» »

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Temo vidijo: vsi
««
8 / 19
»»

m0f0x ::

Ne bi raje počakal na recenzije? Verjetno bo znano kaj se splača in kaj ne. Vsaj Angry Joe bo vedel povedat, z zamikom :)

smacker ::

Za par armorojev in XP boost za multiplayer se ne splača 50% doplačat :) Itak bo pa tud digital edition drugje ceneje. Počakaj na izid, itak ne bo ni nič ceneje če preorderaš.

Ghost007 ::

ponavadi je 2 do 3€ ceneje ce preorderas oz kupis pred izidom pri cdkey. Potem pa skoci na cca 43€

Zmajc ::

Do recenzij se ne splača kupovati NIČ.

Ghost007 ::

kakih recenzij?

Berserker ::

Ghost007 je izjavil:

kakih recenzij?


Opisov od legit opisovalcev, ki ne podlegajo hypu.

Ghost007 ::

Aja eh to se ne bojim. Mass effect je. To je ze sell za mene. In niti nocem reviwov videt. To je prvi game o kerem sploh ne berem nic v naprej. Sicer Me2 in ME3 bota oz sta tudi bling playthrough vec ali majn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Berserker ::

Ghost007 je izjavil:

Aja eh to se ne bojim. Mass effect je. To je ze sell za mene. In niti nocem reviwov videt. To je prvi game o kerem sploh ne berem nic v naprej. Sicer Me2 in ME3 bota oz sta tudi bling playthrough vec ali majn.


Pa bi se moral. Preveč dobrih špilov so zajebali, ker je dosti folka mislilo kot ti.

Danes ni niti najboljša franšiza več varna pred razočaranjem. Poglej si zgolj zadnje Bioware igre, ki so čisto povprečje.

BigWhale ::

Oh, sam 55GB bo tega ... :>

scipascapa ::

smacker ::

Eni pač ne jočemo za "izgubljenih" 40eur :D Itak lahko špil prodaš naprej, če ti ni všeč, pa si ob 10eur.
Če bo špil polom, bom razočaran tud če ga ne kupim - komaj čakam špil z dobro zgodbo. Hystory/mythical tema (witcher, skyrim, dragon age) ni preveč po mojem okusu, zato močno upam da ne zajebejo Andromede.

scipascapa ::

pojasni kako ne jočeš? 4-5x na letno se opečeš v takm znesku in imaš pol dopusta plačanega?

smacker ::

Preberi še enkrat:

smacker je izjavil:

Itak lahko špil prodaš naprej, če ti ni všeč, pa si ob 10eur.

Poleg tega če bi špil bil super epic in bi ga igral 500ur, bi tud pol dopusta spičil. Za hrano v gostilni tud plačaš, pa nisi vedno zadovoljen. Škoda cajta za jokanje, life goes on. Greš raje nekaj nardit, da nazaj zaslužiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

Berserker ::

Sej ne gre za to, kolk si ti na izgubi. Problem je v tem, komur daš ta denar.

Mi lahko svojo voljo pokažemo zgolj z denarnico in bolj kot bo folk kaznoval developerje z nenakupom manj dreka nam bodo ponujali.

m0f0x ::

Pa ti ne razumeš, če pa je to Mass Effect ;((

BigWhale ::

smacker je izjavil:

zato močno upam da ne zajebejo Andromede.


Sej vseen ce jo. Za 40 eur pa res naus mocno upal... :>

ahac ::

Jaz tudi upam, da ne zajebejo... ne zaradi 40 ali 60€, ampak zato, ker bi rad igral dober Mass Effect. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

A si ne morete ustvariti svojega mnenja, res rabite subjektivno številko za oceno in Youtube video nekega čudaka? ;((
Toliko materiala kot je na voljo z to igro nismo bili deležni še nikoli. Znana je večino zgodbe, bojevanje je bilo secirano in obdelano iz vseh mogočih zornih kotov, statistike, klasi in RPG elementi so znani že mesece, celotni začetek igre je na voljo za ogled, nekaj stranskih in lojalnih questov se da tudi pogledati, ...
Za povrh pa je na voljo tudi cel kup previewov, ki so osebno igrali igro 3 ure od začetka. Kaj hudiča bi še radi?
Če si kdo vse do sedaj ni mogel ustvariti svoje ocene, potem bo bolje, da ostane lepo pri Pac Manu in Tetrisu :P

Kvaliteta bo popolnoma ista kot pri dosedanjih treh Mass Effectih. Vse gre bolj ali manj po istem kopitu. Kdor je užival v dosedanji štoriji bo užival tudi naprej, komur pa dosedanja trilogija ni bila nič posebnega pa naj pozabi na Andromedo.

