» »

[Mozilla Thunderbird 17.0.2]Poziranje attachemntov?

[Mozilla Thunderbird 17.0.2]Poziranje attachemntov?

KernelPanic ::

Spostovani!

Zenin oce ima 2 email accounta in doma ima desktop ter laptop in na obeh racunalnikih je instaliran omenjen Thunderbird. Oba Thunderbirda sluzita za pregledovanje teh dveh email accountov. Obe verziji Thunderbirda sta 17.0.2 (prevejerno v "About" oknu). Laptop je nov in je Thunderbird instaliran na novo na fresh Windows 7 Home Premium, na desktop masini bivajo Windows XP Pro SP3. Nastavitve za oba racuna v obeh thunderbirdih so identicne - 5x preveril. Kiste so v mrezi, vezane na router in nato v "svet". Vendar se od danes zjutraj pojavlja cuden problem. Namrec, na laptopu mi, ko pride nov email, vse priponke v novem emailu Thunderbird zdesetka na 43kb, ce pa isti email pogledam na desktop masini, so priponke ok. Se komu sanja, zakaj se to dogaja?

P.S.: Verziji Thunerbirda sta enaki (5x preverjeno), vendar imata okni za "Settings" razlicne ikone, je to mogoce zaradi Win XP in Win 7?

S spostovanjem,
Marko

fosil ::

Lahko da je problem v antivirusu.
Tako je!

KernelPanic ::

Hmm, na oba racunalnika sem nastimal AVG (free edition), nastavitve so enake, bom pa se 1x preveril!

KernelPanic ::

KernelPanic je izjavil:

Hmm, na oba racunalnika sem nastimal AVG (free edition), nastavitve so enake, bom pa se 1x preveril!
Nastavitve so identicne, probal sem zacasno izklopiti in Email Shield in celoten AVG, situacija ni nic boljsa ... Ima kdo se kaksno idejo?

KernelPanic ::

Resil sem problem: Da, bil je problem z AVGjem, ceprav mi se vedno ni jasno, oba racunalnika imata enake nastavitve in na desktopu emaile prejema ok, na laptopu pa pozira emaile! Na laptopu sem izklopil Email Shield in sedaj dela ok! Hvala za napotke in pomoc,

Marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266249 (11180) Matko
»

AVG free ga ''serje''

Oddelek: Programska oprema
61437 (1200) Han
»

[Android] Katero aplikacijo za Gmail?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113292 (2956) bigbug
»

Povezava dveh računalnikov

Oddelek: Omrežja in internet
233339 (2987) glinik
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113275 (12543) tomaz-

Več podobnih tem