» »

Smučišča

Smučišča

galu ::

S punco se greva smučat med februarskimi počitnicami in sva še nekako neodločena glede destinacije..

Nekako se najbolj nagibava k Voglu in Kaninu (ki je 60 km dlje).
Kakršnikoli komentarji glede teh dveh smučišč so zaželeni, prav tako pa tudi dodatni kvalitetni predlogi (mora pa biti v SLO, saj je razdalja od Prlekije precej pomembna).

lp
Tako to gre.

RockyS ::

Boš moral povedat budget ki si ga lahko privoščita pa tudi druge želje kot je turno smučanje, snežni park itd. .

Drugače sem bil letos na kaninu pa je bila megla in je šlo 22€ k vragu. Ampak to je možno povsod tak da...

Invictus ::

Odvisno kaj boš delal tam. Če nisi neki smučar, greš tja kjer ti je všeč.

Drugače pa raje Kanin kot Vogel. Lahko smučaš še v Italiji z isto karto.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

galu ::

No, smučal sem, ko sem še bil precej majhen, potem pa sem nehal - do prejšnjega leta, ko smo šli na Heiligenblut großglockner, kjer sem pol tistih 10h presmučal. Dohtar mi je sicer pred časom rekel da smučanje ni zame (zaradi kolen), ampak me enostavno preveč potegne noter.:D

V glavnem pač bolj priložnostni. Punca pa vsako leto smuča.
Najbolj me zanima kakšna je gneča, širina in posledično kvaliteta prog (če se pojavljajo kakšni kupčki narivanega snega na progi).

P.S. Greva za 5 dni, tako da je cena smučišča pač relativna (zaradi stanovanja, bencina itd.). Torej pustmo ceno. :D
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

RockyS ::

Kupi snega so povsod, sploh pa v času počitnic ko je gneča največja tak da to ni odvisno od lokacije ampak od termina :) Enako velja za gnečo. Sta optimista da med počitnicami ne bi bilo gneče :) Je pa res, da je na kaninu manj ljudi, ki se grejo kačo sredi prelomnice.

Proge so v Sloveniji povsod kar lepo široke, razen kaki krajši prehod tako da ni panike.

galu ::

Seveda je gneča povsod, zato pa sprašujem kje je je ponavadi manj.:)

Verjetno bova šla na Vogel, saj je bližje in ceneje prideva skozi (+ lepše stanovanje)..
Tako to gre.

RockyS ::

Meni osebno je vseeno lepota stanovanja, itak si not samo ko spiš :)

galu ::

RockyS je izjavil:

Meni osebno je vseeno lepota stanovanja, itak si not samo ko spiš :)


Ja, takšni smo (samo) moški... :))
Tako to gre.

foofighter ::

RockyS je izjavil:


Proge so v Sloveniji povsod kar lepo široke, razen kaki krajši prehod tako da ni panike.


:) izven SLO še nisi bil?

Jaz bi ti predlagal da vzameta apartma nekje v Kranjski Gori. Poleg Kranjske Gore imaš v bližini še nekaj "večjih" smučišč. Višarje 20 km, Gerlitzen 40 km, Nassfeld in Bad Kleinkirchheim 50 km.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučišče 2864 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
459128588 (26343) Zimonem
»

Kam smučat? Krvavec ali Vogel

Oddelek: Loža
227845 (7015) foofighter
»

Kanin kako lahko iztiri jeklenica?

Oddelek: Loža
285971 (4056) ahac
»

Smučarija 2006/07

Oddelek: Loža
192157 (1536) Melanholija
»

Začetnik smučanja

Oddelek: Loža
146184 (5909) rozica

Več podobnih tem