» »

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Temo vidijo: vsi
««
9 / 19
»»

cebelar123 ::

Zadnje čase gre kr hitro tale Denuvo..

Zmajc ::

Če ne bodo uporabili nove verzije denuva se jim slabo piše, sa je bila zadnja igra z denuvo zaščito skerekana v roku enega tedna.

scipascapa ::

LIPS so jadne

vostok_1 ::

Mater, so ženski liki grdi v tej igri.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

 case in point

case in point



You can name your own stuff??
Đizs kristus, narcisizem teh milenijcev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

Tr0n ::



Streamerji tudi ze streamajo, ce koga zanima. :)

scipascapa ::

Obupno obupno, kaj je tim delal 5 let?

Zmajc ::

Kdo je sploh zgodbo pisal za Andromedo?

scipascapa ::

Ma ne vem, samo zjebal so tole totalno.....ni obetavno...da bi dajal 60€ za tole?

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Kdo je sploh zgodbo pisal za Andromedo?

Isti BioWare writer team, ki je spisal tudi zgodbo za prva dva dela Mass Effect.
Pri tretjem delu je zgodbo napisala druga skupina, kar se je kot vemo klavrno končalo, zato so za Andromedo spet skupaj zbobnali staro preizkušeno ekipo piscev.

[D]emon ::

Izi> zato so za Andromedo spet skupaj zbobnali staro preizkušeno ekipo piscev.

Kar se je ocitno slabo koncalo...glede na komentarje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Berserker ::

Večino folka jamra o amaterskih obraznih animacijah, če je zgodba še v kurcu, potem pa je celotni špil pogorel. Bioware je po tem takem izgubil celotno kredibilnost in zaupanje.

Kje ste že tisti ki bi radi brezglavo kupili špil brez vsakega mnenja?

smacker ::

Mene do zdaj še nobeno mnenje ni prepričalo, da špila ne kupim (story spoilerjem se izmikam) ;) But haters gonna hate.

BigWhale ::

Eno je spil kupit, brez da bi prej vsa bezno preveril kaj kupis, drugo je pa potem priznati, da si kupil sranje. To se je meni zgodilo z No Man's Sky. :> Na sreco sem dobil refund.

Truga ::

Mene bolj od glupih animacij in obrazov bolj zanima gameplay, pa se vsi derejo samo od pisanja (ki pri biowaru nikoli ni bilo glih neki jako top) in animacij. Cutscene/dialoge komot skipas, ce je spil dobr.

ahac ::

Mene do zdaj še nobeno mnenje ni prepričalo, da špila ne kupim
Jaz sem ga pa imel v planu kupit takoj ko bo čas, zdaj pa mislim, da bom počakal na kakšno razprodajo...
Sploh me moti, da je character creation menda zelo omejen (je bolj character selection kot character creation).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

YesMan ::

Prvi vtisi so zelo mešani:

http://www.express.co.uk/entertainment/...

Osebno mnenje pred izidom: Meni špil deluje totalno generičen, umeten, brez kakršne koli "osebnosti". Obični fujter za mase (klasično EA).

Berserker ::

Truga je izjavil:

Mene bolj od glupih animacij in obrazov bolj zanima gameplay, pa se vsi derejo samo od pisanja (ki pri biowaru nikoli ni bilo glih neki jako top) in animacij. Cutscene/dialoge komot skipas, ce je spil dobr.



Cutscene in dialogi so bistveni element ME iger, četudi je RPG plat igre že precej izničena.

Gameplay je kljub izboljšavam na koncu še vedno povsem povprečen v primerjavi s konkurenti.

V glavnem ME andromeda, ne bo zadovoljila ne RPG igralcev, kot tudi ne ARPG igralcev.

HighBane ::

Berserker je izjavil:

Truga je izjavil:

Mene bolj od glupih animacij in obrazov bolj zanima gameplay, pa se vsi derejo samo od pisanja (ki pri biowaru nikoli ni bilo glih neki jako top) in animacij. Cutscene/dialoge komot skipas, ce je spil dobr.


