Me like. Me buy. Me want more sexy scenes!

Skratka, ME serija je definitivno ena bolj memorable, ki sem jih kdaj igral. Totally support nadaljevanje. Sicer kot ste povedal...zgodbo nadaljevat ni lahko, ker po takem epskem boju, kaj pa ti še ostane. Ampak v drugi galaksiji bi se že znalo kaj sprovesti. Ampak ja...kako zaboga so prišli v drugo galaksijo, brez mass relayov. Weird.

yoco ::

A mislite da je možno, da je čas v igri ravno pred ME3? Meni še vedno ne da miru tista zadnja scena na koncu ME3 ko se lepo vidi N7 oklep in vidiš vdih! 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

vostok_1 ::

XsenO je izjavil:

Izi je izjavil:


Čudno da so izbrali ženskega Sheparda.


Eh če bi dali moškega bi jih verjetno SJW napadli


Haha. Jz sem mel cel babji team. Shepardko, EDI, Geth/Ashley/Grunt sta se nekako izmenjavala. Miranda je bila...ka pa vem. Nisem jo dost špilal. Samara je bila tud huda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Ko izide ta igra bo pa mogoče celo Mass Effect 3 prišel na Steam?

ahac ::

oo7 je izjavil:

Ko izide ta igra bo pa mogoče celo Mass Effect 3 prišel na Steam?
Malo verjetno. Mass Effect 3 uporablja Origin za multiplayer in ostale online zadeve.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BigWhale ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ko izide ta igra bo pa mogoče celo Mass Effect 3 prišel na Steam?
Malo verjetno. Mass Effect 3 uporablja Origin za multiplayer in ostale online zadeve.


EA je pokazal prst Steamu, zato tudi ME3 ni vec na Steamu. So dovolj veliki, da ne potrebujejo Steama za lastno distribucijo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

ahac ::

EA je takrat rekel, da bi bil z veseljem nazaj na Steamu, če bi Valve spremenil svoje pogoje. Valve ni komentiral.
Jaz mislm, da je Valve zahteval isto kot so zahteval od Ubisofta: da igra ne sme laufat direktno iz Origina/Uplaya, ampak mora še vedno laufat preko Steama, če je tam kupljena.
Valve je pač dovolj velik, da lahko postavlja take zahteve. Tudi Notch je takrat rekel, da Minecrafta ne bo na Steamu, dokler Valve ne spremeni svojih pogojev, ker on noče drugi firmi dat kontrole nad tem kaj lahko in kaj ne sme prodajat. No, Ubisoft je te Valvove zahteve očitno sprejel, EA pa ne (so res dovolj veliki, da jim ni treba).
Zato se Origin igre še vedno prodajajo pri vseh drugih trgovcih (celo na Uplayu), edino na Steamu ne.

Tudi Valve je firma katere cilj je zaslužit denar in menda nič ne popušča pri pogajanjih s publisherji, ker zaradi svoje velikosti lahko dobi veliko več kot ostali trgovci. Večina publisherjev pač mora bit na Steamu in Valve to dobro ve. Ne bi bili št. 1, če tega ne bi izkoriščal...
Ampak gamerji ne maramo EA (zaradi nekaterih stvari zasluženo, zaradi drugih ne) in ljubimo Valve, hkrati pa nimamo pojma o biznisu... zato se sklepa, da EA pač noče bit na Steamu, ker sovražijo gamerje. :P

Kakorkoli... ne pričakovat, da bo Mass Effect 3 (ali potem Andromeda) kaj kmalu na Steamu. Lažje bi npr. Portal 2 prišel na Origin (tam so se dejansko že prodajale Steamworks igre), če bi Valve to želel.

edit: To je moja teorija, maybe ni res... ampak se mi zdi dost bolj smiselno kot popularni anti EA circlejerk. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Machete ::

Origin je čist kul. Od kje vam mržnja? :)
Sej ni to Steam leta 2003.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

XsenO ::

Origin je čist kul. Od kje vam mržnja? :)


Mržnja je zaradi EA
1 + 1 = 1

Jst ::

Jaz pa, ko je izšel Half Life 2, uporabljam samo Steam. Včasih so res "barabe," ampak tam imam več kot desetletno knjižnico iger (od katerih jih 3/4 nisem preigral, ker sem jih kupil v akcijah in potem pozabil, ker dejansko nimam časa več kot par ur na teden).


