» »

Ventilator pri grafični prenehal delovat

Ventilator pri grafični prenehal delovat

deejay2 ::

A ima kdo kako idejo, zakaj mi je ventilator na grafični prenehal delovat? Najprej sem opažal, da je začel delovati počasneje, nakar sem ga vzel ven, ga malce spucal, ampak sedaj se samo še težje vrt, ko ga z roko premakneš. Ob vklopu računalnika pa sploh ne deluje več. A je v takem primeru edina pcija, da se kupi novo grafično?

Blinder ::

Kašno grafično pa maš tole?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

deejay2 ::

Geforce 9500 gt

stock ::

Delujoča je vredna 15€ takoda definitivno se vlagat ne splača. Če ne misliš kaj hudega počet ali če ti ne pomeni vse, potem je pomoje najboše da izklopiš ventilator (če se da) da ne bo pod napetostjo motorčk, pa pač furaj brez. Po možnosti odšraufaš ventilatorček dol, da bo še manj motil pri sedaj silent heatsinku :)

Blinder ::

če ne igraš iger ali kej takega, da bi obremenilo grafično, lahko jo laufaš brez ventilatorja - že ki je res vredna le še 15€.
2. možnost poskusi oživet ventilator. Poišči na youtube za kaki fan repair. Kako naoljit ležaje. Pa s katerim oljem ali mogoče wd40...
3. možnost montiraj drug ventilator. Sam tu se mal zakomplicira kam priklopit ventilator pa kako ga fiksirat.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

deejay2 ::

Brez ventilatorja se definitivno ni dalo uporabljat tega geforca. Že samo ob uporabi Windows 8 se je temperatura dvignila do 85 stopinj, potem pa sem ugasnil računalnik. Sem kupil prejle neko Asusovo ozirova Radeonovo kartico za 50 €. Upam sam, da se ne bo pregrevala, ker sploh nima ventilatorja. Trenutno je segreta na 66 stopinj.

Riff ::

tud jaz predlagam da montiraš drug ventilator če je ta ventilator fuč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pasivno hlajenje LGA775

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182049 (1179) ncc2000
»

PC zmrzuje

Oddelek: Strojna oprema
171741 (1349) mtosev
»

Družinski server / HTPC za v dnevno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10612439 (9147) CoreySteel
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
381219 (785) Dr_M
»

Full je glasen...

Oddelek: Pomoč in nasveti
131483 (1137) Plastiq

Več podobnih tem