» »

Slovenija - Švica 1:5

Slovenija - Švica 1:5

DavidJ ::

Ehm... očitno je Prašnikar naredil svoje.

:|
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

rhabdo ::

Mislim ej... Škoda besed jaz pravim!:D
Sramota!!

blabla ::

Čakam na novo izjavo v stilu: "Če bi še enkrat odigrali tekmo, ne bi nič spremenil v taktiki"

lol

TylerDurden ::

Zagotovo ni obrambi naročil naj ne krijejo osamljenih napadalcev pred golom, ka li? Za prehod generacij in slabe forme nogometašev pač ne more biti kriv Prašnikar.
Let\'s make some soap ...

BlackHole ::

Jaz se tudi sprašujem, kdo je kriv za toliko golov. Čakam na kake strokovne analize. Meni se ne da. ;)

siegmund ::

no comment 8-O

Thomas ::

Kaj bo reku ROK?

>:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Sej je itak brez veze debatirat na takem nizkem nivoju. Vi gledate itak sam zadnjih pet tekem. Beda..počakajte še malo..rezultati bodo pršli..iz ekipe je šlo precej starejših nogometašev, ki so formiral glavni del ekipe. Kaj se zgodi, če avtomobilu vzameš eno kolo dol. Daleč se ne boš pelal.



Blinky : nič ne rečem. Katanc je nekaj naredu. Ampak w00t. Tist kar sm povedal je pač res. In piše (kukr se spomnem) clo na strani od NZS..

Alexius Heristalski : ojej. Ti rožica ovenela. Poglej koliko časa je bil Katanec trener, koliko pa je sedaj Prašnikar. Pa ga že kar primerjaš z njim. Da o tem, da je mel Katanec v ekipi veliko 'kolegov' in je točno vedel kak igrajo. Prašnikarja še to čaka, da zrihta ekipo. In BTW, na EU 04 bomo ziher pršli.

DavidJ ::

Ne, Rok, sploh me ne moti rezultat.

Moti me, kako si igrali -- kako je novi Pavlin mirno stal, ko so Švicarji dosegli gol iz kota. Pa kaj sta delala Knavs v obrambi in Zlatko v napadu. S tem, da je bila tale postava še najbolj podobna tistim, ki jih je mel Katanec, sej Prašnikar zna samo igralce menjat.

KRIZA!

Zadnje žtiri tekme so bile sramotne.

Prašnikar nej gre v nek tretjeligaški klub. Katanca dat za selektorja še prej pa naj v šolo lepega obnašanja in bomo mogoče res šli špilat na Portugalsko in ne gledat.

|O
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

R0K ::

Res je. Vidi se, da so igralci totalno nemotivirani. Samo jest vrjamem, da jih bo znal Prašnikar uredit in pripravit za tekme nastop na Portugalskem. Vrjetno je to zaradi tega, ker več dela na mladih nogometaših, ki so šele prišli in se morjo vklopit v ekipo (ker drugih ubistvu ni) ampak nimajo izkušenj. Pol se pa težko kosajo z akcijami 'starih maćkov'...

Res pa je, da Prašnikar nima toliko izkušenj z reprezentancami. Zato me zanima kaj se bo zgodlo. Vemo pa, da zna klub iz nič spravit v ligo prvakov..

Zeberdee ::

najbl smesn je blo, ko so viole upile srečko katanec :D

DavidJ ::

Pri reprezentanci samo odpreš karte. Še mešat ne moreš veliko -- on pa samo meša.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

R0K ::

davids : sam veš, da ma Prašnikar zdejle v rokah zelo slabe karte. Od SPja gre vse dol. V klubih še manj igrajo kot pred njim. Ene trije so šli kr nazaj v slovenijo igrat (še nemška tretja liga bi bla boljša odločitev). Nevem. Al so slo. nogometaš res tko nezanimivi za svet al mamo res tok zanič meneđerje.

Edina k sta se dobr prodala sta Zaho in Pavlin. Pa še to je šlo samo Zahotu gor.

_sas_ ::

"Nevem. Al so slo. nogometaš res tko nezanimivi za svet al mamo res tok zanič meneđerje."

slaba roba je vedno nezanimiva pa cetudi je prodajalec dober.

ABX ::

Problem je samo v tem da nas je Katanec razvadil.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

iration ::

ma ja, ta katanec nas je res razvadil. prašnik bi moral biti že ves cajt, pa bi bili navdušeni, ker bi zgubili s 5:1 in ne 5:0. dajte mu še še mal cajta, npr. da reprezentanca "odigra" naslednje kvalifikacije za sp, mogoče naslednji porazi ne bojo tako visoki...

:\
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

nuclear ::

ka mu bomo devali, cajt???? poglej vsi so proti njemu, ves narod, ves tisk, sam on tega ne vidi pa noče odstopit, pa naj še kdo reče da ni res???;((
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Matek ::

jao jordan, ves narpd in ves tisk nikakor nista proti njemu pa itak je sele pol leta selektor
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

Itak ti je že MMM povedal. Pa tudi moreš upoštevat, da je bla umes zima in dolgo nič priprav, treningov in še...itak pa tudi sam veš kako je trenutno stanje naših igralcev v njihovih klubih...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559804 (7467) gkovac

Nogomet->PRAŠNIKAR ADIJO!!!

Oddelek: Loža
101556 (1399) Gandalfar
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575504 (4383) borinho
»

Slovenija:Italija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
744781 (3761) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299982 (7740) DavidJ

Več podobnih tem