» »

ruter sinope568+

ruter sinope568+

simone ::

zdravo mam problem ker mi na telefonu ne dela wifi.kako nastavit nastavitve v ruterju da mi bo delal wifi na telefonu.na telefonu sm vse prav nastavo pa ne dela še zmeraj.kako nastavit pravilne nastavitve v omenjenem ruterju za wifi?imam pa ruter od iskra tel sinope 568+.hvala za vaše odgovore

popster ::

Če dela na prenosniku bi moral tudi na računalniku razen če tvoj telefon ne podpira tako "močne" enkripcije ki jo morda imaš vklopljeno. Lahko probaš brez.

simone ::

sj pravim na ruterju je vse vklopljeno in v telefonu sam na telefonu pa ne dela potem nič.kakšne enkripcije kje to nastavim?

shadeX ::

A lahko prvo prosim poveš celotno oznako tvojega ruterja ter kakšen je tvoj telefon?!

simone ::

ruter imam sinope 568+ telefon pa lg optimus L3.

Frenckie ::

A sploh imaš vključen WiFi na routerju.
Poglej na to povezavo za nastavitev :
http://www.siol.net/pomoc_in_podpora/in...

simone ::

ja to sm imel vse nastavljeno prav ampak kot da signal ne bi bil dovolj močan ker go grem v nastavitvah ruterja in grem pod status pa wirelles connection vidim da zazna telefon to mi napiše:

MAC Address: a8:16:b2:fc:c0:79
Signal Strength: -24 dBm

shadeX ::

a si siguren da je tole telefon? ker lahko je katera druga wireless naprava. ker če si povezan s telefonom na router potem imaš tudi dostop do interneta.

Ubistvu je tako: če imaš internet (brezžični ) na prenosniku ali katerikoli drugi napravi, ga moraš imeti tudi na telefonu. Tukaj ni dodatnih nastavitev za telefon.

Edino kar je, je to da ti telefon zazna omrežje, in ti se potem povežeš na njega ( vpišeš geslo če ga imaš ). Tak telefon kot je LG optimus , bi moral wifi delat brez problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404906 (3312) seba-beba
»

tp-link TL-WA730RE kot Wireless Range Extender

Oddelek: Omrežja in internet
315157 (3838) Mikec17
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951105 (22855) simone
»

Sinope 568 in wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
2147653 (25075) Spajky
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543259 (18799) imallears

Več podobnih tem