---

Anyway to ni topic o Steamu.

Jaz nisem preigral Mass Effect triologije, bi pa z veseljem prebral zgodbo. A obstaja kje malo širše opisano? Ne samo "plot", kot je recimo na wikipediji, ne pa tudi walktrough, ampak nekaj vmes. Sem že iskal, vendar sem naletel samo na ti dve skrajnosti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

XsenO ::

Probaj po youtubu poiskat, če je kdo zeditiral igro kot film. Vem, da se za več iger, da tako dobiti če te zanima samo štorija.
1 + 1 = 1

BigWhale ::

ahac je izjavil:

To je moja teorija, maybe ni res... ampak se mi zdi dost bolj smiselno kot popularni anti EA circlejerk. :P


No, sej v takem stilu sem tud jest mislil. Pac EA ni sprejel pogojev Valve-a. :)

[D]emon ::

Femshep je voicala Jennifer Hale, ki je sicer dosti legenda v video game voicingu, ampak po mojem mnenju je Tali se vedno najbolje voican lik v celi fransizi. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

D3m0r4l1z3d ::

Ravnokar preigravam ME3 in Tali se je vrgla s pečine, verjetno zaradi najslabšega voicinga :-), le kaj so mislili
Dvojka mi je še najboljša, zna biti pa Andromeda zaradi napredka v ig. pogonih najboljša, če bosta zgodba in stil enako kvalitetna kot v OG seriji, kjer so grafika, zvok in efekti še vedno super, sam način bojevanja je izvrstno narejen, ni mu še v nobeni igri konkurenčen
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zmajc ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

...sam način bojevanja je izvrstno narejen, ni mu še v nobeni igri konkurenčen


Destiny ima boj svetlobna leta naprej.... žal samo na konzolah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

[D]emon ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ravnokar preigravam ME3 in Tali se je vrgla s pečine, verjetno zaradi najslabšega voicinga :-), le kaj so mislili


Prosim te lepo, Liz Sroka je cisto solidno voicala Tali. :P
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Izi ::

[D]emon je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ravnokar preigravam ME3 in Tali se je vrgla s pečine, verjetno zaradi najslabšega voicinga :-), le kaj so mislili

Prosim te lepo, Liz Sroka je cisto solidno voicala Tali. :P

Točno tako. Z Anymalom mora biti nekaj močno narobe. Ravno zaradi zelo seksi in zapeljivega glasu se je večina moških Shepardov romantično zapletla s Tali, kljub dejstvu, da sploh nismo vedeli kaj točno se skriva za tisto masko :))


A se še kdo spomni, da je bil prvi Mass Effect delan ekskluzivno za Xbox 360 in porti na ostale platforme sploh niso bili predvideni. Šele po uspehu na konzoli so se lotili še porta za PC, ki je izšel dobrega pol leta kasneje. Na Playstation pa je Mass Effect prišel celih 5 let kasneje, šele kot celotna trilogija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yoco ::

Zanimivo, meni pa Tali ravno zaradi glasu nikoli ni bla "privlačna" :))

Zmajc ::

Meni isto. :))

vostok_1 ::

Tali. Meh.

Men je EDI bila preferred od vseh. Tak hladnokrven, to the point glas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

D3m0r4l1z3d ::

Važno, da imajo Tali, Asari, Miranda ... vse skoraj popolno žensko postavo Zemljanke, le košarice so različne
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

vostok_1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Važno, da imajo Tali, Asari, Miranda ... vse skoraj popolno žensko postavo Zemljanke, le košarice so različne


Totally fine by me. It's fantasy.
Ne da so moški kaj bistveno različni.