Cutscene in dialogi so bistveni element ME iger, četudi je RPG plat igre že precej izničena.
Gameplay je kljub izboljšavam na koncu še vedno povsem povprečen v primerjavi s konkurenti.
V glavnem ME andromeda, ne bo zadovoljila ne RPG igralcev, kot tudi ne ARPG igralcev.


Kakor za kakega. Meni je važen gameplay in temeljna štorija. V Mass effect to pomeni dober combat z različnimi pristopi: Biotics, gadgets, različna orožja, raznovrstnimi sovražniki. Kar vodi k večkratnim igranjem z različnimi poklici in usmerjenosti. In osrednja zgodba, kjer si v prihodnosti, z novimi tehnologijami, raznimi nezemljani, raziskovanje novih planetov...
Cutscene gledam, dialoge pa hitro preklikam, preberem samo za bistvo. V prejšnjih ME si itak klikal Renegade ali Paragon opcije.

Kateri so sploh konkurenti od Mass Effect?

Magic1 ::

Kaj je s temi minimalnimi zahtevami??? Minimum je komp za skoraj jurja... Sem šel pogledat za Titanfall 2 in piše isto pa sem ga brez problama igral na svojem dosti slabšem kompu?!? V čem je fora?
Magic

Truga ::

Kupi konzolo

ahac ::

Očitno s temi zahtevami raje pretiravajo kot, da bi dal prenizke...
Glede ME:A je veliko pritožb, ampak večinoma pa pravijo, da laufa zelo dobro.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Magic1 ::

Ali demoti še obstajajo, da lahko sprobaš če ti zadeva dela?
Magic

dolenc ::

Če ti je delal dragon age inq ti bo tud to, simpl :)

Ghost007 ::

vostok_1 je izjavil:

 case in point

case in point



You can name your own stuff??
Đizs kristus, narcisizem teh milenijcev.


 realistično

realistično

Modri dirkač ::

Everybody lies!

Ghost007 ::

Meni se zdi bullshit protozevanje nad animacijami. Edino oni dve ko hodi sta broken drugo je vse cool in ok. Nimam pojma kaj druga pričakujete. To je witch hunting.

scipascapa ::

Ko gledam youtube gameplay so res slabe animacije, kaj so delali toliko let?

Mar bi naredili ME Trilogy Remastered PS4/X1/PC za 59,99 pa bi se prodajalo ko keks.

ahac ::

Modri dirkač je izjavil:



Ok, to be honest... tale video od PewDiePie je zanič. Vse kar je naredil je to, da je pobral posnetke, ki so jih objavil drugi in se mal spakuje čez... hkrati pa ne pove čisto nič.
Youtube je poln videov na to temo, večina je bolj kvalitetnih, ampak ta ima 1.6 miljona ogledov? What went wrong with youtube?:))
Če ima tak crappy video lahko tolk ogledov, se bo tudi ME:A super prodajal!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Ghost007 ::

najvecja fora je da sam dela take in podobne face skoz celi video ko se ne pači. Torej wtf lol. Animacije so odlične minus tiste walking.

Kaj se pa tice ME1 do 3. Po mojem mnenju napredovala igra v vsakem delu malo. Cisto nic ne vidim bad v ME3 ko eni pluvate. Res se nisem koncal. Ampak jaz se nebom nikdar nad storijo pritozeval. Storija je to kaj so si zamisli in basta.

Pa da se eni pritozujete nad nekimi point of interest v witcheru in mass effektu? Pa kaj ste prizadeti al kaj? Kdo je reko da jih morate delati go main story in se ne joci.

Zdaj sem si v ME3 moral odstraniti controller mod da lahko z misko spilam na drugem PCju skoz streaming in na enrkat imam neki cuden black shadow kvadrat okrog sheparda. WTF is going on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

ahac ::

Če hočte poslušat nekoga, ki fajn skurca igro (pa brez spakovanja): :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ghost007 ::

ko je omeno spoilere sem izklopo.