Ghost007 ::

Meni grejo samo toti mini gamesi na kurac. Ne vem kdo je imel to grandiozno idejo da je to fun! annoying ko shit. Upam da je ze v trojki gone.

Zmajc ::

Izi je izjavil:

A si ne morete ustvariti svojega mnenja, res rabite subjektivno številko za oceno in Youtube video nekega čudaka? ;((
Toliko materiala kot je na voljo z to igro nismo bili deležni še nikoli. Znana je večino zgodbe, bojevanje je bilo secirano in obdelano iz vseh mogočih zornih kotov, statistike, klasi in RPG elementi so znani že mesece, celotni začetek igre je na voljo za ogled, nekaj stranskih in lojalnih questov se da tudi pogledati, ...
Za povrh pa je na voljo tudi cel kup previewov, ki so osebno igrali igro 3 ure od začetka. Kaj hudiča bi še radi?
Če si kdo vse do sedaj ni mogel ustvariti svoje ocene, potem bo bolje, da ostane lepo pri Pac Manu in Tetrisu :P

Kvaliteta bo popolnoma ista kot pri dosedanjih treh Mass Effectih. Vse gre bolj ali manj po istem kopitu. Kdor je užival v dosedanji štoriji bo užival tudi naprej, komur pa dosedanja trilogija ni bila nič posebnega pa naj pozabi na Andromedo.



Po failu kot je konec trojke bom raje počakal, hvala. Tud to da morajo v vsaki njihovi igri bit homoseksualci mi gre že pošteno na jetra.

Izi ::

Ghost007 je izjavil:

Meni grejo samo toti mini gamesi na kurac. Ne vem kdo je imel to grandiozno idejo da je to fun! annoying ko shit. Upam da je ze v trojki gone.

V trojki jih ni. Hacking in Bypassing mini-game so popolnoma odstranili, skeniranje planetov pa so močno poenostavili.
Sem pa slišal, da se v Andromedi vračajo :P

ahac ::

Toliko materiala kot je na voljo z to igro nismo bili deležni še nikoli. Znana je večino zgodbe, bojevanje je bilo secirano in obdelano iz vseh mogočih zornih kotov, statistike, klasi in RPG elementi so znani že mesece, celotni začetek igre je na voljo za ogled, nekaj stranskih in lojalnih questov se da tudi pogledati, ...
Kako se igra s keyboard+mouse še niso pokazal... vsak gameplay video je s kontrolerjem.

Niti ne vemo kdo je romance opcija za koga... (najbolj važno!) :))


Za povrh pa je na voljo tudi cel kup previewov, ki so osebno igrali igro 3 ure od začetka.
Previews pod kontrolo developerjev in na temu namenjenih mašinah... (pa še vseeno so nekateri rekl, da ne laufa tekoče).


Kvaliteta bo popolnoma ista kot pri dosedanjih treh Mass Effectih.
Drug team, drug engine. Po Arkham Knight in Dishonored 2, ne zaupam več nikomur...


Sorry, jaz bom počakal na reviewe.

-----------------

Official Launch Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Ghost007 ::

Upam da bo vsaj native controller support. Se jebem z temi modi jau. Sicer lepo delujejo ampak vseeno nepotrebno.

ahac ::

To so potrdil, da bo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Izi je izjavil:

A si ne morete ustvariti svojega mnenja, res rabite subjektivno številko za oceno in Youtube video nekega čudaka? ;((
Toliko materiala kot je na voljo z to igro nismo bili deležni še nikoli. Znana je večino zgodbe, bojevanje je bilo secirano in obdelano iz vseh mogočih zornih kotov, statistike, klasi in RPG elementi so znani že mesece, celotni začetek igre je na voljo za ogled, nekaj stranskih in lojalnih questov se da tudi pogledati, ...
Za povrh pa je na voljo tudi cel kup previewov, ki so osebno igrali igro 3 ure od začetka. Kaj hudiča bi še radi?
Če si kdo vse do sedaj ni mogel ustvariti svoje ocene, potem bo bolje, da ostane lepo pri Pac Manu in Tetrisu :P

Kvaliteta bo popolnoma ista kot pri dosedanjih treh Mass Effectih. Vse gre bolj ali manj po istem kopitu. Kdor je užival v dosedanji štoriji bo užival tudi naprej, komur pa dosedanja trilogija ni bila nič posebnega pa naj pozabi na Andromedo.


Težko si ustvarim svoje mnenje, če nam pokažejo zgolj tisto kar devi želijo, da vidimo.