Bring on the tits, head size biceps, perfect asses, sexy robots etc.

Saj imaš tisti lebdeč globul or something tam v Citadelu. If it floats your boat, i wont judge you. (pardon the pun)

;)

Magic1 ::

Izi je izjavil:

[D]emon je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ravnokar preigravam ME3 in Tali se je vrgla s pečine, verjetno zaradi najslabšega voicinga :-), le kaj so mislili

Prosim te lepo, Liz Sroka je cisto solidno voicala Tali. :P

Točno tako. Z Anymalom mora biti nekaj močno narobe. Ravno zaradi zelo seksi in zapeljivega glasu se je večina moških Shepardov romantično zapletla s Tali, kljub dejstvu, da sploh nismo vedeli kaj točno se skriva za tisto masko :))

Moških? Jaz sem imel ženski lik pa sem se vseeno zapletel s Tali(pa še s kero dugo)8-).
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Izi ::

An Update on Mass Effect: Andromeda
BioWare se je malo razpisal o igri, praktično nič kar ne bi že vedeli, so pa na koncu omenili uradni datum izida.
Igra izide na začetku leta 2017.
Na EA-jevi konferenci letos 12. junija (Electronic Arts je lastnik firme BioWare), pa bodo uradno predstavili in prikazali kaj so do sedaj spravili skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

MASS EFFECT™: ANDROMEDA Official EA Play 2016 Video

Tr0n ::

Awww yeah...

yoco ::

A je to vse? A bo kakšen gameplay?

D3m0r4l1z3d ::

Something worth buying, yeah
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zmajc ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Something worth buying, yeah


Dokler ne pridejo ven reviewi ni NIČ "worth buying".

vostok_1 ::

Še noben ME me ni razočaral. Vsak mi je dejansko bil boljši. Sicer pa no story, no money. Pa seveda tits and ass...you listening EA!?!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

Seveda berejo slotech ;((

D3m0r4l1z3d ::

pa saj to že vejo, v tem je poanta

verjetno bo dobra igra, tretji del ni bil toliko dober kot 2., ampak mogoče bo pa 4. toliko boljši
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Well tits and ass are obligatory, ampak pretty faces je pomembnejše.

 good taste, i must say

good taste, i must say

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

BorutK-73 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

pa saj to že vejo, v tem je poanta

verjetno bo dobra igra, tretji del ni bil toliko dober kot 2., ampak mogoče bo pa 4. toliko boljši

Meni je pa ravno 3ka boljša od 2ke, me sploh ni motil konec. Važno da so ukinali dolgočasno in jebeno skeniranje iz dvojke.

Izi ::

Dobili smo uradno potrditev, da bo Ryder glavni lik v igri Mass Effect: Andromeda.
Priimek Ryder bo edina nespremenljiva zadeva glavnega lika, vse ostalo kot je ime, oblika obraza in seveda tudi spol, bomo lahko spremenili po želji tako kot do sedaj pri Shepardu.
Se pravi, da bomo lahko igrali tako Jožeta Ryderja kot tudi Jožico Ryder :D

 Na sliki je default ženska verzija našega junaka oziroma junakinje Ryder. Videli smo jo tudi na koncu E3 prikolice

Na sliki je default ženska verzija našega junaka oziroma junakinje Ryder. Videli smo jo tudi na koncu E3 prikolice


E3 2016: Mass Effect Andromeda's lead character is called Ryder

Kot zanimivost lahko omenimo od kje BioWare pobira imena. Shepard je poimenovan po prvem Američanu v vesolju (1961), ki mu je bilo ime Alan Shepard, Ryder pa po prvi Američanki v vesolju (1983), ki ji je bilo ime Sally Ride.

