» »

Nogomet->PRAŠNIKAR ADIJO!!!

Nogomet->PRAŠNIKAR ADIJO!!!

nuclear ::

Domovina moja mila,
ti si v športu velesila,
Slovenija, Slovenija...
Danes smo v nogometu,
med najboljšimi na svetu,
Slovenija, Slovenija...:\

Vse se ponavlja...
Včerajšnji poraz s 1:5 me je pošteno razkuril!

Pred 10 leti se je na selektorski stolček prvič usedel gospod Bojan Prašnikar. Slika takratnega dogajanja v naši reprezentanci, ni vlivala nobenega upanja... Selektor zanič, igra zanič, Slovenija zanič...

Pa smo šli dalje, pred 5 leti jezačel voditi reprezentanco Srečko Katanec, srečni Srečko, ki je bistveno popravil uspeh naše reprezentance... Odšli smo na prvi EURO, zatem senzacionalno prišli na SP, no zgodba se je tukaj tudi končala. Adijo Srečko, adijo sreča, adijo naslednji EURO 2004...

V redu smo mislili, saj je Zahovič, nedolžno žalil Srečka Katanca, ampak tu se je videlo, da na koncu le ni on izpadel najbolje(Zlatko), ker njegova igra v reprezentanci pošteno šepa... Pa so vzeli še enkrat gospoda Bojana, češ bomo mi to popravili Srečko, pojdi ti rajši gobe nabirat na svojo Šmarno Goro... Kaj je zdej naredil Prašnikar?!?!?!?!!!! Nič, 5 zaporednih porazov 5!!! Srečko Katanec si ni privoščil nikoli tega... Igra naše reprezentance ne bo pod vodstvom Prašnikarja nikoli vzcvetela. Eni boste rekli, kaj pa tiste tekme z začetka novega trenerja... Italija-Slovenija 0:1 - Italijani so igrali brez množice odličnih igralcev, bili so le trije zvezdniki... Slovenija-Malta - če si nebi Maltažani zadeli prvega gola, se igra nikakor nebi odprla, pa zmagali smo jih le z 3:0(!!!!!), če igraš proti 2x slabšemu nasprotnika bi morala zmaga biti višja, mogoče pretiravam ampak to govorim za tiste, ki bi mogoče zagovarjali to tekmo... Da o tisti tekmi s Francijo ne govorim, ko so se francozi igrali z nami!!!

Ma bomo videli v kvalifikacijah, kak bo, ko je ta vele selektor vpoklical v reprezentanco same otroke(novince)...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

McHusch ::

nuclear ::

ka maš kj proti ko sm tak lep, zgodovinski spis napisu? v bistvu pa je tud mal poučn, un post od davids-a pa ni...>:D

aja pa tu je še moje mnenje o Prašnikarju, tak da ni nič isto(oz. po tvoje podvojeno)... da mi ne težiš več;((
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

_marko ::



OK

Maribor je pripelu do Lige prvakov, tu mu pa itak nikakor ne gre.

Do junija bo zdržal.

Potem bojo pa še Verdenika kje najdel!

nuclear ::

Zakaj ne vzamejo za selektorja Pušnika, trenerja CMC Publikuma? K je en pameten, da bi lahk nadaljeval pot Katanca... Oni zej mislijo, da če bojo vzel enega pošteno uspešnega trenerja, ki zelo dobro trenira klube, da bo reprezentanco tudi...;( To je pogubilo našo reprezentanco, prav ti ukazi Prašnikarja, ko je dal pripeljat neizkušene talente.:\
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Alexius Heristalski ::

Ja, res je, Malta ima veliko slabšo ekipo, naši so bili takrat na FIFA lestvici na 26.mestu, Malta pa na 125.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

R0K ::

Daj ne bluzi no.

Kot prvo, za spore je v veliki večini kriv Katanec. Če je res taka pička, da se joče na konferenci, pa tut k*rac. Sploh pa se je zdej vidlo kdo je kriv. Katancu so itak dal dvojko pr olimpijakosu in pa-pa.

Kot drugo. Prašnikar ni slab trener. Treba je vedet, da je morala po tem sporu zelo padla v ekipi. Igralci v svojih klubih še manj igrajo kot prej. Itak kr neki v slo. hodjo špilat, k je vse tk da kr neki no. Dost jih je tudi šlo. Prašnikar pa je poklical dost mladih. S temi je pač treba naki časa delat, da se ujamejo...rezultati ne pridejo kr takoj..drugače pa si poglej katancevo razmerje tekme/zmage..sploh ni užitno, kaj da bi blo ok..

Zheegec ::

Po mojih pojmih je Prašnikar preveč defenziven in med igro igralcev nič ne spodubja-recimo Katanec se je drl za vsako majhno napako, Prašnikar je pa samo kilometrino nabiral - korak levo, korak desno...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Blinky ::

drugače pa si poglej katancevo razmerje tekme/zmage..sploh ni užitno, kaj da bi blo ok..

Ja, se strinjam, da je na rezultate treba čakat in da ne pridejo takoj. Ampak, kar se tiče tega stavka pa....no...no coment an:\

Alexius Heristalski ::

Rok, jaz bi ti dal naziv. Če pljuvaš, pljuvaj argumentirano. Prašnikar ni naredil NIČ.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Gandalfar ::

Ne glede na to kaj se je zgodilo v tej tekmi za katero nisem sploh vedel se strinjam z McHuschem in resno opozarjam Jordana, da naj ne odpira podvojenih tem.

Seveda zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559822 (7485) gkovac
»

Slovenija - Švica 1:5

Oddelek: Loža
181692 (1225) R0K
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575516 (4395) borinho
»

Prašnikar naj odstopi!!!

Oddelek: Loža
131437 (979) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910005 (7763) DavidJ

Več podobnih tem