» »

Hegemonia: Legions of Iron

Hegemonia: Legions of Iron

[Digit] ::

Zanima me če je že kdo špilu in njegovo mnenje o tem špilu... drgač pa špil seka..:))
be :) be :) be:)

Senitel ::

Špilal nekaj časa, potem je pa nehala tolk sekat...

Slide ::

Je kr v redu. Samo meni ni tolk všeč ekonomija in nč ne štekam ker imam piratsk in ne najdem nobenih pametnih navodil al pa kakšen User Manual. Drugače je pa Homeworld naboljša vesolska 3D strategija in njena naslidnica Cataclysm. Nestrpno čakam prihod Homeworlda 2, ki so ga napovedali za to leto. Samo ne vem pa kdaj točno. Po mojem še ne bo ta let:D

[Digit] ::

kej ves kdaj pride HW2 wn??

Slide ::

en par strani drugač pa sam napiš Homeworld 2 v googla

klik

Sierra

Klik

[Digit] ::

pa se neki..... pr hegemoniji ce je ze kdo slucajn profi u tem spilu... znima me zakaj kljub velikemu denarju ne mors vec stvari buildat (ladje pa to). JE mozn da je limit? (npr. 5 squadov pol pa ne mors vec gradit dokler ti ih npr. ne ubijejo al pa kj tazga...)

dnake

Senitel ::

Število squadov je omejeno, lahko pa buildaš nove ladje v squade, ki niso polni (sam moraš squad zraven planeta pripeljat).

[Digit] ::

hmm.. kako ze das ladico u squad? (sm se mal bl frisn u tem spilu...) pa kak wem kok ladic gre loh v 1 squad (npr pr korvetah so na zacetku sam 4 ladice pa dobim squad <----loh tem dodam nove ladje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [Digit] ()

Senitel ::

4 ladijce so max pri korvetah, 2 pri cruiserjih, 7 pri fighterjih. Če pa pripelješ squad z tremi korvetami do planeta, pa se ti pojavi v production neki ala "complete squad with blabla corvets"...

rh^ ::

Heagemona naj bi bila nadaljevanje imperium galactica 2 in naj bi iz igal2 pobrali najboljše stvari, ker so igal3 dali drugim razvijalcem! Game je mega, samo se ga naveličaš. To omejitev za ladje bi morali nekako drugače naredit, MP je zelo dober samo kaj ki nemoreš shranit zmaga pa se zelo zavleče predvsem zato, ker imaš omejeno št. ladij! Upajmo da bo imperium galactica 3 boljša!

[Digit] ::

jap, te omejitve me zivcirajo.... heh mas pas squadov pa ne mors nc vec gradit (od casa do casa loh kj zgradis na planetu...)...

Slide ::

Sej pravim Homeworld je #1, si mel lih tko omejitev, samo si jih pa lahko pokradu ladij da je že cukal če si mel slabo mašino :D . V Cataclysmu so že omejil k so dal da rabeš določeno ptevilo unitov na šip, Uniti so pa omejeni dokler ne razširiš suport modulov. Upam da bo Homeworld 2 res nekaj posebnega

Predator ::

sladki spomini na hw1 in salvage corvetes :), sploh ena misija kjer te je čakala ena velika pojedina frigat zbranih v obliki krogle, sicer sem igral cel dan ampak večino sem pa ujel >:D ;
kar se pa cataclysma tiče me je pa stvar razočarala, ne vem v čem je smisel da imaš ogromno in sploh preveč resourcev na voljo, po drugi strani pa lahko zgradiš eno bedno majhno količino ladij...

omejitve enot pa sux big time ;(( ;(( ;(( ;((

Tr0n ::

Yup, jaz tudi cakam na HW2. R0x0rs!

rinkymehra ::

. Is it possible to have a limit? (for example, 5 squad poles do not have to build anymore until they are killed, for example, but


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako se počutite ob plačevanju davkov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21022832 (15457) BigWhale
»

Davki, davki davki. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12821273 (7768) nurmaln
»

Panama papers (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22940174 (29591) Martin Krpan
»

Delo na ladji

Oddelek: Loža
4614448 (11183) chort
»

Davek

Oddelek: Loža
213151 (2803) fahrenGONE

Več podobnih tem