E3 2016: How Mass Effect: Andromeda’s Ryder Is Different from Shepard

Enako kot pri Shepardovi zgodbi tudi z Ryderjem ne bomo začeli kot heroj, ampak bomo šli počasi po herojski poti od Rookija do Heroja. Shepard je proti koncu potem še napredoval od Heroja do Legende, kako bo z Ryderjem pa bomo še videli ali se nam bo uspelo kdaj povzpeti do Legendarnega statusa.

Ryder je bil na novi vesoljski ladji imenovani Tempest, skupaj s posadko o kateri še ne vemo nič, poslan v do sedaj neznano sosednjo galaksijo Andromedo, z namenom, da najde morebitni novi dom za človeštvo, ki mu je v Rimski cesti grozilo izumrtje.
 Tempest

Tempest

Tempest je v bistvu Normandy 3.0. Nekaj najmodernejšega in najboljšega, kar smo uspeli skupaj spraviti v Rimski cesti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

igor0203 ::

Can't wait, to bo zame igra leta! Z bugi ali brez! :D

BigWhale ::

Drzimo pesti, da so odpustili tistega, ki je scenariste nateral, da so nardili tak zakljucek v ME3, kot so ga in da v tej sagi ne bodo naredili podobno bebave napake. :)

vostok_1 ::

Sounds ok, from the little information available.
Upam na druge rase...mal so mi bile za lase privlečene nekatere. Krogani so mi bli tko mal...not as cool as they thought they are.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Berserker ::

Kolk gledam bo Andromeda mal drugačna od prejšnih delov, recimo v špilu bo vrjetno nek crafting, iskanje materialov, večja odprta področja, za kar so vrjetno dobili navdih od popularnih bulding iger tipa Ark, Space Engineers in Mass Effect 1, splho kr se vrača vozilo.

BorutK-73 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

pa saj to že vejo, v tem je poanta

verjetno bo dobra igra, tretji del ni bil toliko dober kot 2., ampak mogoče bo pa 4. toliko boljši

Meni je pa ravno 3ka boljša od 2ke, me sploh ni motil konec. Važno da so ukinali dolgočasno in jebeno skeniranje iz dvojke.



To skiniranje sploh ni blo tolk moteče, imel si ravno ene 10 sistemov, pa še našel si razne outposte in skrite lokacije.

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Kolk gledam bo Andromeda mal drugačna od prejšnih delov, recimo v špilu bo vrjetno nek crafting, iskanje materialov, večja odprta področja, za kar so vrjetno dobili navdih od popularnih bulding iger tipa Ark, Space Engineers in Mass Effect 1, splho kr se vrača vozilo.


To pomeni, da se jim ni vec dalo delat na zgodbi in bodo rajs v igro zbasal en kup grinda, s katerim bos potem zapravljal cas? Oh, ja ... Nekak tko, kot Fallout 4.

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

Kolk gledam bo Andromeda mal drugačna od prejšnih delov, recimo v špilu bo vrjetno nek crafting, iskanje materialov, večja odprta področja, za kar so vrjetno dobili navdih od popularnih bulding iger tipa Ark, Space Engineers in Mass Effect 1, splho kr se vrača vozilo.


To pomeni, da se jim ni vec dalo delat na zgodbi in bodo rajs v igro zbasal en kup grinda, s katerim bos potem zapravljal cas? Oh, ja ... Nekak tko, kot Fallout 4.


Možno je vse, navsezadnje je scenarij takšen da mi moral spodbujat raziskovanje in če bo crafting namenjen ugprejdu orožij in karakterja me ne moti tolk (kot v Witcher 3), če bo le dovolj questov.

