» »

Kako dati routerju omejitve?

Kako dati routerju omejitve?

BorutO ::

Imam router TP-Link TL-WR941ND in me zanima, če se na tem routerju dajo nastaviti omejitve?

Rad bi internet "podaril" gasilskemu društvu, da na primer lahko dostopa do informacij, ne bi pa mogli ničesar dol prenašati.

Sem čisto blizu gasilskega doma. Tam nimamo interneta, moj router je pa dovolj močen. Gasilcem bi dal kodo routerja, tako da marsikdo ne bi mogel dostopati do interneta. Samo pisarne na primer in tisti, ki bi jim dal kodo.

Torej, se da kako nastaviti, da ne bi mogli ničesar dol prenašat (muzik, filmov ipd)?

Če se da, bi prosil za kakšen vodič ali približno, kaj morem vse označiti in vnesti v nastavitvah.

T-h-o-r ::

vsa ta gasilka društva so polna keša, naj si nabavijo internet, jesus christ
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BorutO ::

No, ni treba zdaj glih dajati zakaj tako. Trenutno se izvajajo velika dela na gasilskem domu, zato so internet in takšne stvari trenutno "na čakanju". Do tačas pa jim dovolim, da uporabljajo, a z nekaterimi omejitvami. Saj, če pa ne bodo hoteli še interneta v kratkem, pa je tak na mojem, kdaj jim bom ukinil uporabo.

mayne ::

Za kakšno pametno filtriranje/blokiranje povezave tale router ni. Da se zablokirat porte, blokirat URLje, onemogočiti vrsto paketov ampak se da še vseeno downloadat.

Matevz0 ::

Jaz uporabljam na mojem TP-Link TL-WR1043ND rutarju dd-wrt firewall in imam možnost blokiranja p2p programov, kot tudi igre.DD-WRT ponuja veliko funkcij ko sploh neveš da obstajajo.

lp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TP-Link TL-WR1043ND (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
813168085 (32978) hojnikb
»

težava z routerjem (TP-LINK tl-wr741nd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6213253 (5992) AC_DC
»

Kateri ROUTER za cim večjo hitrostjo prenosa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7021174 (15375) broken/link
»

Router (bridge)

Oddelek: Pomoč in nasveti
133301 (3021) frg4

Več podobnih tem