» »

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Temo vidijo: vsi
««
19 / 19
»
»»

vostok_1 ::

That be true. Tud igre nekoč so prišle do določene stopnje pa se je nehalo patchat. Pol pa si imel razne unofficial patche.
Ali to velja isto za multimillion dollar igre...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

veqlargh ::

Saj tle ni point v tem, da bodo nehal patchat. Tle je fora, da bodo ukinl single player support! In nobenih DLC-jev itd... Do zdaj je mel vsaj del vsaj en DLC no.

Zmajc ::

Do zdaj nobena njihova igra ni pogorela kot tako hudo kot ta. Še Casey Hudson-a ki je Bioware zapustil pred 4. leti se je vrnil da jim pomaga rešit zadeve.

Berserker ::

ahac je izjavil:

To, da ne bo patchov ni pa nič nenavadnega. Veliko developerjev izda nekaj patchov, da popravijo glavne buge in to je to. Kasneje se patcha samo skupaj z DLCjem. Razlika je samo v tem, da drugi tega ne objavijo na blogu in ne postana novica dneva...


Seveda je nenavadno. AAA špil, pa je podpora mrtva že natanko 5 mesecev od izzida, tega ne vidiš niti pri COD seriji.

Pa sploh ne gre za slab špil, tudi finančno se mi zdi da so prodali nad miljon kopij po prvem mesecu.

smacker ::

Zanimivo. Za prvo triologijo so mnogi bentili nad DLCji, da je drago, da kupiš špil za 50eur in dobiš pol zgodbe,... Sedaj ni DLCjev pa spet ni ok. :|
Meni se je zdela zgodba dovolj obsežna, da je ni treba z nekimi DLCji krpat. Raje vidim, da se posvetijo nadaljevanju, da ne bomo spet 5 let čakali.

Magic1 ::

Tukaj je razlika v tipu DLC-ja. Ali so DLC-ji deli osnovne zgodbe, v bistvu da avtorji razrežejo osnovno zgodbo in jo prodajo po kosih, ali DLC-je naredijo ločeno. Pri Witcher 3 se lepo vidi, kako je DLC lahko super izveden. Folk celo pravi, da bi bil lahko Blood&wine DLC game of the year8-). En DLC za 20$ bolj priporočen od vseh AAA iger v letu... vse se da.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

ahac ::

AAA špil, pa je podpora mrtva že natanko 5 mesecev od izzida, tega ne vidiš niti pri COD seriji.

CoD je primarno multiplayer, tukaj govorimo o single player (MP je bolj stranskega pomena in ga bodo menda še vedno patchal ter dodajal iteme).
Npr. Nier Automata je samo single player in ni dobil niti enega patcha od izida, pa ima resne težave na PCju.

To, da DLCja ne bo je sicer škoda, ker mi je bila igra všeč in bi ga kupil. Plus, nekatere stvari so nastavil za DLC (
umor, ki ga raziskuješ, quarian ark, benefactor
) ali sequel.

Sicer mislim, da tukaj ne gre samo za to, da igra ni dosegla pričakovanj, ampak bolj za prioritete kam dat zaposljene.
Bioware Montreal je imel težave zaradi vodstva firme, niso dobro sodeloval z Bioware Edmonton, pred ME:A je bil to samo support studio, itd. V vsakem primeru bi ga moral reorganizirat.
Hkrati ima pa EA v Montrealu zdaj še EA Motive pod vodstvom Jade Raymond (ex-Ubisoft, Assassins Creed, itd), ki razvija neko Star Wars igro. Očitno tam ni takih težav, izgleda da dost zaposljujejo, EA pa veliko stavi na Star Wars. Če tam bolj nujno rabijo folk je smiselno, da so zato zaposljene iz Bioware raje prestavil tja. (Montreal ima tudi kar nekaj gaming studiev in verjetno ni več tolk enostavno dobit dobrih ljudi.)
Če EA ne bi imel tega (za njih trenutno bolj pomembnega) studia v istem mestu, Bioware Montreal mogoče ne bi končal tako kot je...

Ampak to pa pomeni, da zdaj ni več tega teama, ki bi delal DLC za ME:A, Bioware Edmonton pa nima časa, ker je pa busy z Anthem in Dragon Age 4.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

Dokler EA ne prevzame vodstvo z drugačno vizijo in pogledom na posel se pri njih ne bo kaj dosti spremenilo.

PARTyZAN ::

Zakaj pa bi se moralo kaj spremenit? AFAIK so eni izmed najbogatejših publisherjev na sceni, očitno že nekaj prav delajo.

Zmajc ::

Zaradi vsesplošne anti-consumer naravnanosti. Kupce imajo dobesedno za norca, pri praktično vseh igrah ki jih izdajo.

ahac ::

Se ne strinjam. Meni se EA ne zdi nič bolj anti-consumer kot drugi publisherji,... prej manj.

