» »

Kako gledati siol tv preko računalnika??

Kako gledati siol tv preko računalnika??

kronos_10_ ::

Mene zanima kako gledati siol tv preko računalnika. Imam na novo siol in ima tanov modem oxygen.
Če ve kdo kako naj mi prosim na kratko razloži al pa če ve za kaka navodila na spletu.
hvala in lp.

dottor ::

Ena možnost je preko siol.tv, druga če imaš monitor s HDMI vhodom da dokupiš še en komunikator, če imaš 2 mrežni kartici bi se mogoče dalo preko VLCja kako dobit programe not.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kronos_10_ ::

To bi jst rabu preko vlc-programa??

M-XXXX ::

kronos_10_ je izjavil:

Mene zanima kako gledati siol tv preko računalnika. Imam na novo siol in ima tanov modem oxygen.
Če ve kdo kako naj mi prosim na kratko razloži al pa če ve za kaka navodila na spletu.
hvala in lp.

https://www.siol.tv/televizija
Se vpišeš s SIOL računom ter gledaš. Kaj bi brezveze kompliciral?

dottor ::

Google marsi kaj najde, tako da lenob nebomo podpirali, čene pa uporabljal siol.tv.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kronos_10_ ::

Jst pač nisem neč najdu...neki sm samo je bilo spisano 2008 leta in je zastarelo.
Ja tista stran je ful dpbra od siola sam a kdo ve zakaj mi napiše da sem dosegel že dovolj veliko število odjemalcev??

Ganon ::

Dve mrežni. Eno povežeš s TV portom na modemu. Namestiš MulticastTV. Izbereš pravo mrežno v nastavitvah. Najdeš vse programe. Gledaš TV.

maxipin ::

PacificBlue ::

je čist enostavno. stvar 3 minut dela. zgornji vodic je mal preobsiren, ni potrebe po tem. Lan kabel vtaknes v 3 ali 4 izhod na modemu(video port) in na mrezni kartici nastavis pod lastnosti ipv4 IP naslov(naprimer 192.168.1.10) in Subnet mask(255.255.0.0). Dol si se potegnes katero sioltv playlisto in jo odpres z vlc programom in dela.
tle se potem rabis da brskas preko interneta wlan kartico(wifi). Se pa da tudi brez tega, samo jaz nisem se delal tega.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Vse kar hočeš vedeti o SiOLu, uporabljaj njihov forum.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL TV na PC - Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5224389 (8548) slitkx
»

Siol tv na računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
102506 (2201) mk818764
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105252 (21619) jurre
»

Siol TV brezžično do prenosnika

Oddelek: Omrežja in internet
319995 (6784) trnvpeti
»

SIOL TV

Oddelek: Omrežja in internet
52000 (1691) pujsek_

Več podobnih tem