» »

Valentinovo

Valentinovo

Klemenn ::

kaj mislite o valentinovem? po moje je to še dodatni vir zaslužka za trgovce - to govorim zato k ma teta cvetličarno in ji bom na valentinovo najbrž pomagal :)

ga boste preživeli sami ali v dvoje? v troje mogoče :D

jz zaenkrat še sam...ZAENKRAT :D :8) :\
  • spremenil: alien-w ()

Matek ::

Joooj, na valentinovo pa ja ne smeš gledat z vidika trgovca:D. Zelo lep praznik je to. Glede tega če bom sam al ne, se pa še trudim, najboljša priložnost za najt nekoga je glih valentinovo. V troje pa ne. Že nasploh težko v troje, Valentinovo pa sploh ne, no way.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Klemenn ::

hehe

jah se je treba znajdet (sej mi ni tolk za tist keš (sploh nisem 100$ še če bom delal), ampak za to k bom kakšno lušno vidu)
na konc bom mogu pa še plačat sestrični k bom več vrtnic podaril kot prodal .)

maksimvs ::

Valentinovo je eno uvoženo sranje, ki pomaga trgovcem dnar pulit iz žepov fu** potrebnih strank:\ Če si taprav tako ne rabiš Valentina da se maš fino. Btw. preživel ga bom pa z ženo in mojim eno leto starim sinom:D

zaspanka ::

Valentinovo je tako skomercializirano da gre meni na bruhanje. Za izkazovanje ljubezni je pa dovolj dni v letu ki so lahko mnogo lepsi kot je pa mrzel 14 februar! Prezivela ga bom pa delavno, zvecer pa mogoce kot vsak petek v prijetni moski druzbi.:8)

msmiha ::

Ja ena frendica ma ravno na 14. Februarja rojsni dan tak da bomo še vidli kak bo. Drugače pa se strinjam da je to skomercjalizirano do kraja.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Klemenn ::

dejte še kej lepzga poevdat..še posebi punce bi mogle to :\

sketch ::

Hm. Mam eno potencialno kandidatko.... bomo videli, kako se bo stvar odvila :) Že vadim podknice in kaj jaz vem kaj.
Sicer pa zvečer elektronika underground spet deluje... obeta se ena boljših žurk v zadnjih dveh mesecih (juicyjuice crew špila, samo dvomim, da bo to komu tukaj kaj pomenilo <.<).
Valentinovo... je sicer res skomercializirano. Ampak če si lahko izkazujemo pozornosti brez razloga - zakaj si jih ne bi tudi takrat, ko imamo razlog, pa kakorkoli glup že bil?

lp
s.
Adapt and overcome.

trillian ::

valentinovega ne maram. mnogo prevec rdece barve za moj okus.



trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

||_^_|| ::

Valentinovo? en navadn bulšit..

Big_Al ::

Bulšit gor ali dol. Pozabit ga pa vseeno ne smeš, oziroma si ne upaš!!:'(

||_^_|| ::

blah...big deal če dobi vrtnico en dan prej, pozneje al pa kadarkoli, važno da je od srca. morm kakšne rdeče tangice s hudičkom al pa kej tazga najdit>:D

Jose ::

Če maš punco rad, komaj čakaš, da ji lahko kaj podariš in valentinovo je pravi dan za to. Če pa za valentinovo nimaš nobene punce, ki bi jo lahko obdaril pa je ta dan zelo mučen. Podobna situacija je tudi ob drugih praznikih.

zaspanka ::

No pa naj na zeljo nekoga (pozabila koga se opravicujem) povem nekaj lepega o Valentinovem. Pred dvemi leti imela na ta dan izpit-padla, ped enim letom kolokvij-polomija, letos delam cel dan, zvecer grem pa na masazo-evo pa sem najdla nekij lepega, ceprav dragega...:\ :D

pa res, zakaj hudica mora biti vse tako mocno rdece?
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: zaspanka ()

iration ::

Valentinovo sux, ker je preveč rdeče ...
harhar
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Gh0st ::

Meni se zdi ideja, da je to en dan namenjen ljubezni tko bedna. Valentinovo bi morali praznovati vsak dan. S tem ne mislim vsak dan viseti v trgovinah za darila, ampak se IMETI RADI!!!!!!! :))
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gh0st ()

matej97 ::

Torej tisti ki se boste "obdarovali" , a boste obdarovali samo svoje ljubezni ali pa tudi frende in frendice ?