1) Ko EA napove igro, je jasno na katere platforme pride. Rockstar, Square Enix, itd. pa raje lažejo o PC verziji, da bi več prodal na konzolah.
2) Politiko o DLC imajo dost OK. Včasih so delal bedarije, ampak že nekaj časa ne več. Tudi ni pretiravanja s season pass, deluxe edition, itd. Tukaj so Ubisoft, WB, Square Enix, itd. dost slabši.
3) Javno so potrdil, da ne bo DLCja za ME:A. Drugi publisherji tega ne bi naredil, ampak bi raje ostal tiho.
4) Opisi in ocene njihovih iger so pravočasno zunaj. Nimajo nekih butastih embargov, da je review lahko objavljen šele po izidu, kot to dela npr. Bethesda.
5) Youtuberjem dovolijo normalno streamat igre tudi pred izidom, ne zahtevajo samo pozitivnih reakcij kot nekateri drugi publisherji. Niti ne zahtevajo % prihodka od Youtuberjev kot počne Nintendo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

def0r ::

scipascapa je izjavil:

http://www.simplygames.com/p/mass-effec...

dobrih 30EUR.

pc

https://www.amazon.com/Mass-Effect-Andr...

15$ slabih.


I will let the price drop below 10$ :D Prej se ne splaca kupit :)

Zmajc ::

nowp

schlomo ::

Scan Effecta se ne dotaknem, pa če mi plačajo.

Berserker ::

ahac je izjavil:

Se ne strinjam. Meni se EA ne zdi nič bolj anti-consumer kot drugi publisherji,... prej manj.

1) Ko EA napove igro, je jasno na katere platforme pride. Rockstar, Square Enix, itd. pa raje lažejo o PC verziji, da bi več prodal na konzolah.
2) Politiko o DLC imajo dost OK. Včasih so delal bedarije, ampak že nekaj časa ne več. Tudi ni pretiravanja s season pass, deluxe edition, itd. Tukaj so Ubisoft, WB, Square Enix, itd. dost slabši.
3) Javno so potrdil, da ne bo DLCja za ME:A. Drugi publisherji tega ne bi naredil, ampak bi raje ostal tiho.
4) Opisi in ocene njihovih iger so pravočasno zunaj. Nimajo nekih butastih embargov, da je review lahko objavljen šele po izidu, kot to dela npr. Bethesda.
5) Youtuberjem dovolijo normalno streamat igre tudi pred izidom, ne zahtevajo samo pozitivnih reakcij kot nekateri drugi publisherji. Niti ne zahtevajo % prihodka od Youtuberjev kot počne Nintendo.


Sej mal preveč opevamo že CD Projekt, sam imajo tipi trenutno najbolj custumer friendly politiko, okoli W3, ki me spominja na čase gaminga izpred 15let, ko je bil gaming še zmeraj v domeni ozke subgrupe, danes pa je žal že vsak uspešen izdelek žrtev mainstream politike in cuzanja- "kuj dokler je še vroče". Nekoč trdi fani so danes degradirani na navadni plebs, za lojalnost pa šteje zgolj to, kolk si se pripravljen izprsit z denarnico.

T-h-o-r ::

Končno še sam pognal zadevo :))Zanimivo je brat začetne komentarje o šlampasto narejeni igri, ampak zdaj po vseh updejtih mi je kar ok. Svet ME mi je nasploh všeč in tudi ta mi je, čeprav je pač zaenkrat zgodba kopi-pejst originalov (kett so kot neki kolektorji, ki ugrabljajo folk in jih transformirajo, pričakujem, da se bo izkazalo tudi, da ketti delajo za nekoga močnejšega >:D )In seveda SAM, prej si ime pa EVE. Kompanija oseb, s katerimi delaš, je zelo solidna, ampak Garaka ali Wrexa pač ni moč reproducirati :D

Bojevanje je super, daleč najslabša stvar pa je navigiranje po planetih, kjer ti da X na neko točko in prideš do tja, pa ugotoviš, da si pred neprehodno goro ipd. in da moraš obvoziti cel planet, da prideš na pravo stran. Pa jebeni sudoko. Aja, sem skoraj pozabil: teraformanje planetov velik plus in potem spreljati naselbine, ki rastejo, se srečujejo s problemi itd.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

T-h-o-r ::

ahac je izjavil:

Ko prideš na ladjo, tudi vedno odleti v vesolje. Hočeš prebrat email na planetu? Ne gre, moraš vzletet, prebrat email in takoj nazaj pristat! :))

In vmes stalno spremljati animacijo, ki je ne gre preskočiti :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
19 / 19
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314964 (455) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521630 (9337) dolenc
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682120531 (35268) oo7
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513688 (12302) nooby
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237242 (23477) lopov

Več podobnih tem