Berserker ::

HighBane je izjavil:

Berserker je izjavil:

Truga je izjavil:

Mene bolj od glupih animacij in obrazov bolj zanima gameplay, pa se vsi derejo samo od pisanja (ki pri biowaru nikoli ni bilo glih neki jako top) in animacij. Cutscene/dialoge komot skipas, ce je spil dobr.


Cutscene in dialogi so bistveni element ME iger, četudi je RPG plat igre že precej izničena.
Gameplay je kljub izboljšavam na koncu še vedno povsem povprečen v primerjavi s konkurenti.
V glavnem ME andromeda, ne bo zadovoljila ne RPG igralcev, kot tudi ne ARPG igralcev.


Kakor za kakega. Meni je važen gameplay in temeljna štorija. V Mass effect to pomeni dober combat z različnimi pristopi: Biotics, gadgets, različna orožja, raznovrstnimi sovražniki. Kar vodi k večkratnim igranjem z različnimi poklici in usmerjenosti. In osrednja zgodba, kjer si v prihodnosti, z novimi tehnologijami, raznimi nezemljani, raziskovanje novih planetov...
Cutscene gledam, dialoge pa hitro preklikam, preberem samo za bistvo. V prejšnjih ME si itak klikal Renegade ali Paragon opcije.

Kateri so sploh konkurenti od Mass Effect?


Dobil pa ne boš dobro ne eno ne drugo, ampak oboje povsem povprečno.

Ni konkurenca, ampak standarte določa Witcher 3 in celo prejšna ME triologija.

Folk pravi da je celo Fallout 4 boljši v vsem od tega špila, pa je bil povsem povprečen špil.

Ghost007 je izjavil:

Meni se zdi bullshit protozevanje nad animacijami. Edino oni dve ko hodi sta broken drugo je vse cool in ok. Nimam pojma kaj druga pričakujete. To je witch hunting.


Ghost007 je izjavil:

najvecja fora je da sam dela take in podobne face skoz celi video ko se ne pači. Torej wtf lol. Animacije so odlične minus tiste walking.

Kaj se pa tice ME1 do 3. Po mojem mnenju napredovala igra v vsakem delu malo. Cisto nic ne vidim bad v ME3 ko eni pluvate. Res se nisem koncal. Ampak jaz se nebom nikdar nad storijo pritozeval. Storija je to kaj so si zamisli in basta.

Pa da se eni pritozujete nad nekimi point of interest v witcheru in mass effektu? Pa kaj ste prizadeti al kaj? Kdo je reko da jih morate delati go main story in se ne joci.

Zdaj sem si v ME3 moral odstraniti controller mod da lahko z misko spilam na drugem PCju skoz streaming in na enrkat imam neki cuden black shadow kvadrat okrog sheparda. WTF is going on.


Sam si napisal, da boš brezglavo naročil, zdaj pa ko je polno negativnih kritik, si takoj prešaltal v damage control, da upravičiš zapravljenih 60€.

Ne čudi se, če ti ostali ne bomo sledili v tem.

scipascapa ::

Tole je katastrofa od igre....edino kar jih še reši je BIOWARE in ME naziv....tole ni vredno 30€ ne pa 60€.

ahac ::

Jaz sem zdaj igral par multiplayer matchov. V osnovi je enako kot ME3 multiplayer, ki je bil super, ampak...
Ne vem zakaj, ampak kontrola z miško je obupna. Tolk nenatančnega streljanja z miško še nisem videl v nobeni igri. V bistvu je tako kot reče v tistem videu gor: zdi se kot bi igral s kontrolerjem.
Menda multiplayer laufa na peer-to-peer in mogoče nisem imel sreče, ampak v vsaki igri je bil lag.
UI je zanič. Sploh v raznih menijih, kjer je za vsako stvar treba čez 10 screenov in 10x confirmat, gumbi so na čudnih mestih in so vezani na čudne tipke.
Zdi se mi tudi, da fps včasih čisto preveč pade, ampak to mogoče lahko popravim s settingi.