Ghost007 ::

Pol teama mi je pocrkalo v suicide misiji ME2 :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

BigWhale ::

Mogoce ji z razlogom recejo suicide misija :>

Ghost007 ::

Ne ker ce bi prej vedel da smrti niso skriptane bi se po skillu karakterjev odločo in bi vsi preziveli. Ker sem pa mislil da so skriptane kot v ME1 pa po Paragonsko. Niti nebi šel gledat če nebi Profesor brez cut scene umr. Mi je bilo malo fishy. Na srečo ni Shepard umr. Baje tudi lahko.
Samo te bi moral ME3 preskočit :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

smacker ::

Če Shepard umre v ME2, pol v ME3 ne moreš sejva uvozit, ampak morš default zgodbo igrat ;) Maš pa tu "calculator", če se odločiš ponavljat (da ne zgubiš preveč cajta s poskušanjem): https://onedrive.live.com/?id=3B2796E25...

Berserker ::

Ghost007 je izjavil:

Pol teama mi je pocrkalo v suicide misiji ME2 :'(


Vse loyality misije morajo bit uspešne, probaj čim prej ladjo nadgradit, pri suicide misiji izbereš ključne karakterje za določeno nalogo in ti vsi preživijo. Aja pa probaj čim prej vse napravit pred misijo, ko ti ugrabijo posadko, da ti preživi še vsaj večji del posadke.

Se splača če imaš potem namen igrat ME3 Citadel dodatek, dobiš kr lepe momente, če ti vsi preživijo.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

One button does everything is *gone*.
:D
https://www.reddit.com/r/masseffect/com...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PARTyZAN ::

O, končno so poštekal, da ne špilamo na tipkovnici s petimi gumbi :). Super novica, vseeno bom pa počakal do izida. Vse kar so pokazal je igrano na gamepadu, tako da me skrbi kakšne so kontrole z miško in tipkovnico.

ahac ::

Ja, tisti redditor je napisal tudi, da je imel težave zaradi mouse acceleration in autoaim, ampak zraven je bil vklopljen tudi kontroler, v settinge pa ni mogel.
Sicer pa čez 3 dni pride trial na Origin Access in bomo vedl kako se igra s KB+M.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Opisi bodo pred izidom igre?

Zmajc ::

Ne vem multiplayer je stvar ki mi v ME igre ne paše 1%, ne vem zakaj posiljujejo s tem.

scipascapa ::

Meni origin ne dela.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Opisi bodo pred izidom igre?
Lepo je videti, da vsi preberejo moje pisarije ;)

Izi je izjavil:

- Embargo na opise velja do 20. marca 2017 ob 15:00 po našem času.

Izi ::

Cene pri Key dealerjih pa kar rastejo. En mesec nazaj je bilo 37€, dva tedna nazaj 39€, sedaj je že 41€. Naslednji teden ob izidu bo pa verjetno 43€.

Berserker ::

Kupil bom kar rabljeno malce kasneje, pa še to za konzolo, ker ni omembe vrednega day one kontenta.

scipascapa ::

točno tako, ps4 ob akciji in lepo prodaš naprej. za pc naj si vtaknejo.

m0f0x ::

Pa kaj se je tebi PC tak zasral? :D

ahac ::

MASS EFFECT: ANDROMEDA | Multiplayer | Official Gameplay Series - Part 4
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

scipascapa ::

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mato989 ::

ahac je izjavil:

RPS je bil zelo kritičen:
The first few hours of Mass Effect: Andromeda are... well they aren't good


Passam nakup zaenkrat kot kaže... tole zgleda kot katastrofa. Pustli bi pri trilogiji... se nihče ne uči nič od Gothica?

ahac ::

Kotaku je sicer čisto drugega mnenja:
Five Hours In, Mass Effect: Andromeda Is Overwhelming
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Zato pa brezveze kupovat karkoli, dokler igra ni zunaj.

Kolikorat se je že zgodilo da so igre prvih par ur fenomenalne, potem pa se začne vse ponavljat in na koncu dodan na hitro spacan konec.

Berserker ::

Ja kolikor berem je preveč nekih points of interest, kot pri Witcher3, ki naj bi poizkušale zapolnit prazne mape in dat smisel vožnji z roverjem.

Naš karakter je baje default paragon ne glede na odgovor.

Izgleda da je iz Bioware res odšel ves stari kader in da gre za čisto povprečno ekipo, ki ne ve kaj dela.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Je pa tu še opcija travnik in potem kupiš, če res hočeš podpreti razvijalce. Vsaj za Pc master race to velja :))

miraldi ::

cebelar123 je izjavil:

Je pa tu še opcija travnik in potem kupiš, če res hočeš podpreti razvijalce. Vsaj za Pc master race to velja :))


Denuvo..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
««
8 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314965 (456) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521640 (9347) dolenc
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682120547 (35284) oo7
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513689 (12303) nooby
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237243 (23478) lopov

Več podobnih tem