» »

Paypal account

Paypal account

pudlcek ::

Pozdravljeni!

Nekaj me zanima glede Paypala. V prihodnjih dneh dobim Mastercard. Si moram poleg kartice priskrbeti še kakšne kode ali kaj podobnega, da lahko plačujem z Mastercard preko Paypala?

Hvala in lep pozdrav!

KoMar- ::

Ne, sicer boš pa vse izvedel, ko se boš registriral na paypal.com...

gendale ::

ne

registriraš se na paypal, vpišeš svoj mc oni ti začasno trgajo par €, ki jih pol dobiš nazaj

vsaj tko je blo včasih

če pa ne narediš unga s trganjem, tvoj acc ni verified in maš neke omejive kolk lohk zapraviš
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

pudlcek ::

Registriral sem se že, samo podatke o kartici še moram vnesti (tiso security code na zadnji strani kartice?)
Kolega mi je rekel, da se mu zdi da bi moral od banke nato zahtevati še nekakšno kodo, ki jo nato uporabim na Paypalu, zato sem vprašal. Se pravi da 100% ni potrebno? :))

LP

Machete ::

oh.. že tisotič.. v breme tvoje kartice bo paypal izvedel overitveno transakcijo nekaj v rangu 1-2€. Izgleda podobno, kot bojo beležene vse kasnejše transakcije. Zraven te transakcije bo v opisu 3(ali4) mestna koda, katero kasneje vneseš v zahtevano polje na paypal strani. Teh par evrov ti kasneje vrnejo.
In ja vprašat boš moral na banki, počakati mesečni izpis ali pregledati izpis v e-banki.

pudlcek ::

Malo sem pobrskal na forumo (kar bi moral že pred vprašanjem :P), za to kodo poleg transakcije v opisu naj bi moral na NLB Kliku nekaj dni počakati, da se prikaže?

LP

KoMar- ::

Vse ti bo jasno tisti trenutek, ko se boš procesa lotil. Ne rabiš nič več od banke, vse podatke boš imel na kartici in Kliku.

pudlcek ::

Zanima me samo to glede kode, ki se izpiše zraven transakcije na Kliku...nekje sem prebral, da se koda izpiše šele čez nekaj dni od trenutka transakcije?

Hvala, Lp

_Denny_ ::

Na Kliku se ti transakcije prikažejo v parih sekundah.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

martinak90 ::

Pozdravljeni mogoce sem malo fulala temo ampak imam problem na paypalu, ce mi kdo lahko pomaga. Imam visa electron pri banki koper vceraj sem jo dobila in danes nakazala 2e gor tolko da nekaj je, ko se hocem registrirat mi ne prime, napise tole; This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.Ne razumem zakaj noce, saj visa electron katero imam poslovno kartico dela normalno ta pa noce. Mogoce ve kdo kaj je problem?????Hvala lp

Hayabusa ::

Položi 5eur gor.
Lahko da hoče PP trgati več kot 2eur.

Imaš sledeče kartico ?
http://www.banka-koper.si/Fizicne_osebe...

St235 ::

če si nakazala včeraj popoldanm mogoče banka še ni sprovedla nakazila na viso.

martinak90 ::

Ja tole predplacilno visaelectron mam sem si danes prenakazala 2e pa se kr noce, tista poslovna visa pa je takoj sla brezkakrsnega prenakazila. Nevem

St235 ::

prenakazila med TRR (sploh med različnimi bankami) niso hipna.

Hayabusa ::

Si preverila stanje trr-ja na bankomatu ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738991 (22022) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134873 (14837) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109487 (28337) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107044 (34091) PINki
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14417580 (8784) amacar

Več podobnih tem