:\

Tomi ::

Jaz bom samo svoje ljubezni..
metrodusa.blogspot.com

Gh0st ::

Ljubezen, pa best frendico in frenda...they deserve.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Klemenn ::

nej bo saj mal ljubezensko :=)

Lucifer Tanatos ::

valentinovo je zakon 8-) (beri: rojstn dan :P )
Les yeux sans visage

Ninca ::

Cist ste spljuval tole valentinovo8-O ...ok sej mate prov da je zadeva skomercializirana itaq da se strinjam, pa da vsak dan ponuja nove moznosti da dragemu/dragi izkazes kok zlo velik ga mas rad...sam se vseen da je v letu en prov poseben da namenjen temu...to je tud nice...pa recte kar hocte...tko kot je ze prej en reku...pozabt pa ga vseen ne upa (skor) noben...:\

L.P.


Ninca

Thanatos ::

folk ne pljuva po valentinovem, pljuva po tem kaj so naredili z njim.

SanSan ::

Jeah 14. feb rulz :)) tudi beri rojstni dan :))
Na valentinovo mi nekako se ni uspelo ostati sam, he he.
Edino kar ni vredu je to, da si pol spet eno leto starejsi.:'(
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

Klemenn ::

:D in? :8) >:D

Matek ::

access denied:|
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Klemenn ::

too bad :\

tigrr ::

..po nekem nakljucju sem na valentinovo namesto s punco praznnicno kosil (ne trave) z dvema top prjatloma. what a day... gremo vn.

ja.. valentinovo, kje so si ta datum zbral, zabloda na kvadrat. pticki (cigavi že ? :) se ženjo 1 mesec kasnej, na gregorjevo, ko zacnejo poganjat zvoncki in trobentice pa se mnogo drugih stvari.

uglavnem, carpe diem, pa nej bo valentinov ali ne..

BoGo ::

Ja, glede valentinovega se moram strinjat z nekaterimi, da je postalo ze kar prevec skomercializirano. K sreci sem ga praznoval v dvoje, in seveda je potrebno obcutiti malo valentinovega, zato sem svojo boljso polovico tudi obdaroval. A nic dragega. Pa vam moram povedati, da je bila to kar tezka naloga zaradi prej omenjene komercializacije. Hotel sem ji kupiti eno preprosto, ne prevec nakiceno rozico, pa preprosto ni slo. Skoraj vsaka cvetlicarna je prodajala le prevec nacickane in prevec aranzirane over-priced roze, tako da se rozca sama sploh ni ven videla.

Ce vas zanima moje mnenje, je tisto pravo valentinovo pokvaril zahodni potrosniski vpliv. Ce ji/mu (v mojem primeru ji) zelite izkazati ljubezen, ne cakati na en dan, da se iztrosis, ampak pokazi vsak dan malo ljubezni, pa je to tisto pravo.

borinho ::

Jest tega Valentinovega prov ne je*em, mi gre prov na kozlanje, res totalno skomercializirana reč, če maš enga rt mu itak večkrat pokažeš to z malimi stvarmi, čeprov dve leti nazaj sem se pa kr izkazal, nej se pohvalim sexal skor celo noč je pasal k budali šamar>:D >:D

P.S. zdej pa lohk sam roko ujčkam
if you miss your ex reload and try again

Phoebus ::

Madona, vsi se neki brezveze prtozujete. Ja, je skomercializiran, roze so za 20-30% drazje kot drugace, vsi ti hocjo prodat kaksno sranje za podarit, ampak jeb* ga.
Sicer pa je za tiste, ki zelijo (in jim je dano) Valentinovo vsak dan.
Praznik sam je lep, pomojem veliko boljsi kot marsikateri drug, saj se veliko prevec ljudi na zalost samo na take priloznosti spomne, da niso sami na tem svetu, in da jih ima mogoce kdo tudi rad (in obratno).

DrSergioDJ ::

uf, jst sm se mel lepo dans... :D

zdej pa spat... :D
...

Gh0st ::

Evo jst sm se pa zdej zbudu. Eden najlepših petkov...:D
Poln ljubezni in valentinčkov!!!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

The Dragon ::

Zakaj se sploh s tem valentinovem obadate, sam zguba cajta. dan kot vsak drug pa ce mas koga rad alpa ne, skratka nepomembno

|O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Citati za Valentinovo

Oddelek: Loža
71314 (721) Qrctegleda
»

Kam pelat drago za Valentinovo?

Oddelek: Loža
2711672 (5999) #000000
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
131216 (1024) iso2000
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
383279 (1605) D3m
»

Valentinovo

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
132255 (2255) trillian

Več podobnih tem