Izi ::

BioWare je potrdil (kar smo že dolgo predvidevali), da naše odločitve iz prvih treh delov ne bodo imeli nobenega učinka na novo zgodbo v Andromedi.
Da ne bo kdo po nepotrebnem hranil shranjeno pozicijo iz 3. dela ;)

Why Mass Effect: Andromeda won't acknowledge your ME3 ending choice

Nova zgodba je narejena tako, da nima nobenega vpliva kateri konec smo izbrali v Mass Effect 3.
Ladjo Tempest pošljejo na dolgotrajno pot v galaksijo Andromeda že preden se konča zgodba iz ME3. Njeni potniki spijo v zamrzovalnih komorah in ne vedo kako so se zadeve razpletle v naši Rimski cesti. Ne vedo da so bili Reaperji poraženi in verjetno mislijo, da so edini preživeli iz naše galaksije.

Wikipedia:
Vemo, da je galaksija Andromeda od našega planeta Zemlje oddaljena 2,5 milijona svetlobnih let. Poleg tega je največja galaksija izmed vseh okoliških znanih galaksij. Premer Andromede je 220.000 svetlobnih let (Rimske ceste okoli 100.000 svetlobnih let). Se pravi Andromeda je dvakrat večja kot Rimska cesta in ima tudi dvakratno število zvezd.


V kolikšnem času je ladji Tempest uspelo prevoziti teh 2,5 milijona svetlobnih let zaenkrat ni znano. Vemo samo da vmes ni nobenih znanih bližnjic v obliki črvin ali Reaperskih relejev. Tempest sicer ima FTL (nadsvetlobna hitrost) motor, ki pa kot smo videli ne more delovati ves čas. Pravzaprav zelo zelo hitro pokuri vso zalogo energije in potem je treba "tankati".
Logično bi bilo pričakovati, da so do Andromede potovali okoli 3 milijone let.
Ali se Mass Effect Andromeda torej dogaja 3 milijone let po ME3 ? :P Nihče ne ve.
Me zanima kako bodo to pojasnili.

Kakorkoli že posadka Tempesta celo pot uspešno "prespi". Na koncu trailerja vidimo, da se Ryder ravno prebudi iz cryo-spanja, ko prispejo v Andromedo in sveža zgodba se začne.
Vsekakor so prav vsi do sedaj znani liki iz prvih treh delov že davno mrtvi. Tudi uradno je potrjeno, da ne bomo videli noben do sedaj znani lik.

Berserker ::

Sklepam da imajo nek super nadgrajen pogon , ki jih prej spravil tja, dvomim da bi ladja zdržala takšno dolgo dobo, upam si celo trdit da je tale glavna matična ladja en sam prenosni mass relay, Tempest pa je Normandy 3.0.

BigWhale ::

Vse skupaj deluje kot molzenje obstojece fransize.

"Dejmo narest neki, kar bo zgledal kot ME, stvar loosely povezat in jo postavit v drugo okolje."

D3m0r4l1z3d ::

Upajo, da bo to drugo okolje, ki je oddaljeno milijone svetlobnih let, prekrije to molzenje
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

vostok_1 ::

I don't mind. Zgodba se mi sliši super.Upam pa vsaj, da bo nek nostalgičen vložek na mlečno stezo in njenimi dogodki.

Bi pa bilo fanj če bo combat malce popestren. Snajperske sekcije, stealth stuff...

Thumbs up zaenkrat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Vse skupaj deluje kot molzenje obstojece fransize.

Huh? Če si nekaj večina želi ne more biti niti najmanjšega govora o kakršnemkoli molzenju.
Z Mass Effecti, Fallouti in Witcherji me lahko "molzejo" do konca življenja pa bom zelo zadovoljen :D

Molzejo z Call of Duty, FIFA in podobnimi naslovi, katerih naslednji del nihče ne pričakuje nestrpno, če sploh.

scipascapa ::

Točno tako:

COD, FIFA in ostala sranja so samo lanskoletne verzije copy+paste + 5% lifting for new 100% money.
««
2 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314884 (375) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521518 (9225) dolenc
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682120145 (34882) oo7
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513630 (12244) nooby
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237131 (23366) lopov

Več podobnih tem