Zaenkrat sem mnenja, da tole ni vredno niti tistih 4€, kar sem dal za Origin Access...;((:'(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Modri dirkač ::

Hehe, še dobro, da nisem dal preorder.
To bo zgleda res en epic fail.
Everybody lies!

scipascapa ::

ahac: tebi vsaj dela Origin meni ne.

Ghost007 ::

Lih koncal trilogijo. Epic konec. Odlična igra in boljsa od 1ke in 2jke, kot je tudi 2jka od enke. To se bom definitivno 1x sel skoz cez kako leto dve.

Zato ravno me mnenja od ostalih ne zanimajo ki so jamrali nad zgodbo.

Magic1 ::

Hehe, verjetno bo kar večina šla preigrat stare dele namesto novega.
Jez se še spomnim 3, imel verzijo z vsemi DLC-ji, ko sem jo prvič igral. Leviathan misija je bila epic.
Magic

BigWhale ::

Ghost007 je izjavil:

Epic konec.


Dues Ex Machina je teb epic konec? Wow. :)

Berserker ::

Izgleda da bo spodobne RPG možno pričakovat še zgolj od manjših studijev in CD projekta, ostalo je preveč vpeto s političnim in družbenim dogajanjem.

dolenc ::

Sej nad zgodbo 3jke ni noben prehudo jamral, bol je bil problem, da špil, ki so ga definirale tvoje določitve, nakoncu konča kot plavi ali rdeči(isti) konec. Kasneje so z updejti malo popravili, da je vseskupaj vsaj nekako izgledalo.

Se pa strinjam, men je bil tko epic, da mi je blo nakonc čist vseen tud če bi sam sliko krompirja pokazal, pa kreditse čes spustil :D

m0f0x ::

Epic facepalm za "preorder idio*e" :))

Some people never learn.

tikitoki ::

ahac je izjavil:

Če hočte poslušat nekoga, ki fajn skurca igro (pa brez spakovanja): :P


Bi rabili vec realnih recenzij, ker je kvaliteta iger v zadnejm casu tako drasticno padla, da ni nicesar vrednega igranja.

tikitoki ::

Se mi zdi, da je slo poneumljanje iger, cez vse meje, vse v imenu prilagajanja povprecnemu idiotu. UI pa je mocno nazadoval zaradi prilagajanja konzolam. Se za multimoljonske iger ne prilagodijo, vsaj malo, UI za PC. Mah, dokler ovce placujejo za to sranje, bo pac tako ostalo.

ahac ::

Jaz sem včeraj igral še single player in... mi je v bistu zelo všeč. :O:)):D
Character creation je sicer preveč omejen, ampak sem vseeno uspel naredit kar kul Ryderko in tudi OK brata Ryderja.

Combat v single player se mi zdi dost boljš kot v multiplayer, čeprav ne vem zakaj... še vedno ni čisto tako kot bi si želel, ampak se pa da normalno igrat.

Zaenkrat sem bil samo na prvem planetu, ki ima verjetno dost manjši zone od kasnejših. Všeč mi je, da je več poti do cilja in da najdeš kakšne zanimive jame in stare alien zgradbe. Vsaj v tem prvem zone je potem tudi malo drugačen pogovor s fotrom, če si tiste stvari raziskal.

To z animacijami obrazov, itd. je sicer vse res, ampak ni tolk moteče kot pravijo nekateri.
Saj npr. Fallout 4 je imel tudi kakšne res slabe animacije obrazov, UI je bil pa tudi slabši od tega v ME:A... pa to vseeno ni bil nek hud problem za večino igralcev.

V bistvu sem po par urah igranja single player spremenil mnenje o igri in jo bom verjetno kupil. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Jutri pridejo opisi ?

Jaz če jo bom kupil jo bom za PS4 in ko jo preigram ali mi ne bo všeč jo prodam naprej.

scipascapa ::

http://www.neogaf.com/forum/showthread....

m-power: kupi jo iz uk :) potem pa jaz od tebe za -30% :D

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

««
9 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314954 (445) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521610 (9317) dolenc
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682120455 (35192) oo7
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513674 (12288) nooby
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237227 (23462) lopov

Več podobnih tem